Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mail basma ekibi
Merhaba.. Instagramda 2 3 kişi ile mail basacağım ekip ariyorum. Daha önce 2 icraatim oldu yardım isteyenlere veya bilmeyenlere öğreteceğim. SSL ve sitemiz mevcut. Taslakta var. (Windows sunucuya SSL kurmak canımı aldı)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
destaylandırırmısınız tam anlamadım da
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uğraşmayın ...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2019 Saat: 23:12)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uğraşmayın ...
Hacker abimiz konustu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Prototip olarak güzel bir fikir mail basmak değil de biz ona spam mail kasalım desek daha iyi olur? Böyle daha mı havalı oluyor? Yoksa bu ölü yöntemler halen işe yarıyor mu? Sene 2008'de fake messenger mail yöntemleri geldi bak aklıma mail ile account'lar yok olmuştu. O değil bak aklıma yine bir şey geldi fake script mail nedense buda bana 2012'i hatırlattı galiba perfect keylogger yıllarına geri mi dönsek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2019 Saat: 16:00)ibrahimykr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Prototip olarak güzel bir fikir mail basmak değil de biz ona spam mail kasalım desek daha iyi olur? Böyle daha mı havalı oluyor? Yoksa bu ölü yöntemler halen işe yarıyor mu? Sene 2008'de fake messenger mail yöntemleri geldi bak aklıma mail ile account'lar yok olmuştu. O değil bak aklıma yine bir şey geldi fake script mail nedense buda bana 2012'i hatırlattı galiba perfect keylogger yıllarına geri mi dönsek
https://instagram.com/ka4p3_xo 
bak bakalım işe yarıyormuymuş? Z shadow değil bu..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping