Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PonifeX MyBB Forum Teması | Responsive
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , Novruz , Adolf Hitler , Corleone , Corleone
Alıcısına hayırlı olsun , kendini anlatıyor zaten şuna bak ya :D

Elinize sağlık , hocam bir web sitesi ile global satışlar yapmayı düşünüyor musunuz? Gerçekten büyük emeğe sahip ürünler çıkarıyorsunuz , Bu tasarımlar için fiyatlarıda gayet uygun tutuyorsunuz... Bol kazançlar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
(07-04-2019 Saat: 08:45)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıcısına hayırlı olsun , kendini anlatıyor zaten şuna bak ya :D

Elinize sağlık , hocam bir web sitesi ile global satışlar yapmayı düşünüyor musunuz? Gerçekten büyük emeğe sahip ürünler çıkarıyorsunuz , Bu tasarımlar için fiyatlarıda gayet uygun tutuyorsunuz... Bol kazançlar...

Sağol kardeşim düşüncelerin için, güzel emekler harcıyoruz ama işte anlayana. Böyle tasarımlara dahi bi taraflarına yediremediği için dil uzatanlar çıkıyor, insanların sağı solu hiç belli olmuyor gerçekten, o yüzden fazla aldırış etmiyorum. Dediğin tarzda bir site, özellikle bu son zamanlarda düşünmüyor değilim. Belki günün birin de kendine has tasarımıyla o sitenin tanıtımını yaparım, ha belli mi olur? Teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , NextWorld , Corleone
Sadece temayı görmek için siteme girer duruma geldim. MyBB dünyasına böyle bir şaheseri kattığınız için ne kadar teşekkür etsek az.
Ara
Cevapla PGM
(07-04-2019 Saat: 23:42)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece temayı görmek için siteme girer duruma geldim. MyBB dünyasına böyle bir şaheseri kattığınız için ne kadar teşekkür etsek az.

Geri bildirim ve yorum için teşekkürler =)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam buralar kalite kokuyor ellerinize sağlık...
Ara
Cevapla PGM
(08-04-2019 Saat: 22:32)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam buralar kalite kokuyor ellerinize sağlık...

Teşekkürler, bobil eklenti'den görüntüleri ekledim. Eklenti gece ve gündüz geçişli olup, geliştirmeye açık bir tasarıma sahip. Dolayısıyla konuda gördüğünüz resimler bir süre sonra değişmişte olabilir. Ponifex ve sonrasında çıkacak tüm temalar için, eklentiyi temanın yanında hediye vereceğiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping