Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
Satış iptal, bu konuyu şu an okuyorsanız benden size tavsiye bir an önce takılacağınız başka bir forum arayın :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başlıkta 15 konu içinde 10 yazıyor hocam hangisine güvenelim birde spotify premium 14 tl değilmi zaten aylık uhd derken neyden bahsediyorsunuz detay veriniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Satın alınmıştır. Şuan kullanmaktayım herhangi bir problem çıkmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
(16-02-2019 Saat: 19:57)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başlıkta 15 konu içinde 10 yazıyor hocam hangisine güvenelim birde spotify premium 14 tl değilmi zaten aylık uhd derken neyden bahsediyorsunuz detay veriniz

Netflix hocam sattığım hesap, değeri 40₺'dir. İlk 3 alıcıya 10₺ referans amaçlı diğer satışlar 15₺
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ha spotify diye okudum kusuruma bakmayın netflix 5 yıllık hesabım var full hd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güvenli alış veriş oldu sıkıntı çıkmadı kullanmaktayım.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
İnternette dağıtılan hesaplardan değil, değil mi? Dec yemeyin de sonra..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely bir site buldum adam şöyle sistem yapmış senin isim soyismini birleştirip hemen 5 dakikada hesabı yapıyor ücreti 4 tl oto sistem birde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 20:26)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnternette dağıtılan hesaplardan değil, değil mi? Dec yemeyin de sonra..

Konuyu dikkatli okuduysan cc vs. kullanılmamakta, internette dağıtılan hesaplar değil. %100 güvenilir.

(16-02-2019 Saat: 21:12)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @leojely bir site buldum adam şöyle sistem yapmış senin isim soyismini birleştirip hemen 5 dakikada hesabı yapıyor ücreti 4 tl oto sistem birde

Uzun süre sonra dönelim dedik foruma, yok kardeşim foruma yapılmış bi büyü falan var döndüğümüze pişman olduk. Bu forumun kitlesine hayranım at da siteyi hepimiz yararlanalım bari, satış iptal. Suç bende ki bu siteye giriyorum :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim link vermiyorum yasak ha arıyorsan ömden atarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
insanların konularını baltalamak için mi tuttular sizi?

Konu açılmayınca neden forum pasif , açınca başımıza güvenlik uzmanı kesilirsiniz...

Biraz da siz içerik paylaşın da biz de görelim , adamlar yapıyor diyelim...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@nextworld tabiki baltalama gibi amacım yok haklısınız kusuruma bakmayın arkadaşlar sadece leojelye bilgilendirme yaptım arkadaş yorumu sildirse çözülürdü afedersiniz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Netflix kokusu aldım Yusufçum yeşille burayı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonra Mehmet suçlu oluyor...
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2019 Saat: 09:09)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonra Mehmet suçlu oluyor...

?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.youtube.com/watch?v=kc_DORtkzKo
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum önerisi alabilirim xd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2019 Saat: 16:14)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum önerisi alabilirim xd

Technopat Sosyal beklerim Kaan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping