Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Normal mi?
Thumbs Up 
Benim üç adet sitem var. Bu sitelerde günlük ziyaretçi iki bin ve üstü oluyor. Bugün kimler çevrimiçi ayarlarını sonuna kadar çektim, çok yüksek bir aktiflik gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Sitelerim şuanda ölü durumda ancak paylaşım yapılmaya hazırlar; sizce benim sitelerime botmu atıyorlar?

www.piratenetwork.10tl.net
www.raidcalltr.10tl.net
www.expertboss.10tl.net
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seni sevmeyen olsun be reis kim sevmez seni belki onun için bu kadar hiti vardır: D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
s.a hocam neden şikayet ediyorsunki ne guzel    bişey benim site böyle olsa  :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bot olma ihitimali yüksek , çünkü paylaşım yapılmayan sitelerde neden hit yükselsinki?
ama kim neden atar onu bilemeyiz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@G4m3_0v3R: Bundan şikayet etmiyorum; aslında hoşuma gidiyor. Sanırım daha önceki blog sitelerimi kapatıp link yönlendirmesi yaptığım için böyle olabilir. Yada diğer bir seçenek olarak bot olabilir.

@oneturkman: Sağolasın kardeşim, biliyorsunki herşey karşılıklıdır. Sevgi, sevgiye bürünür. Nefret, nefrete bürünür. Tam bir şiirbazım haağ ;)

@#Lykia: Bilemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cem istemiyorsan ben devr alayım :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2019 Saat: 00:30)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem istemiyorsan ben devr alayım :D

Bu siteye arada bakıyorum, seni göremiyordum. Gördüğüm iyi oldu, EmSaLSiz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2019 Saat: 12:50)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-03-2019 Saat: 00:30)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem istemiyorsan ben devr alayım :D

bence sitede hit yok zamanı büyüttün için o zaman aralığındaki kişileri gösteriyor.15dk indir anlarsın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2019 Saat: 15:00)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

bence sitede hit yok zamanı büyüttün için o zaman aralığındaki kişileri gösteriyor.15dk indir anlarsın.

Günlük hit süresine çektim. Birdaha bakarmısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2019 Saat: 16:36)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2019 Saat: 15:00)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Günlük hit süresine çektim. Birdaha bakarmısınız?
bakım kısmından sayaçları güncelleme yapalım.bakalım neyi gösteriyor.Hala varsa alayı bot :D
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping