Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Udemy Dev Kurs Arşivi
W@rez paylaşım yasaktır / edit : Lykia
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , kaRanLık-61
Böyle konuların paylaşılmasına karşıyım, sonuçta o video sahipleri emek veriyor ve bizde ücret ödeyerek kursları izliyoruz.Burası ne illeg4lizm ne THT forumu ne başka bir şey. Kaldırılmasını talep ediyorum @admin @shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Lykia
@Escobar sanırsam bunlar bir çok yerde paylaşılıyor , yani sahipleri izin vermiştir büyük ihtimalle .
İllagal birşey olsa diğer forumlardanda kaldırılır dimi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 01:07)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar sanırsam bunlar bir çok yerde paylaşılıyor , yani sahipleri izin vermiştir büyük ihtimalle .
İllagal birşey olsa diğer forumlardanda kaldırılır dimi?

Sahipleri asla izin vermez, bu kurslar udemy platformunda ücretli olarak yayınlanıyor. Sonra premium temaların w@reze düştüğü gibi bunlarda internete düşüyor. Diğer sitelerde paylaşılması legal olmadığı gerçeğini değiştirmez.Demek istediğim şudur ki; bu forumda nasıl w@rez temaların paylaşılması yasak olduğu gibi bu tür illegal paylaşımlarında yasak olması lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yukarda paylaşılanların warez olduğuna dair kanıtınız varmı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 01:12)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yukarda paylaşılanların warez olduğuna dair kanıtınız varmı?

İnternette araştırdım biraz dedikleriniz yüksek ihtimalle doğru .
Kaldırılması gerekir mi ?
@Shelby

Niyazi Saral ünlü bir kursiyer zaten, biraz araştırırsan görebilirsin ücretli kurslarını.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 01:18)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niyazi Saral ünlü bir kursiyer zaten, biraz araştırırsan görebilirsin ücretli kurslarını.

Evet gördüm , acaba bu arkadaş bu kursları nereden buldu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 01:19)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2019 Saat: 01:18)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niyazi Saral ünlü bir kursiyer zaten, biraz araştırırsan görebilirsin ücretli kurslarını.

Evet gördüm , acaba bu arkadaş bu kursları nereden buldu?

İnternette daha önce yayınlanmıştır, premium temaların yayınlandığı gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2019 Saat: 01:23)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnternette daha önce yayınlanmıştır, premium temaların yayınlandığı gibi.

Anladım hocam , bildiriminiz için sağolun , paylaşımı editledim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Söz konusu içerik 2015 'ten bu yana internette dolaşıyor ve link hala o tarihe ait, içerikler üzerindeki hak sahipleri bu zamana kadar müdahale etmediyse sorun olduğunu düşünmüyorum ki linkteki kursların %90'ı ücretsiz kursların toplanmasıyla oluşmaktaydı.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar baktım içerisinde ücretli satılan eğitim seti göremedim hepsi youtube ve udemy'de ücretsiz yayınlanan içerikler gibi gözüküyor. Arşivi yayınlayan kişi de aynı şeyden bahsetmiş...

@#Lykia http://enesusta.com.tr/1000-gb-egitim-arsivi/ İnceleyin lütfen , bence mahzur'u yok tabi siz bilirsiniz , içeriğin warez olduğunu düşünüyorsanız lütfen paylaştığım linki düzenleyerek kaldırmayı ihmal etmeyin...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
bu tarz konulara admini etiketlemeye gerek yok bunları bizde çözeriz...

- Paketin içinde tamamen ücretsiz olduğu belliyse kalabilir. Bunu kanıtlanabilirse tabii. Yoksa ücretli eğitimler varsa tabi ki kaldırılmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Lykia
@NextWorld sizi paylaştığınız içerikteki şey ücretsiz sanırsam .
Arkadaşın paylaştığı linki yedeğime aldım eğer ücretsiz olduğunu kanıtlarsa tekrar paylaşırız iyi geceler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping