Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konu içerisinde kac kullanıcı var bunu nasıl yapacam
ben bu işte yeni değilim   öncelikle onu soyluyum dediğiniz gibi yanlış bişey silmiş olabilir ama  kızdığın konu kendini  bişey sanan bazı kişiler   gelip bana yok destek vermiyorum şeklinde abup supuk konuşması kendine bana  ne destek olmuş sorusuna ben admin değilim burda destek vermek zorunda değilim  demesi o zaman  senin bana gelip akıl vermen  gerekmez zaten LastWorld hocam site içerisinde  yetkisi var  kendisi düzenleme yapabilir   ben  konu kapansın diye  tşk edip   yorum yaparken bakıyorum kendi sitesinin sorun halledemiyip burda yardım isteyen kişi bana  özelden site üye oldum admin ver sorun  halledeyim demesi  çok saçma burası  destek sitesi madem bu iş bilen kişiler ilgilensin  bilmeyen arkadaşlar gelip yok destek verimiyecek şeklınde yorum yapamaz    madem bi yanlış var bunu düzgün bi dille dile getirebilir veya bana özel mesaj atıp  anlatabilir neden gelip actiğim konu altına bu şekilde  yorum yapabiliyor anlamıyorum yapılan yorum da LastWorld  duzenleme yapar yazmişim zaten konu neden bu kadar uzadı kapansın artık şu konu lutfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düzenlendi...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
LastWorld hocam sızınle nasıl iletişime gecebilir   bu haric
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 23:59)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben bu işte yeni değilim   öncelikle onu soyluyum dediğiniz gibi yanlış bişey silmiş olabilir ama  kızdığın konu kendini  bişey sanan bazı kişiler   gelip bana yok destek vermiyorum şeklinde abup supuk konuşması kendine bana  ne destek olmuş sorusuna ben admin değilim burda destek vermek zorunda değilim  demesi o zaman  senin bana gelip akıl vermen  gerekmez zaten LastWorld hocam site içerisinde  yetkisi var  kendisi düzenleme yapabilir   ben  konu kapansın diye  tşk edip   yorum yaparken bakıyorum kendi sitesinin sorun halledemiyip burda yardım isteyen kişi bana  özelden site üye oldum admin ver sorun  halledeyim demesi  çok saçma burası  destek sitesi madem bu iş bilen kişiler ilgilensin  bilmeyen arkadaşlar gelip yok destek verimiyecek şeklınde yorum yapamaz    madem bi yanlış var bunu düzgün bi dille dile getirebilir veya bana özel mesaj atıp  anlatabilir neden gelip actiğim konu altına bu şekilde  yorum yapabiliyor anlamıyorum yapılan yorum da LastWorld  duzenleme yapar yazmişim zaten konu neden bu kadar uzadı kapansın artık şu konu lutfen

Yanlış anlaşılmasın ancak Novruz kötü bir şey dememiş ,  Her üyenin bir tarif şekli şekli vardır. Novruz net cümleler kuran , neyse onu yazan birisi , Az çok tanıdığım biri olduğu için bunu yazıyorum , zamanında epey yardımı olmuştu , tasarım ve kodlama konusunda pek çok kişiden daha deneyimli biri olduğunu söyleyebilirim... Bunu neden yazdım kendisi tanıdığım yerleşik isimlerden birisi , zaman sonra seni tanıdıktan sonra bu tarz muhabbet olması dahilinde senin içinde söylerim , burası destek platformu ancak belli kuralları var , pek çok konuda önce site linki istenir , 10tl.net sitesi mi? Warez tema kullanıyor mu? Yapımcı bilgilerine müdahale edilmiş mi? gibisinden kontroller yapıldıktan sonra destek verilir , işin yürürlülüğü bu şekilde yani... Burada yetkili arkadaşın/arkadaşların da toleransı mevcut ama iş tatlıya bağlansın , kimseyi kırmanın anlamı olmamalı ... :) -bir şeyler yazıp konu uzatılmasın demek de doğru değil hani :)

(05-03-2019 Saat: 00:03)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: LastWorld hocam sızınle nasıl iletişime gecebilir   bu haric

Telefon yada sosyal paylaşım platformlarımı genel kullanıma açmıyorum , Buradan istediğiniz şekilde bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim :)

**Pardon LastWorld demişsiniz yanlış okumuşum.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: G4m3_0v3R
ben siz o sandım o yüzden ilk sizin nick yazmışım  kusura  bakmayın lütfen  bende sonradan düzenledım   tekrardan kusura bakmayın
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
Kullandığım sosyal aracılığı ile kullanıcımıza o sosyal ağ üzerinden yardımcı olacağım demiştim. O forum default tema üzerine editlenmiş bir tema. Siteye girerseniz göz karmaşıklığı olduğunu anlayabilirsiniz. O kısmı farketmemiş olabilirim. Şuan Novruz arkadaşımız bildirmiş ben de farkettim ve düzenleyeceğimi bizzat söyledim. Burada tolerans olduğu konusunda sizinle aynı fikirde değilim.
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: G4m3_0v3R
kusura bakmayın lutfen konu kapansın lutfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birbirlerinizi dinlemeden tam anlamadan yorum yapıyorsunuz sorun orada başlıyor. Yorum yapmak için hızlı davranmanıza gerek yok. Düşünerek yazın ki. Hem iyi bir iletişim halinde olun hem de bu tarz saçma davranışlar olmasın. Sadece burası için değil özel hayatınıza da yansıyacaktır bu.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping