Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G.o Destek Bitmiş
Bakıyorumda 2-3 Günde 1 Post açılmaya başlanmış.Eskiler gitmiş burda kalsa
Kalsa 1-2 Kişi kalmış eskilerden.
2014 Yıllarını Hatırladım da..
Yılbaşı logo yarışmaları,Bayram logo
Yarışmaları vb. Aga bee. Sad
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu gidişler böyle sürmeyecek, haziran gibi işlerimiz bitecek.

İyi dayandık bu zamana kadar 1-1,5 ayın lafı olmaz. Desteği sadece 10tl destekten öteye taşıyıp,

bir webmaster ve genel foruma döndürme fikirlerimiz var. Olacak da zaten 10tl destek devam ederken, bir "r10" "ekşi" tadını barındırmak istiyoruz.

Vakti gelince anlatacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , κεıƨʟч
Neden bu tarz konular artmaya başladı ki? Elbette inişler çıkışlar olacaktır. Kim bilir, belki eskiye dönecek.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle konuların açılmasını doğru bulmuyorum şahsen fikirlerinizi kendinize saklayıp veya adminler ile paylaşabilirsiniz kötülemenin düzeltilmesi hakkındaki yorumlarınızı. İş olsun diye konu açmamaya özen gösterelim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , devrimumut
(18-05-2019 Saat: 23:26)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu gidişler böyle sürmeyecek, haziran gibi işlerimiz bitecek.

İyi dayandık bu zamana kadar 1-1,5 ayın lafı olmaz. Desteği sadece 10tl destekten öteye taşıyıp,

bir webmaster ve genel foruma döndürme fikirlerimiz var. Olacak da zaten 10tl destek devam ederken, bir "r10" "ekşi" tadını barındırmak istiyoruz.

Genel forum diyorsun sonra R10 diyorsun, kendi içinde çelişiyorsun admin bey :d

(19-05-2019 Saat: 03:22)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konuların açılmasını doğru bulmuyorum şahsen fikirlerinizi kendinize saklayıp veya adminler ile paylaşabilirsiniz kötülemenin düzeltilmesi hakkındaki yorumlarınızı. İş olsun diye konu açmamaya özen gösterelim.

Forum kelimesinin anlamı tartışmaktır, insanlar fikirlerini saklamasın diye vardır zaten forumlar. Bu yüzden forum bu hallerde zaten, onlarca insan küstürüldü. Tartışmak yasak, görüş belirtmek yasak hala işler böyle devam ediyor sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , κεıƨʟч
(19-05-2019 Saat: 13:50)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2019 Saat: 03:22)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konuların açılmasını doğru bulmuyorum şahsen fikirlerinizi kendinize saklayıp veya adminler ile paylaşabilirsiniz kötülemenin düzeltilmesi hakkındaki yorumlarınızı. İş olsun diye konu açmamaya özen gösterelim.

Forum kelimesinin anlamı tartışmaktır, insanlar fikirlerini saklamasın diye vardır zaten forumlar. Bu yüzden forum bu hallerde zaten, onlarca insan küstürüldü. Tartışmak yasak, görüş belirtmek yasak hala işler böyle devam ediyor sanırım.

Ben bunu forumda defalarca belirttim ya hep kavga ediyoruz sanıyorlar, eleştiri kaldırabilmek lazım. Yapıcı olsa da olmasa da
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Adolf Hitler , κεıƨʟч
(19-05-2019 Saat: 13:50)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019 Saat: 23:26)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu gidişler böyle sürmeyecek, haziran gibi işlerimiz bitecek.

Genel forum diyorsun sonra R10 diyorsun, kendi içinde çelişiyorsun admin bey :d

Ruhtan bahsediyorum Yusuf.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping