Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
SinemaOvası.Com | Değerli Vaktini Filmlerle Geçirenlere!
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projeler Koordinatörü Arıyorum
*
Administrator
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 3,454
Konu Sayısı: 586
Rep Puanı: 423
Teşekkürler: 84
267 mesaj içinde 620 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 946.59₺
Projeler Koordinatörü Arıyorum
Bunu aslında, daha önce de aradığımı hatırlıyorum. onun sonucu ne oldu, onu bile hatırlamıyorum, neyse:

İstediğim 2 Ana işi olacak (tabiki alt işleri de olacak)
A- Tüm projelerin yukarıdan takibi, her projeye sorumlu bulma ve onlarla ilgilenme v.b... 
B- Benimle yakından çalışarak, beni motive etmesini ve önemli projeleri beraber götürmeyi bekliyorum. 

A hakk: tüm projelerin detaylarıyla ilgilenmesi şart değil, ama hepsine proje yöneticisi aramalı ve bazıları ile bizzat ilgilenmeli. Hepsini takip ettikten sonra, hiçbirinin detayı ile uğraşmasına gerek yok. 

Bir nevi, ana yardımcı arıyorum. 

Bu, forumdaki herhangi biri olabilir. görevli olması, herhangi rütbede olması farketmez. Yeter ki, yukarıdaki 2 ana işi ve alt işlerini, olabildiğince takip etsin. Eğer gelen kişi, belirli süre içinde yeterli olmazsa, başkasını arayacağım. 

Forumdaki geçmişteki yaşadıkları, aldığı ceza v.b. de beni ilgilendirmiyor, yeter ki bu işi takip etsin, aynı zamanda forumların kurallarına buradan itibaren uysun. 

Forumdaki admin ya da denetleyici vazifesinden ayrı bir şey bu. Bu görevi üstlenen, destek forumunu yönetmeyecek, bizim (imzamda listesi yer alan) projelerimizi yönlendirecek. Tabiki bana karşı sorumlu olacak.  Tahmin edebileceğiniz gibi, bunun için nakit bir ödeme şuanda yapamam, ilerde belki... Ama nakit olmayan başka şeyler verebilirim, ilerde çok memnun kalırsam belki bir miktar nakit ödeme de olabilir (ama buna söz vermiyorum)

Forumdaki şuanki görevliler de başvurabilir (kaldıysa), zaten bu yüzden öncelikle yönetim alanına açmıştım konuyu, gördüyseniz..

Böyle birini bulamazsam ne yapacağım ? tabiki kendim bu işi, şuana kadar yapabildiğim kadar ne yapıyorsam, aynı şekilde devam ettireceğim. 

Haydi bakalım... 
iyi forumlar/projeler
Ana prensibimiz "İnsana/Yaradılana Saygı"

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 
Teşekkür verenler: Shelby , NextWorld , #Lykia , AdigeEmperor-O , Aisha* , ASİ DADAŞ
Üye
Yorum Sayısı: 408
Konu Sayısı: 37
Rep Puanı: 23
Teşekkürler: 118
96 mesaj içinde 116 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 775.5₺
Bunun için yeni bir forum açıp , projeleri tek tek açıklayan konular eklenmelidir. Bu konulara ödül sistemi getirilmelidir.

Daha düzenli ve kimin neyi aldığı belli bir hale gelmiş olur...

Benim boş zamanım olsa seve seve yardımcı olurdum. Organizasyonda iyi işler yapabilirdim...

Görevi üstlenecek kişiye şimdiden teşekkür ederim, bol şans ;)
Edep ile gelen lütuf ile gider...

Bağışta bulunmak için Tıklayınız... :)
Teşekkür verenler:
Üye
Yorum Sayısı: 9
Konu Sayısı: 4
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 1 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 21.6₺
Etkinlik / Proje Koordinatörlüğünde yardımcı olmaktan gurur duyarım. Elimden geleni de yapmaya çalışırım. Bu görevde bulunmak hem kendime hem de yapılacak işlere katkı sağlayacağına inanıyorum.

Görev de çalışacak arkadaşa şimdiden başarılar dilerim...
Teşekkür verenler:
Üye
Yorum Sayısı: 187
Konu Sayısı: 44
Rep Puanı: 2
Teşekkürler: 41
25 mesaj içinde 23 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 43.8₺
(15-02-2019 Saat: 03:40)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Projeler Koordinatörü Arıyorum
Bunu aslında, daha önce de aradığımı hatırlıyorum. onun sonucu ne oldu, onu bile hatırlamıyorum, neyse:

İstediğim 2 Ana işi olacak (tabiki alt işleri de olacak)
A- Tüm projelerin yukarıdan takibi, her projeye sorumlu bulma ve onlarla ilgilenme v.b... 
B- Benimle yakından çalışarak, beni motive etmesini ve önemli projeleri beraber götürmeyi bekliyorum. 

A hakk: tüm projelerin detaylarıyla ilgilenmesi şart değil, ama hepsine proje yöneticisi aramalı ve bazıları ile bizzat ilgilenmeli. Hepsini takip ettikten sonra, hiçbirinin detayı ile uğraşmasına gerek yok. 

Bir nevi, ana yardımcı arıyorum. 

Bu, forumdaki herhangi biri olabilir. görevli olması, herhangi rütbede olması farketmez. Yeter ki, yukarıdaki 2 ana işi ve alt işlerini, olabildiğince takip etsin. Eğer gelen kişi, belirli süre içinde yeterli olmazsa, başkasını arayacağım. 

Forumdaki geçmişteki yaşadıkları, aldığı ceza v.b. de beni ilgilendirmiyor, yeter ki bu işi takip etsin, aynı zamanda forumların kurallarına buradan itibaren uysun. 

Forumdaki admin ya da denetleyici vazifesinden ayrı bir şey bu. Bu görevi üstlenen, destek forumunu yönetmeyecek, bizim (imzamda listesi yer alan) projelerimizi yönlendirecek. Tabiki bana karşı sorumlu olacak.  Tahmin edebileceğiniz gibi, bunun için nakit bir ödeme şuanda yapamam, ilerde belki... Ama nakit olmayan başka şeyler verebilirim, ilerde çok memnun kalırsam belki bir miktar nakit ödeme de olabilir (ama buna söz vermiyorum)

Forumdaki şuanki görevliler de başvurabilir (kaldıysa), zaten bu yüzden öncelikle yönetim alanına açmıştım konuyu, gördüyseniz..

Böyle birini bulamazsam ne yapacağım ? tabiki kendim bu işi, şuana kadar yapabildiğim kadar ne yapıyorsam, aynı şekilde devam ettireceğim. 

Haydi bakalım... 
iyi forumlar/projeler

Güzel görevmiş ben varım
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Önerilen Bağlantılar
SinemaOvasi.Com
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!