Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C# ve C++ Hkk.
Merhabalar.
Üniversiteye yeni başladım ikinci döneme geçiş yaptık. Makine mühendisliği okumaktayım. Şu an tasarımlarımız tamamen bilgisayar üzerinde. Visual Studio ve Autocad programlarını kullanıyoruz. Autocad programının çoğu bölümünü çözdüm fakat C# ve C++ konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Bu konuda ders verebilecek bir site, youtube kanalı önerisi olan var ise yardımcı olursa gerçekten çok memnun olurum.
Teşekkürler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: slhsahin1
udemy kursları oluyor kuponlar ile ücretsiz oluyor bazen çok faydasını gördüm ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hüsamettin , Udemy hakkında hiçbir bilgim yok. O tarz kuponları vs. bulabileceğim yer hakkında bilgi verebilir misin?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2019 Saat: 17:36)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hüsamettin , Udemy hakkında hiçbir bilgim yok. O tarz kuponları vs. bulabileceğim yer hakkında bilgi verebilir misin?

@LastWorld Hocam emrah yüksel geçen ay paylaşmıştı. Googlede udemy kupon yazınca bir sürü kaynak çıkıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AutoCAD hakkında sıkıntın olursa yardımcı olabilirim :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: LastWorld
Vay Recep üniversiteye mi gittin? Bayadır konuşmuyoruz. Hayırlısıyla okuman dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
(23-02-2019 Saat: 23:06)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vay Recep üniversiteye mi gittin? Bayadır konuşmuyoruz. Hayırlısıyla okuman dileğiyle.

Teşekkür ederim Erman :) Facebook üzerinden aktifsen müsait zamanlarında tekrar görüşebiliriz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Helper
(23-02-2019 Saat: 17:30)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Üniversiteye yeni başladım ikinci döneme geçiş yaptık. Makine mühendisliği okumaktayım. Şu an tasarımlarımız tamamen bilgisayar üzerinde. Visual Studio ve Autocad programlarını kullanıyoruz. Autocad programının çoğu bölümünü çözdüm fakat C# ve C++ konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Bu konuda ders verebilecek bir site, youtube kanalı önerisi olan var ise yardımcı olursa gerçekten çok memnun olurum.
Teşekkürler.

İngilizcen iyi mi? En önemli kod öğrenimi araştırmak/kurcalamakla yapılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternetten istediğin her şeyi ingilizce olarak bulabilirsin açıkçası türkçe eğitim içeriği izlerken kanser oluyorum adamlar beceremiyor
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping