Dev Torrent arsivi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spacer Arayüz Çalışması
r5NR5a.jpg

https://i.hizliresim.com/r5NR5a.jpg
@berartdmr
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Sinan'ın yapılarının, yola çıkış noktası geleneksel biçim ve plan şemaları olmasına karşın, bunlara katı bir biçimde bağlı kalmayan, koşulların gerektirdiği yerlerde yeni biçimlere yönelen ve böylece eski ile yeni arasında bir bağ oluşturabilen Sinan’ın yapıları, mimarlık bakımından olduğu kadar mühendislik bakımından da öneme sahiptir."

"Her şeyin dünyayı değiştirmesi gerektiğini düşünmüyorum. Sadece şöyle düşünün: Yaptığım şey olması gerektiği kadar faydalı mı?"
Elon Musk
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-6 , Novruz
Elinize sağlık hocam kalite kokuyor :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Trave
Hocam kalıp olarak güzel olmuş , çeşitli efektlerle daha güzel olur ( resim sağdan gelip vs.) ama biraz fazla metalik olmuş. Malzemeyi de geliştirirseniz gayet şık olacaktır... Benim görüşüm :)
Edep ile gelen lütuf ile gider...
(------ keyifsizm.10tl.net ------)
Bağışta bulunmak için Tıklayınız... :)
Cevapla PGM
(17-02-2019 Saat: 15:07)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık hocam kalite kokuyor :)

(17-02-2019 Saat: 16:50)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kalıp olarak güzel olmuş , çeşitli efektlerle daha güzel olur ( resim sağdan gelip vs.) ama biraz fazla metalik olmuş. Malzemeyi de geliştirirseniz gayet şık olacaktır... Benim görüşüm :)

Görüşleriniz için teşekkürler :)
"Sinan'ın yapılarının, yola çıkış noktası geleneksel biçim ve plan şemaları olmasına karşın, bunlara katı bir biçimde bağlı kalmayan, koşulların gerektirdiği yerlerde yeni biçimlere yönelen ve böylece eski ile yeni arasında bir bağ oluşturabilen Sinan’ın yapıları, mimarlık bakımından olduğu kadar mühendislik bakımından da öneme sahiptir."

"Her şeyin dünyayı değiştirmesi gerektiğini düşünmüyorum. Sadece şöyle düşünün: Yaptığım şey olması gerektiği kadar faydalı mı?"
Elon Musk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sizin yapılmışın daha da dışında değişik bir çalışma çıkarabileceğinize inanıyorum açıkçası :) Kalıp olarak güzel, ufak tefek düzeltmeler yapılabilir tabii ki sade ve hoş :)
illustrator & digital artist
someday i’ll find my way out of here
Ara
Cevapla PGM
Eline sağlık profesyonellik kokuyor
nihil timendum est
Cevapla PGM
Teşekkürler beğenmenize sevindim :)

Elon Musk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi