Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yatırımsız Para Kazanma Sitesi / Kanıtlı
Star 
Merhaba,

Merhaba arkadaşlar. Bu gün size piyasa da güven sağlamış sağlam bir kazanç sitesinden bahsedeceğim. Sitemiz Yılların sitesidir.. Sitenin şuan 457 bin üzerinde üyesi bulunmakta. Şimdi gelelim sitenin mantığına.Sitede bize verilen bir miktarda puan var ve bu puan ile koyunu yemliyorsunuz ve süt miktarına göre size puan vermektedir.
jg6vVW.png

10TL.NET /Dışı Reklam Yapmak ve insanları kötü şeylere ağlet etmeyınız. internetten para kazan şünü yap diyerek telikeli sitelere yöneltiği Dolayı linkler kaldırılmıştır. üyelerimizin güvenliliği açısından
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kayıt oldum bakalım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çiftlikbank gibi olmasın sonra :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: WiNGLeSS
(31-01-2019 Saat: 18:40)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çiftlikbank gibi olmasın sonra :)

Başkanım Merhaba, 

Bu Sistede Kazançları reklamdan ve siteye girilen hitten kazanılmaktadır. Bana Destek Olmak Açıdan Referans linkinden kayıt olabilirsen sevinirm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben detaylıca arama yaptımda googleda adamlar google adsenseden aylık 7bin-8bin tl kazanıyorlarmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vakti zamanında bunlardan sürüsüne bereket vardı. Tavuklar, koyunlar, çiftlikler falan. Çiftlikbanktan sonra bir çoğu sineye çekilmişti. Tekrar başlamışlar herhalde..
Neyse hayırlısı diyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping