Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım
ben konu goruntulemede  bazı konu belli bir mesaj sayısı  limit eklemek istiyorum   yardımcı olurmusunuz

Nn0mjY.png
 bu şekilde  nasıl yapacam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu PHP kod ile yapılır;

PHP Kod:
$message_count = {$user['postnum']};
$num_compare "500";

if(
$message_count $num_compare {
die(
"Mesaj sayınız konu okumak için yeterli değildir.");
}
else{

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2019 Saat: 23:57)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu PHP kod ile yapılır;

PHP Kod:
$message_count = {$user['postnum']};
$num_compare "500";

if(
$message_count $num_compare {
die(
"Mesaj sayınız konu okumak için yeterli değildir.");
}
else{

(26-03-2019 Saat: 00:15)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tam anlamadım  biraz daha   açık anlatırmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2019 Saat: 00:15)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tam anlamadım  biraz daha   açık anlatırmısınız

10TL.NET'te mümkün değil; kendi şahsi forumunda yapabilirsin diyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
nasıl yook yorum oyle bısey yazmıyor 10tl boyle basıt bısey olmaması mumkun degıl sen yanlıs anlamıssın bakarsan kod yazmıs ama nere eklenecek onu bılmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@G4m3_0v3R Merhaba,
Hocam 10TL.NET, (henüz) FTP servisi vermeyen bir platform. Bu kodları da FTP üzerinden gerekli dosyalara eklemeniz gerekiyor fakat şimdilik bunu 10TL.NET forumunuzda yapamazsınız. Kendi şahsi hostunuzda bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ancak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
anladım tşk ederim ama bu dediğim basit bişey aslında 10tl.net buyuk bir platform olmamasına üzüldüm şahsen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
peki ben nasıl kullanıcıların konu girmesini kısıtlayabılırım forum izinlerınden denedım ama forum goruntulemeye izin vermedıgım zaman koble gozukmuyor ben gozukmesını ama girirmesini istiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net'de çalışıyor mu bilmiyorum fakat terfi sistemi ile yapıla bilir. Şöyle ki, a ve b grubu oluşturulur. Kayıt olan kullanıcı a grubunda olur ve kategori ayarlarından kategori a grubuna gizlenir, tefi sistemiyle de belirli mesaj sayına ulaştığı zaman b grubuna terfi eder ve yine kategori ayarlarından b grubuna kategoriyi görüntüleme izni verilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Bunun plugini var aslında eklenirse yapılabilir.

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=60
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yardımcı olacak yokmu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2019 Saat: 21:50)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yardımcı olacak yokmu
Ftp erişimin olması lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
onu bılıyorum zaten yorum okursan buna benzer bı ayarlama yokmu anlamında yazdım kullacıların konu kısıtlama baska sekılde yokmu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Novruz'un dediği gibi terfi sistemi ile yapabilirsin...
Bir "bla bla vip" üye grubu açacaksınız ardından o üye grubuna x formunu görüntüleme imkanı verip , diğer üyelerin görüntüleme iznini iptal edeceksiniz.
500 mesaja geldiğinde terfi sistemi ile "bla bla vip" grubuna yükselteceksiniz.
(Terfi sistemi otomatiktir , 500 mesaja geldiğinde kendisi sınıra ulaşan seçeceğiniz üye grubuna ait bütün üyeleri yükseltir. [Terfi eder.] )

Normal (registered) üyeler erişim izniniz yok hatası alırlar...

Bunun içinde şablonlardan ilgili kısma "Ulaşmaya çalıştığınız forum için en az 500 mesaja sahip olmanız gerekebilir." ilavesi yaparsanız istediğinizi elde edebilirsiniz...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamm demek istedigin forum ıcın konu kapatıyım forum ıcındekı konu kısıtlama getırıyım dogru anlamısım dımı bu arada arkadaşlar ilginiz için tşk ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2019 Saat: 00:23)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tamm  demek istedigin  forum ıcın konu  kapatıyım    forum ıcındekı  konu kısıtlama getırıyım   dogru anlamısım dımı   bu arada arkadaşlar ilginiz için tşk ederim

Doğru anladığından emin olamadım...
Forumlar ve kategorilerden registered users için konu gösterimini kapat.
Başka vip kullanıcı grubu için açık kalsın.

500 mesaja ulaşan registered grubu üye terfi ile otomatik vip olacak , bu sayede erişim hakkı kazanacak :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping