Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ForumZip.10tl.net - Özel Üye Aramaktayım
Information 
JZlqro.png
Site Hakkında?:

Herkese merhabalar uzun bir süreden sonra ancak toparlayıp yeni ve iyi bir site düzeni olusturabildim.
Siteyi yeni olusturdum ve özel üye aramaktayım evet. hemen moderatör almayı düsünmemekteyim fakat site'de bazı konularda uzmanlık alanım yüksek bazılarında düsük bana yardım edebilcek iyi ve düzenli iletisime gecebileceğim insanlar aramaktayım.
Faydaların?: Oyun dünyası ve oyunla alakalı seyleri cok sevmekteyim bu konuda da bu siteyi gelistirmek ve bazı yeni açılıslara ilerlemek istiyorum.
League of legends'de uzman oyunculuğum var (S7-S8 Master-Challenger)

Ancak öğrendiğim seyleri paylasmayıda seviyorum tabi ki tek basıma değil 10TL.NET'te ki çoğu insanın (isteğine göre) bana katılmasını isterim İyi kalpli,anlasılır ve saygılı olması önemli

Sizde oyunları,paylasımları veya bir çok seyi seviyorsanız siteme beklemekteyim bilgi paylastıkca büyür ve paylastıkca cogalır :)
İyi forumlar dilerim hepinize 10TL.NET Ailesi

Site adresim: 
veya
http://forumzip.10tl.net/index.php

Destek olursanız sevinirim simdiden hepinize büyük tesekkürler..
Saygılar ve sevgilerle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dipnot: Sitemizde reklam mevcuttur unutmayınız. (Tıklayıp destek olanlarada olmayanlarada tesekkür ederim.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reklam kaldırılmıstır ve günceldir bunu farklı yollarla yapmayı planlamaktayım.. saygılar sevgilerle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema’nızı beğendim. Ancak oyun kategorileri bölümü bozuk herhalde ?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2019 Saat: 16:17)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema’nızı beğendim. Ancak oyun kategorileri bölümü bozuk herhalde ?

İlerledikçe daha iyi bir hizmet vermek için çabalıycam fakat suanda oyun kategorisinin böyle olması iyi çünkü fazla oyun bilgim yok bir kaçı hariç. ona göre üye gelirse ona göre oyun kategorisi yaparım diye düsündüm. yorumun için tesekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2019 Saat: 16:59)Xann Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-01-2019 Saat: 16:17)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema’nızı beğendim. Ancak oyun kategorileri bölümü bozuk herhalde ?

İlerledikçe daha iyi bir hizmet vermek için çabalıycam fakat suanda oyun kategorisinin böyle olması iyi çünkü fazla oyun bilgim yok bir kaçı hariç. ona göre üye gelirse ona göre oyun kategorisi yaparım diye düsündüm. yorumun için tesekkür ederim

Sanırım bu bozukluktan bahsediyor.
OvLak4.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bildirim için tesekkürler sanırım kategorilerden kaynaklanıyor oyun bölümüde dediğim gibi :D yorumlarınız için çok tesekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek için üye oldum. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Xann
Tesekkürler adminim saygılar ve selametle sağ olun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi

Sınırsız spotify > http://forumzip.10tl.net/showthread.php?tid=73 ios için..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız spotify > http://forumzip.10tl.net/showthread.php?tid=73 ios için.. + güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform