Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakan:Muhafız Nasıl Buldunuz? || Spoiler Var
Bu Kahramanlar neden hep karı kız peşinde kardeşim?
hep sex hep sex!
neyse beyler yorumunuz nedir?
10 üzerinden puan veriniz.

4/10
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Netflix'te yeni çıkmış sanırım, bende film arıyordum. Gece açıp bakarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İzlediğim en iyi internet dizilerinden 1'i 10/9
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
EmqVO8.png

Çok iyi, ilk 40 dakikasından bayıldım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle filmi 3-4 saat önce bitirdim. Yani 1.sezonunu, 2.sezon için Netflix onay vermiş diye duydum. Puanım 10/9.

Hakanın 1.sezonun son bölümdeki saçma yaptığı hataya değinmek istiyorum. Çok saçma hatalar yaptı. Hançeri ölümsüze (Faysal'a) kılıcı vermesi ve gömleği çıkarması. Zaten öldürüp kanını alsaydı Leylayı da kurtarırdı kendini de. Ayrıca ölümsüz ölürdü. Leylanın kafasına sıktı diyelim nolacaktı sanki? Ölümsüzün kanı insanı diriltebiliyordu. 2.sezonu merakla bekliyorum açıkçası.

Ayrıca son sahnede Zeynep'e noldu? Bir an Hakana gidelim diyordu ölümsüzler dirilince ortadan kayboldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dün bitirdim bende dizi bir iki kelam edeyim.

" Öncelikle kötü bir yapım değil. Ama çok iyi bir yapımda değil. Türk dizilerine göre üst, ama Netflix ve kategorisinde "Iron Fist" kalitesinde bencede üstün. Iron Fist marvel diye izleniyor mesela izlemeyende var o ayrı. Zaman kaybı değil her bölüm 40 dk civarı izlenebilir bir dizi olmuş.

Eksikleri şunlar (benim garibime gidenler)
- Dizide 2 taraf olduğunu biliyoruz bunlardan biri "Muhafızlar" diğeri "Ölümsüzler" burada okeyiz. Fakat neden bir birleri ile savaştıkları amaçlarnın ne olduğu hakkında en ufak bir bilgi dahi yok.
- Kötüyü bulmak o kadarda zor değil. Ve kırılma noktasıda zaten burası, bir kötü var ve bunu siz 2. bölümde anlayabiliyorsunuz. Bu sinir bozucu, Süper kahraman filmlerini parlatanlar kötü karakterlerdir. Joker gibi.
- Muhafızın çokda yeteneğinin olmaması kendisinin tam gücüne ulaşması için 3 adet malzemeye ihtiyacı var. Gömlek,yüzük,hançer bunlardan birisinin olmaması karakterimizi sıradan bir insan yapmakta.
- Takıldığım diğer nokta ise Hakan'ın hançeri atıktan sonra hiç bir şey olmaması, bu nedemek hançeri herkes kullanabilir. Bunun içinde muhafızı bulamaya gerek kalmayabilir. Ne bir tepkime ne bir muhafız ile örtüşen bir olayı yok.

Böyle yapımları görmek heycan verici. "PR" konusu ise maalesef çok kötü. Netflix'e girdiğinizde size önerdikleri dizi Dogs On Berlin oluyor. Ayrıca Netflixin orjinal instagram hesabından (13 milyon takipçili) dizi ile ilgili bir tane bile paylaşımın olmaması...

2. Sezon çekimleri tamamladı istedikleri zaman yayınlayabilirler. Birazda Netflix ile ilgili ne zaman geleceği.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: PatronFlexin
İzlemedim ama izliyecem ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2'şer bölüm izleyerek 4-5 günde bitirdim. Netflix kumaşında değil tabii ki ama Türkler açısından gayet iyi olmuş. Yurtdışında Amerikan dizilerini saymazsak namımızın olduğunu farkediyorum. Özellikle Arjantin The Protector'e çok ilgi gösteriyor. Yabancı yorumları gayet iyiydi. Kendimizce realist olursak çok mantık hataları dolu ve basit bir ilerleyiş gösteriyor. *SPOILER* Yelekti, güçtü fakat kurşun geçirmez ve dayanıklı oluyordu. Tatmin edici bir powerup değildi. İkinci sezonu bir puzzle usulü akıl oyunları yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Sherlock izledikten sonra böyle bir yapıt izlerken çok sade hissettim. Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş harika oyunculuk gösterdi. Ayşe Ayçin Turan'ı ekşide yeriyorlardı. Kötü oynadı falan diye ama ben kötü hissedilmesinin nedenini oynadığı karakterin basitliğinden olduğunu düşünüyorum. Finale bakarsak 2. sezon büyük bir rol oynayacak gibi. Ayrıca en güzel bulduğum aktristlerden birisidir. Çağatay ukala-yakışıklı rolünü iyi yaptı diyebilirim. Hazar Ergüçlü'nün oynadığı rolde biraz gıcık tipti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: PatronFlexin
2.sezon düşünceleri alalım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre 2. sezon kesinlikle çok kötü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: