Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Sahibi olsaydım neler yapardım ?
Merhaba,

10tl.net sistem sahibi olsaydım yapabileceklerimi ve projelerimi bu konu altında yazacağım :)

Büyük Değişiklikler Yapardım

10tl.net senelerdir var olan bir sistem , bu sistem modern dünya da elbette yer edinmesi lazım hala forum kurmak için hayal kuranların olduğu bir dünyadayız.Bunların önünü açmamız lazım ilk çalışmam böyle olurdu.Büyük forumlarda/sitelerde reklam verirdim hatta gerekirse sermaye oluşturup tv reklamı bile yapabilirdik 10 saniyelik falan olurdu.Sistem genel anlamda forum kurmak için olmayacaktı.İnsanlara kendi hazırladığımız scriptleri de dağıtacaktık örneğin : Blog,SSL,Hosting gibi hizmetleri tek bir panelden insanlara hizmet sunacağız.10TL.NET Global Dünya Ticaretinde yer edinebilir 100 den fazla dilde hizmet verebilir olacaktı.

10TL.NET İnsanların ekmek teknesi olabilir

Bir forum hosting hizmeti veren bir siteden dev bir kuruluşa yönelen adımlarla adım adım insanların ekmeğini kazandığı bir sisteme gidiyoruz diyebiliriz.Buraya gelen insanlar artık forum teması , blog teması ve plugin satarak yollarını bulacaklardır.10TL.NET Artık bir kazanç noktası olmuş durumda.

Yenilik her kola ulaşıyor

Yeniliğe doymayan 10tl.net ile yeni bir neslin kapılarını aralıyoruz artık insanlar forum kurmaktan çıkmış bir çok hizmetini burada karşılayabilmektedir.Sitelerde ki güvenlikler de hat safha da olmuş durumda.Her site özel oluşturduğumuz "Güvenlik & Site Kontrol Ekibi" tarafından inceleniyor.Yeni sitelerimizde incelemeden sonra otomatik kuruluyor.

Artık sınırsız destek vakti

İnsanlara "Canlı Destek Ekibi" sayesinde canlı destek vereceğiz bu şekilde insanlar bir sorunu olduğunda canlı desteği açıp sorunlarını yazacak.Bizim ekibe yolladığımız bir metin dosyasında sorunların cevaplarını otomatik olarak bulacaklardır.Bu sayede hizmette %100 verim alacağız.

Son söz

Sadece 1 yıl içinde binlerce kişiye hizmet & destek verdik , düşünüyorum ki sermayeyle beraber artık sistem otomatik gelişecektir.Reklamlar olsun , Parasal sıkıntılar olsun artık bir sorunumuz kalmayacaktır.Sıkıntılar çözülmüştür.

Dediğim şeyleri admin hala yapabilir ben 10tl.net sistem sahibi olsaydım bunları yapardım diyorum ve son noktayı koyuyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin
(16-03-2019 Saat: 15:28)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

10tl.net sistem sahibi olsaydım yapabileceklerimi ve projelerimi bu konu altında yazacağım :)

Büyük Değişiklikler Yapardım

10tl.net senelerdir var olan bir sistem , bu sistem modern dünya da elbette yer edinmesi lazım hala forum kurmak için hayal kuranların olduğu bir dünyadayız.Bunların önünü açmamız lazım ilk çalışmam böyle olurdu.Büyük forumlarda/sitelerde reklam verirdim hatta gerekirse sermaye oluşturup tv reklamı bile yapabilirdik 10 saniyelik falan olurdu.Sistem genel anlamda forum kurmak için olmayacaktı.İnsanlara kendi hazırladığımız scriptleri de dağıtacaktık örneğin : Blog,SSL,Hosting gibi hizmetleri tek bir panelden insanlara hizmet sunacağız.10TL.NET Global Dünya Ticaretinde yer edinebilir 100 den fazla dilde hizmet verebilir olacaktı.

10TL.NET İnsanların ekmek teknesi olabilir

Bir forum hosting hizmeti veren bir siteden dev bir kuruluşa yönelen adımlarla adım adım insanların ekmeğini kazandığı bir sisteme gidiyoruz diyebiliriz.Buraya gelen insanlar artık forum teması , blog teması ve plugin satarak yollarını bulacaklardır.10TL.NET Artık bir kazanç noktası olmuş durumda.

Yenilik her kola ulaşıyor

Yeniliğe doymayan 10tl.net ile yeni bir neslin kapılarını aralıyoruz artık insanlar forum kurmaktan çıkmış bir çok hizmetini burada karşılayabilmektedir.Sitelerde ki güvenlikler de hat safha da olmuş durumda.Her site özel oluşturduğumuz "Güvenlik & Site Kontrol Ekibi" tarafından inceleniyor.Yeni sitelerimizde incelemeden sonra otomatik kuruluyor.

Artık sınırsız destek vakti

İnsanlara "Canlı Destek Ekibi" sayesinde canlı destek vereceğiz bu şekilde insanlar bir sorunu olduğunda canlı desteği açıp sorunlarını yazacak.Bizim ekibe yolladığımız bir metin dosyasında sorunların cevaplarını otomatik olarak bulacaklardır.Bu sayede hizmette %100 verim alacağız.

Son söz

Sadece 1 yıl içinde binlerce kişiye hizmet & destek verdik , düşünüyorum ki sermayeyle beraber artık sistem otomatik gelişecektir.Reklamlar olsun , Parasal sıkıntılar olsun artık bir sorunumuz kalmayacaktır.Sıkıntılar çözülmüştür.

Dediğim şeyleri admin hala yapabilir ben 10tl.net sistem sahibi olsaydım bunları yapardım diyorum ve son noktayı koyuyorum.

Merhaba Murat, iyi yazmışsın hoş yazmışsın fakat bazı yerlerde seni haklı bulmuyorum.  Öncelikle bu foruma, bu sisteme eskisi kadar emek verilmediği doğru fakat adminin de (sanırsam) tek işinin bu forum olmadığını biliyorum. Ayrıca tv de reklam vermek o kadar basit bir şey değil 10 saniyeliğine de olsa :)

Genel anlamda güzel yazı tebrikler.
god never fails.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
(16-03-2019 Saat: 15:53)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Murat, iyi yazmışsın hoş yazmışsın fakat bazı yerlerde seni haklı bulmuyorum.  Öncelikle bu foruma, bu sisteme eskisi kadar emek verilmediği doğru fakat adminin de (sanırsam) tek işinin bu forum olmadığını biliyorum. Ayrıca tv de reklam vermek o kadar basit bir şey değil 10 saniyeliğine de olsa :)

Genel anlamda güzel yazı tebrikler.

TV reklamı için dediğim gibi önceden sermaye kurmamız lazım :) Zaten benim yapacağım şeyler tek kişi ile değil büyük bir ekip işiyle olacaktır.

Teşekkürler
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl admini olsaydım Murat'ı admin yapardım xd

Hellöw Siwiti 

1
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam , Adolf Hitler
Okudum, üzerinde düşüneceğim.
Realistik her tür gelişme, strateji ve projeleri düşünmemiz lazım.
Android programı ile, forum sistemlerini cep telefon ile daha da entegre etmeyi düşünüyorum. oradaki hizmetler baya arttı. Dükkan da artık oradan görülüp satın alınabiliyor... Dükkanı ve pazarı tüm forumlara açtık, geliştirdik... Yani gerçekleşmiş gelişmeler de var, gerçekleşmekte olan gelişmeler de var/olacak.
Öneriler boşa gitmez. bi şekilde ilerde yerini bulur.
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...  Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Yeni Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler , Muratbaykam
Gelişmek için ekip, ekip için para, para için zaman ayırmak, zaman ayırmak için bu işi ciddiye almak lazım. 2-3 yıl önce admin beye yaptığım "multiforum işini bırakıp multiblog işine girişin" önerisi dikkate alınsaydı her şey çok daha farklı olabilirdi.Varsayalım uçuk fiyatlara rağmen TV'ye reklam verdin sevgili Murat, insanların her yerde reklamları çıkan wix ve benzeri siteler yerine senin siteni seçmesi için elde tutulur bir özelliğin var mı? Ben söyleyeyim şu an 10tl.net için böyle bir şey söz konusu değil, ki durum bu şekilde devam ederse uzun yıllarca da söz konusu olamaz.Aslında daha yazılıp çizilecek çok şey var bu konu üzerinde fakat mobil uyumlu mükemmel temamız sebebiyle telefondan uzunca yazı yazmak pek kolay olmuyor.
Eski Denetleme Ekibi Lideri
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
Televizyon reklamı gerçekten mantıklı televizyona olmasa bile youtube'ye reklam verilebilir. 1 ay doldurmamış bir forum "blogforum.10tl.net" geçebiliyor forum iyice küçülmeye gidiyor çünkü forum ölü durumda yeni forum veya blog oluşturan insanlar artık yok çünkü herkes kendi alan adı uzantılı sitesinin sahibi olmak istiyor. bu forum hareketlendirmek gerekiyor buda sizlerin elinde iyi günler dilerim.. 10tl.net sahibi olsaydım reklam yatırım yapar  bedava-sitem gibi yürürdüm..
Blog : http://jdsezer.blogspot.com.tr/
Forum : http://blogforum.10tl.net/
Mail sezer_jadde_26@hotmail.com
Not : Mailleriniz 3 Gün İçerisinde Cevaplanmıyor İse iletişimden ulaşabilirsiniz

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi