Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loprox Tema Çizim Çalışması - MyBB Theme
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , (c) xLd^
Ben renkleri çok beğendim. Bilsoft kalitesinde bir tema olmuş. Ahmet'inde kodlamada çok iyi iş çıkartacağına eminim. İyi satacağından da eminim. Kolay gelsin ikinize de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft , (c) xLd^
Satılıkmı tema
Ara
Cevapla PGM
Kolay kolay tasarım beğenen biri değilim açıkça söylüyorum bu tasarım bir harika !
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Çok iyi. Bilal abi farkı
Ara
Cevapla PGM
postbiti güzel olursa anime forum siteme satın alacağım kodlaması dahil
Ara
Cevapla PGM
Güzel bir tasarım olmuş hocam tebrik ederim yeni temam için yapacaklarım arasında gördüğüm sizin de çizdiğiniz bir kaç yer var :) (Önceden notlarım arasına yazdığım şimdi ise sizin çizmiş olduğunuz tasarımda gördüm, daha sonra görüp de yaptı demeyin :) )
Ara
Cevapla PGM
(05-02-2019 Saat: 15:47)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir tasarım olmuş hocam tebrik ederim yeni temam için yapacaklarım arasında gördüğüm sizin de çizdiğiniz bir kaç yer var :) (Önceden notlarım arasına yazdığım şimdi ise sizin çizmiş olduğunuz tasarımda gördüm, daha sonra görüp de yaptı demeyin :) )

Teşekkürler, öyle olsa da olmasa da ben sorun etmiyorum. Sonuçta hepimiz MyBB'e bir şeyler katıyoruz, bu bizlerin bir şeyler katma şekline göre değişiyor gerçi.
Yapacaklarım arasında gördüğüm dediğin yerler neresi, belirtebilir misin?@EmreKRMN

Yorumlar için teşekkür ediyorum, temanın kendine özel login ve profil'i de olacak. Kodlama aşaması şuan çok keyifli gidiyor, birazda merak olsun diyip resim eklemiyorum. iyi forumlar. :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: (c) xLd^ , Corleone , EmreKRMN
(05-02-2019 Saat: 19:31)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2019 Saat: 15:47)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir tasarım olmuş hocam tebrik ederim yeni temam için yapacaklarım arasında gördüğüm sizin de çizdiğiniz bir kaç yer var :) (Önceden notlarım arasına yazdığım şimdi ise sizin çizmiş olduğunuz tasarımda gördüm, daha sonra görüp de yaptı demeyin :) )

Teşekkürler, öyle olsa da olmasa da ben sorun etmiyorum. Sonuçta hepimiz MyBB'e bir şeyler katıyoruz, bu bizlerin bir şeyler katma şekline göre değişiyor gerçi.
Yapacaklarım arasında gördüğüm dediğin yerler neresi, belirtebilir misin?@EmreKRMN

Yorumlar için teşekkür ediyorum, temanın kendine özel login ve profil'i de olacak. Kodlama aşaması şuan çok keyifli gidiyor, birazda merak olsun diyip resim eklemiyorum. iyi forumlar. :)

Söylediklerine harfiyen katılıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Eline sağlık bilal abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
@bilsoft bittiği an pm atın anime siteme alacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herşeyi ile tema bitti, çok az sonra demosu ile birlikte konusunu açacağım. iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Footer ve postbit benim gözüme ayrı bir hoş geldi Abi, eline koluna sağlık; sağlam çizim olmuş.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temaya bayıldım eğer ücretsiz olarak yayınlamayı düşünürseniz pm olarak gönderirseniz  çok sevinirim blogforum sayfamda kullanmak istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform