Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excessum v2 Tema Çizim Çalışması - Mybb Theme
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mybb=Warez hocam keşke lisans sistemi verse rahatlasak be bu tema yakıyor ortamı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Yaptıkları berbat bir şey olsada ailesini karıştırmak ne derece mantıklı bilemedim...Yeni hali hoş gözüküyor , Eskisiyle farkları tam olarak neler olucak ?
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık bilal abi , temalar için lisans alma söz konusu değilmi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
(20-03-2019 Saat: 08:38)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaptıkları berbat bir şey olsada ailesini karıştırmak ne derece mantıklı bilemedim...Yeni hali hoş gözüküyor , Eskisiyle farkları tam olarak neler olucak ?

Pek açık olamamışım sanırım şöyle belirteyim; warezi çıkartanın da, kullananın da tüm sülalesine dümdüz kayıyoruz hiç şüpheleri olmasın. Ha cebimizden para çalmışlar, ha bunu yapmışlar hiç farkı yok. Temanın eskisiyle arasındaki fark; ufak tefek değişiklikler dışında en önemlisi mobil olacak olması, yenilenen footeri ve forum kategori tasarımı ile birlikte temaya özel yeni postbit/profil ve forumdisplay kısmı eklendi. Ayrıca, çizimde gördüğümüz genel bakış eklentisi de temaya göre uyarlanıp dahil edildi. Kısaca, temaya mevcut tasarımıyla level atlatmış olduk.

(20-03-2019 Saat: 09:29)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık bilal abi , temalar için lisans alma söz konusu değilmi?

Zaten tarafımdan alınan temaları, ad soyad tel ve kullanılacak adres değişkenleriyle kaydını yapıp teslim ediyorum. İlerleyen zamanlarda xpserkan hocamızın yardımıyla lisans muhabbetini çözeceğiz inş. Örneğin, satışın yapıldığı site url haricinde başka bir sitede kullanamadığı gibi abc.com gibi bir siteye yapılan tema satılan kişinin temayı alıp ücretsiz bir şekilde dağıtsa bile xyz.com sitesinde tema kullanılamayacak yada yazı rengi ve yazının arka renginin değiştirilmemeksizin bir ibare ile Tema lisanslı değildir şikayet için tıklayınız gibi özelliklerin olmasını planlıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@bilsoft o özellik gelirse harika olur korkumuzdan tema alamıyoruz tema çalan hemen adını darkness ilan ediyor çoğu insan kendi temacisini mahkemeye verdi mybb yapamıyor losans islemini ama belki aramızda halledebiliriz bu olayı size ve serkan hocama güveniyorum....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2019 Saat: 15:31)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2019 Saat: 08:38)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaptıkları berbat bir şey olsada ailesini karıştırmak ne derece mantıklı bilemedim...Yeni hali hoş gözüküyor , Eskisiyle farkları tam olarak neler olucak ?

Pek açık olamamışım sanırım şöyle belirteyim; warezi çıkartanın da, kullananın da tüm sülalesine dümdüz kayıyoruz hiç şüpheleri olmasın. Ha cebimizden para çalmışlar, ha bunu yapmışlar hiç farkı yok. Temanın eskisiyle arasındaki fark; ufak tefek değişiklikler dışında en önemlisi mobil olacak olması, yenilenen footeri ve forum kategori tasarımı ile birlikte temaya özel yeni postbit/profil ve forumdisplay kısmı eklendi. Ayrıca, çizimde gördüğümüz genel bakış eklentisi de temaya göre uyarlanıp dahil edildi. Kısaca, temaya mevcut tasarımıyla level atlatmış olduk.

(20-03-2019 Saat: 09:29)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık bilal abi , temalar için lisans alma söz konusu değilmi?

Zaten tarafımdan alınan temaları, ad soyad tel ve kullanılacak adres değişkenleriyle kaydını yapıp teslim ediyorum. İlerleyen zamanlarda xpserkan hocamızın yardımıyla lisans muhabbetini çözeceğiz inş. Örneğin, satışın yapıldığı site url haricinde başka bir sitede kullanamadığı gibi abc.com gibi bir siteye yapılan tema satılan kişinin temayı alıp ücretsiz bir şekilde dağıtsa bile xyz.com sitesinde tema kullanılamayacak yada yazı rengi ve yazının arka renginin değiştirilmemeksizin bir ibare ile Tema lisanslı değildir şikayet için tıklayınız gibi özelliklerin olmasını planlıyoruz.

PHP ile yapılabilir ancak kırılmayacak sistem , hacklenmeyecek dosya yoktur unutmamak lazım :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping