Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makam araçlarının satılması
Bu konuyu siyasi ideolojilerden uzak şekilde tartışalım.

Bildiğimiz üzere bu araçlar mevcut modellerin çok çok üstünde kaliteye ve lükse sahip ürünler , söz konusu olan bu adım ne düşünülerek atıldı? Halkın gözünde bu tarz adımlar hoş gözükecektir ancak durum gerçeklik içerisinde incelendiğinde bana göre yanlış olan adımdır...

Bu araçlar alındığı fiyatın çok altında satılacak ve alıcısına yüksek kar ettirecek cinstedir... Ben lükse karşıyım , ihtiyaç dahilinde olan her şeye de kabulum... Bu araçlar ihtiyaç mi lüks mü dersek büyük kısmı lüks... Ancak zaten harcama yapılmış olan bu araçları satmak ne kadar mantıklı sorgulamak lazım... 

Ülke genelinde sırf bir tarafı kötü göstermek yerine ülkeyi geliştirecek adım atılsa her şey çözülecek zaten ... Bunu  yada B için yazmıyorum , bana göre bu konuda farkları yok... 

Bu araçlar gelecekte olası bir yönetim değişikliğinde tekrar alınabilir bu da ekstra maliyet demek ... 

Bir adım atılırken neden ve sonuçları incelenmeli...

Satılması yerine artık makam araçlarının alınmama kararı gelseydi gerçek anlamda katkılı bir adım olurdu ... 

Konuya yada diğer platformdaki konulara bu şekilde yaklaşım gösterelim , Günümüz siyasetinin aksine konuyu açan neymiş , neciymis? Yerine her şeyi sorgulayarak yaklaşırsak çözüm için en doğru adıma yani  istediğimize ulaşırız...

Bu konu basit bir olayı ele almaktadır , amaç olaydan ziyade yaklaşım şeklini vurgulamaktır...

Şahsi yorumumdur...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre şuanda yapılan şeyler sadece , bir şeyler yapıldı denilsin göz önünde bulundurulsun diye yapılıyor artıları eksileri düşünülmeden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2019 Saat: 18:53)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre şuanda yapılan şeyler sadece , bir şeyler yapıldı denilsin göz önünde bulundurulsun diye yapılıyor artıları eksileri düşünülmeden

Yapmak için yapılıyor , sürdürülebilir işler yapılmaya başlandığında yavaş yavaş yansımada başlayacak...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping