Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol
SinemaOvası.Com | Değerli Vaktini Filmlerle Geçirenlere!
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aklımdaki bir fikir
Üye
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 801
Konu Sayısı: 153
Rep Puanı: 10
Teşekkürler: 261
20 mesaj içinde 109 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 1,936.07₺
Google Play kadar iyi olmasada Android market kurma fikri geldi. Depolama alanı olarak Google Drive ve kendi hostumu kullanmayı düşünüyorum. Tutar mı? Destek gelir mi? İyi veya kötü eleştirileri bekliyorum. 

Taifun
Teşekkür verenler:
*
Administrator
Yorum Sayısı: 3,457
Konu Sayısı: 586
Rep Puanı: 423
Teşekkürler: 84
267 mesaj içinde 620 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 953.59₺
Biraz daha detaylandırmanda fayda var.
nasıl olacak, nerede çalışacak.. ne yapacak...
Ana prensibimiz "İnsana/Yaradılana Saygı"

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 
Teşekkür verenler:
*
Emektar
Yorum Sayısı: 2,285
Konu Sayısı: 301
Rep Puanı: 171
Teşekkürler: 3
33 mesaj içinde 297 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 18,789.07₺
bkz.

Kod:
http://tr.fobito.com

Bu büyüklükte sitelerle kafa tutmak zorunda kalabilirsin.Sahsen iyi bir arayüz ve tasarim ile baslarsan sansin olur diye düsünüyorum. Indirme yani APK Market sitelerinin önü cok acik, her an hit alabiliyorlar. Sana demek istedigim aslinda, marketi iyi süzmen ve kimse de olmayani paylasman, sürekli marketi yeni sürümlerle güncel tutman ve Reklam yapip, sosyal medyayi iyi kullanman.

Hic bir bransta imkansiz diye birsey yok hocam. 

Not: Adsense düsünceniz varsa bastan hile ya da ücretli uygulamalari ücretsiz paylasmayi kafanizdan cikarin ki size de bir katkisi olsun yatirdiginiz paranin :))
Sana düşman, bana düşman, düşünen insana düşman, vatan ki bunların evidir, sevgilim, bunlar vatana düşman.
-Nazım Hikmet

Blogdasin
Teşekkür verenler:
Üye

Ben APK paylaşma sitesi değil de Google Play market, Aptoide gibi bir sistem düşünmüştüm. Kullanıcı gönderiyor ve ben ekliyorum.

Taifun
Teşekkür verenler:
*
Emektar
Yorum Sayısı: 2,285
Konu Sayısı: 301
Rep Puanı: 171
Teşekkürler: 3
33 mesaj içinde 297 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 18,789.07₺
(30-12-2018 Saat: 21:52)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben APK paylaşma sitesi değil de Google Play market, Aptoide gibi bir sistem düşünmüştüm. Kullanıcı gönderiyor ve ben ekliyorum.

Taifun

Ozaman büyük bir reklama ihtiyac var. Kimsenin tutupta sifirdan bilinmeyen bir siteye apk gönderecegini sanmiyorum hocam. Yani önce bir alt yapi kurmaniz gerek. Sitenin dolu olmasi ve ciddiye alinabilir düzeye gelmesi lazim. Ayrica güven cok önemli virüs nedeniyle.
Sana düşman, bana düşman, düşünen insana düşman, vatan ki bunların evidir, sevgilim, bunlar vatana düşman.
-Nazım Hikmet

Blogdasin
Teşekkür verenler: Taifun
*
Emektar
İzinli
Yorum Sayısı: 7,080
Konu Sayısı: 747
Rep Puanı: 252
Teşekkürler: 58
56 mesaj içinde 1887 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 2,553.33₺
Bağımsız yapımcılara kendilerini tanıtma yolu vermiş olursun ki güzel olur böyle bir şey başarabilirsen.
Illustrator - 2014-2018 -
"Sanat görüneni yansıtmaz, görünür kılar."
Üye
Yorum Sayısı: 3,401
Konu Sayısı: 411
Rep Puanı: 72
Teşekkürler: 9
33 mesaj içinde 704 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 144.69₺
(30-12-2018 Saat: 21:25)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bkz.

Kod:
http://tr.fobito.com

Bu büyüklükte sitelerle kafa tutmak zorunda kalabilirsin.Sahsen iyi bir arayüz ve tasarim ile baslarsan sansin olur diye düsünüyorum. Indirme yani APK Market sitelerinin önü cok acik, her an hit alabiliyorlar. Sana demek istedigim aslinda, marketi iyi süzmen ve kimse de olmayani paylasman, sürekli marketi yeni sürümlerle güncel tutman ve Reklam yapip, sosyal medyayi iyi kullanman.

Hic bir bransta imkansiz diye birsey yok hocam. 

Not: Adsense düsünceniz varsa bastan hile ya da ücretli uygulamalari ücretsiz paylasmayi kafanizdan cikarin ki size de bir katkisi olsun yatirdiginiz paranin :))

Fobito bir APK market degildir..
Go
Üye

Bunun için hangi yazılımı kullanmalıyım? Host olarak neyi tercih etmeliyim? Bütce ayıramam, deneme olduğu için. İlerlerse olacak.

Taifun
Teşekkür verenler:
*
Onursal Emekli A.
Yorum Sayısı: 6,469
Konu Sayısı: 176
Rep Puanı: 836
Teşekkürler: 88
38 mesaj içinde 380 teşekkür verildi.

SanalPara (SP): 1,636.16₺
(30-12-2018 Saat: 23:40)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun için hangi yazılımı kullanmalıyım? Host olarak neyi tercih etmeliyim? Bütce ayıramam, deneme olduğu için. İlerlerse olacak.

Taifun

Deneme amaçlı ise hazır sistemleri düzenleyerek yaparsın büyük hosting ihtiyaç yok bence.tabi ki linux gibi stabil başka sistem yok.host dosya yüklemek sıkıntı olur alan sorunu olur.onu hiç girme yapacaksan subdomaine başka hosting bağlayıp yapabilirsin.sitenin sürekli yedeğini almalısın.apk her sürümleri olmalı eski telefonlara yönelik  bu sana daha çok trafik çeker.indirme kaynakları tek olmazsa iyi olur Google drive ve yandex kullanabilirsin ama bunlara çok güvenme sürekli silecekler ??
Arkadaşın dediği gibi bağımsız geliştiriciler içinde iyi olur github dönmesini tabi o zaman alt düzeyde kullanıcılar kullanamaz.mybb öneririm fakat geliştirmesi kolay güvenilir olur ama wordpress kullanıcılar daha kolay kullanır ve kullanıcıların iletişim kolay olur.wordpress kullanıcı sistemi o kadar güvenilir değil.o amaçla üretilmemiş.yapılmaz değil yapılır emek zaman biraz çaba bitaz tanıdık kişiler insanları çekmelesin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Teşekkür verenler: #Lykia

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Önerilen Bağlantılar
SinemaOvasi.Com
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.

eXpertBoss -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!