Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yatırımsız Para Kazanma %100 Kanıtlı
Merhaba, 

Konuya Girmedene önce bir bilgilendirme yapayım. Bunları neden yapıyorsun diye sorular geliyor. 

Cevap : Bilindiği üzere İnternet üzerinde 7/24 olan arkadaşlarımız var ve hiçbir zaman harcamadan sadece 10 dakika veya daha kısa emek vererek para kazanabilir. 

Kanıtacağım Site Hakkında 

Musluk sistemleri ağırlıklı olarak reklam çalışması yaparlar. Google Adsense ve çeşitli hyip sistemlerin tanıtım reklamlarını çevirerek ücretli yada referans gelirli olacak şekilde kazanç elde ederler. Bu gelirlerinin bir kısmını da üyeleriyle paylaşırlar.

Ayrıca Coinpot sistemine doğrudan bağlı olan Moonbitcoin, Moondash, Moondogecoin, Moonbitcoincash, MoonLitecoin gibi sistemlerde aynı şekilde kazandırıyor. Son olarak geçtiğimiz hafta Türklirası kazandıran sistem olarak çıktı. /EDİT link kaldırılmıştır. kayıt işlemini ise Papara ödeme yöntemi cüzdan no ile yapıyorsunuz. Burada da ödemeler Papara aracılığyla yapılıyor.

Yapmanız Gereken Bir Papara Hesabı oluşturmaktır. 
LlDNPz.png

Hesabınız Açtıktan Sonra Bütün bilgileri Doğru girmeniz önemlidir. Vereceğim Referans Linkinden gireseniz %5 Bonus para alabilirsiniz.  Girdikten Sonra Papara da Size Verilen cüzdan no' yu kopyalayın ve Cüzdan No kısmına Ekleyiniz. 30 Dakika Sonra Tekrar Girip Bonusunuzu Alınız.  (ÖDEMELER HER AYIN 26.SI İTİBARİYLE OTOMATİK YAPILIR.)

5ayX9A.png

10TL.NET /Dışı Reklam Yapmak ve insanları kötü şeylere ağlet etmeyınız. internetten para kazan şünü yap diyerek telikeli sitelere yöneltiği Dolayı linkler kaldırılmıştır. üyelerimizin güvenliliği açısından

Not : Referanslı Linten Girerseniz %5 Bonus Kazanabilirsiniz. 

İyi Çalışmlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu site dolandırıcı şu anda sahipleri karış karış aranıyor ihbardan bir araştır önce arkadaşım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oha üye oldum ve banka hesabımı kontrol ettim tamı tamına 10.000 TL var. Bu devirde çalışanda ne biliyim, böyle yöntemler varken.
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform