Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BiTminer BTCLİ hesaplar (BTC KASMA SİTESİ)
Bitminer btc kasmaya yarayan bir sitedir bilmiyeniniz yoktur bilmeyenler https://bitminer.io siteyi ziyaret edebilir

içinde btc bulunan hesap isteyen benimle iletişime geçebilir 

Saygılarımla WiNGLeSS...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genelde bunların %90'ı scam oluyor. Ödeme kanıtınız var mı?
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet ödeme kanıtınız varsa sununuz, ayrıca dakika başına oran hakkında bilgi verebilir misiniz?
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Bedava peynir ancak fare kapanında olur, bu site, siteler scam yani fake yani kazandırdığı falan yok aksine zamanınızı çalıyor.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zamanında hesap varmış yeni keşfettim içinde 545 btc yazıyor ama çekemiyorum yatırım yap diyor o btcyi verecekse yollardım ama zamanında aynı site zaten paramı yedi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bitminer scamdir arkadaşlar. Bitcoin ucuzken zamanında denemiştim. En ucuz üyeliği olan 0.01 BTC ücretli paketi satın almıştım. Bir süre geçtikten sonra biriken 0.005 BTCyi hesabıma çekmek istedim, evet yatırdığım paranın yarısını bana geri iade etmiş oldu fakat dahası yok. 10 yatırıp size 5'ini geri veriyor sonra "siz kimsiniz? tanışıyor muyuz?". Dediğiniz olay olsaydı insanlar çalışmaz bu siteleri kullanırdı. Referans programını da kullanmayın kullandırtmayın, paranız cebinizde kalsın. Bitcoin'i madencilik ile kasmak istiyorsanız webmining siteleri ile tarayıcınız üzerinden BTC kazanabilirsiniz fakat bu ufak tefek paralar. Çok da işe yarayacağını zannetmiyorum. Bilginize.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping