Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avea Jet Mobil hakkında düşünceleriniz?
Küçük bir şey satın almak istiyorum. Araştırdım ve bu şeyi buldum. Sizce nasıl bir şey bu? Bilgi sahibi olmak istiyorsanız:
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/bilgisayarimdan/jet-wifi-tarifeleri.aspx
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/Bilgisayarimdan/kademeli-jet-tarifeleri.aspx
Birde, böyle iki tane link var bunların farklı yanları neler ki böyle ayırmışlar?
Ben ilk başlarda Turkcell Vınn gibi bir şey düşünüyordum. Fakat bu taşınabilir wi-fi imiş sanırım. Kullananlar varsa bilgilendirebilir mi?
Burda ne demek istediğini anlayamadım, açıklayabilir misiniz?
Alıntı:Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Normalde internet kullanımında 75 GB , 100 GB gibi Adil Kullanım Kotası mevcut oluyordu. Bu kotayı geçtiğinizde hızınız örneğin 2-8 Mbps arasına düşüyordu. 1 Ocak 2019'dan itibaren hızlar sabit kalacak. Yani Adil Kullanım Kotası olmayacak. Orada bahsedilenin bu olduğu kanaatindeyim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
(27-12-2018 Saat: 18:46)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Normalde internet kullanımında 75 GB , 100 GB gibi Adil Kullanım Kotası mevcut oluyordu. Bu kotayı geçtiğinizde hızınız örneğin 2-8 Mbps arasına düşüyordu. 1 Ocak 2019'dan itibaren hızlar sabit kalacak. Yani Adil Kullanım Kotası olmayacak. Orada bahsedilenin bu olduğu kanaatindeyim.

Ben de öyle düşünüyorum, peki geri kalanı hakkında ne düşünüyorsunuz?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sane ne için lazım ki? Daha iyi tarifelre bulunabilir ne için olduğu önemli.

Birinde anladığım kadarı ile şu kademeli olan. Gezdiğin kadar öde diyor. Büyük ihtimal kullandığın kadar ödüyorsun.

Mecralara baktığında hep kötü eleştiriler gelmiş 1 tane bile iyi bir olayı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk Telekom (Avea) şehir merkezinde bile çekmiyor. Sabit hat alacaksanız alın, diğer türlü hiç önermem. Vodafone veya Turkcell kullanın.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bunu senelerce kullandım özellikle destek forumu zamanları. Alma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2019 Saat: 14:25)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu senelerce kullandım özellikle destek forumu zamanları. Alma.

Neden? Ne kötü özelliği var? 15 Ocakta zaten hotspot ücretli olmaya başlayacak, artık telefondan da paylaşamayacağım. Araştırmak istiyorum. İnternet az mı çekiyor? @#Power
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2019 Saat: 14:48)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-01-2019 Saat: 14:25)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunu senelerce kullandım özellikle destek forumu zamanları. Alma.

Neden? Ne kötü özelliği var? 15 Ocakta zaten  hotspot ücretli olmaya başlayacak, artık telefondan da paylaşamayacağım. Araştırmak istiyorum. İnternet az mı çekiyor? @#Power

Fiyat performans değil.
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/hotspot-icin-ek-ucret-alinacak-mi-alinmayacak-mi-41064169
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping