Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konu içerisinde kac kullanıcı var bunu nasıl yapacam
alRWDQ.png
 bunu nasıl yapacam aradım bulamadım yardımcı olurmuısunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 16:48)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: alRWDQ.png
 bunu nasıl yapacam aradım bulamadım yardımcı olurmuısunuz

Buyrun
Kod:
Admin Panel > Forum Ayarları > Ana Sayfa Ayarı [index] > X Forumu Görüntülüyor Gösterilsin Mi? " Evet " Yaptınız ve Göstermiyor Mu ?

Forumu Yeni Açtıysanız ve Kimse Yoksa Göstermez. Yani Bir Sekmede Alt Foruma Girip Diğer Sekmeden Bakmaya Çalışırsanız İşlemez.

Yada bunu forumbit_depth2_forum şablonuna ekleyin
{$forum_viewers_text}
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açık ama olmuyor 2 tane bilgisayar var hatta leptop telefon int paylaşıp denedım yine aynı şekilde gozukmıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım. Beklemede kalın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
tmam tşk ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam bide forum altında istatistikler   sayfa yenılıyınce bu  şekilde oluyor  0RAd5B.png
 belli bi süre bekledikten sonra sayfa istatistikler  düzeliyornQon4V.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@G4m3_0v3R , forumunuzdaki detayları inceledim. Gerekli kodu değişik yerlere eklememe rağmen maalesef ki ana sayfada görünmedi. Fakat forumu görüntüleyen kişiler kısmı herhangi bir kategori içine girince iç kısımda görünmekte. Bir de istatistikler kısmı bende sorunlu görünmüyor. Tarayıcınızda bir hata olabilir mi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
anladım tşk ederim peki şu alt taraftaki sorun bakabıldınızmı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alt kısım sorun çıkardığı için eski haline dönüştürmek zorunda kaldım. Şu an kontrol edebilir misiniz? @G4m3_0v3R
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumunuzda footerdaki çeviri ad ve linklerini değiştirmişsiniz. Düzeltmediğiniz sürece destek verilmeyecektir, bilginize.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
anlamadım ney değiştirecem novruz sen nedestek vermirmişde şuan kadar siz hangi konuda gelip yardımcı oldunuzda şimdi gelip beni tehdit ediyorsunuz yok destek verilmiyecek diye saolsun LastWorld hocam bi sorum oldugu zaman hemen ilgilendi şimdi siz gelip boyle konusuyorsunuz ne konuda destek verdin bana ????
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle konuşma üslubunuza dikkat edin, tehdit ettiğim yok sadece uyarıyorum. Kurallara göre footerdaki Çeviri ve benzeri linkleri değiştiren/kaldıran sitelere destek verilmiyor. Kendi desteğimden bahsettiğim yok ayrıca ben forumda yetkili değilim farkındaysanız, destek verme zorunluluğum yok fakat konuyu diğer yetkili arkadaşdan önce görmüş olsaydım destek verirdim, emin ola bilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 21:29)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anlamadım ney değiştirecem novruz sen nedestek vermirmişde şuan kadar siz hangi konuda gelip yardımcı oldunuzda şimdi gelip beni tehdit ediyorsunuz yok destek verilmiyecek diye saolsun LastWorld hocam bi sorum oldugu zaman hemen ilgilendi şimdi siz gelip boyle konusuyorsunuz ne konuda destek verdin bana ????
@Novruz Hocam haklı

Madde 25. MyBB Copyright - Telif Hakkı Linklerini silen sitelere kesinlikle yardım & destek verilmeyecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben konusmama gayet duzgun asıl sizin ustubunuz yanlıs gelip bana yok destek verirmiyecek diyemezsenız ha bana şu şekilde soyleyebilrdiniz forum siteniz de kurallara uygun olmayan yerler var diye anlatabilirdiniz siz yazdgınız yorum yanlıslık var ilginiz için tşk ederim ama lutfen yorum yaparken de sizde dikkat ederseniz sevnirim

@Novruz Hocam haklı

Madde 25. MyBB Copyright - Telif Hakkı Linklerini silen sitelere kesinlikle yardım & destek verilmeyecektir.
[/quote]

kardesim kendi işine baksana gelip sacma sapan yorum yapıyorsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 21:55)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben konusmama gayet duzgun asıl sizin   ustubunuz yanlıs gelip bana yok destek verirmiyecek diyemezsenız ha bana  şu şekilde soyleyebilrdiniz   forum siteniz de  kurallara uygun olmayan  yerler var  diye anlatabilirdiniz siz yazdgınız yorum  yanlıslık var ilginiz için tşk ederim ama lutfen yorum yaparken de sizde dikkat ederseniz sevnirim

@Novruz Hocam haklı

kardesim kendi işine baksana  gelip sacma sapan yorum  yapıyorsun
[/quote]
benle polemiğe girme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben kimse bisey gırdım yok sen gelip  kapanmıs  konu uzatıyorsun kardesım dikkat ettiyseniz  son yaptıgım konuda   arkadas tşk etip  konu tatlı baglamaya calıstım sen adam haklı diyip konu uzatmaya calısıyorsun konu kapatalım lutfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 22:03)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben kimse bisey gırdım yok sen gelip  kapanmıs  konu uzatıyorsun kardesım dikkat ettiyseniz  son yaptıgım konuda   arkadas tşk etip  konu tatlı baglamaya calıstım sen adam haklı diyip konu uzatmaya calısıyorsun konu kapatalım lutfen

Ö.m Attım bakınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
LastWorld hocam site yetki verdım kendisi geldiğinde durum anlatırım duzenleme yapar

yusuer ilginiz için tşk ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2019 Saat: 21:55)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben konusmama gayet duzgun asıl sizin   ustubunuz yanlıs gelip bana yok destek verirmiyecek diyemezsenız ha bana  şu şekilde soyleyebilrdiniz   forum siteniz de  kurallara uygun olmayan  yerler var  diye anlatabilirdiniz siz yazdgınız yorum  yanlıslık var ilginiz için tşk ederim ama lutfen yorum yaparken de sizde dikkat ederseniz sevnirim

@Novruz Hocam haklı

kardesim kendi işine baksana  gelip sacma sapan yorum  yapıyorsun
[/quote]
Benim yaptığım yorumda herhangi bir yanlışlık yok, yaptığım sadece uyarı/hatırlatma, kurallarda da yazılandan alıntılıyorum sadece.
Alıntı:Telif Hakkı Linklerini silen sitelere kesinlikle yardım & destek verilmeyecektir.
Arkadaşa olan tavrınız da doğru değil ayrıca, kuralı hatırlatmış o da sadece. Konu fazla uzamasın, iyi günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar öncelikle Novruz'un uyarısı için teşekkürler. Burada tartışmaya gerek yok. Forumu kullanan arkadaşımız sanırım yeni yeni öğreniyor. Deneme yanılma yoluyla bir şeyler yaptığı için farketmeden silmiş olabilir. O forumda yetkim var. Müsait olduğum zaman o kısmı kendim ekleyeceğim. İlgi ve alakanız için teşekkürler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping