Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Alınan Mouse ve Kırmızı Işık
Yeni aldığım Everest Mercury X8 Usb mouse'nin kırmızı ışığı yanmıyor. Haraket ettiremiyorum hiçbir şekilde. Led ışıkları yanıyor ve sağ tıkı çalışıyor. Çözüm önerisi olan var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazılarında usb tanımlama gerekiyor , usb alıcısı birden fazla donanım destekli olabiliyor , ürünün sitesini bir araştırın derim.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Everest Mercury X8 Usb Siyah 6D Optik Oyun Mouse ; Tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın. @Nextworld
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logitec de unify alıcı var mesela hem klavye hem mause vs. Pek çok ekipman tek alıcıya bağlanıyor . Onun gibi olabilir diye yazmıştım , o zaman teknik bir sıkıntı var hocam
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Everest allah belası sgmx7-pro almıştım ; 5,6 ay dayandı sonra algılamama sorunları başladı garantiye verdik şimdi de kendi kendine orta tekerini bozdu.

Tabir : Lanet ettiğim marka.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
5-6 ay kullanmışsın yine sen. Benimki yeni :P Paketledim bakalım iade etmeye çalışacağım n11 olunca pek emin olamıyorum paramı alıp alamayacağımdan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping