Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba millet!
Big Grin 
İlk kodlama öğrendiğimizde yaptığımız ilk şey "Hello World" olur ya, başlık biraz ona benzedi :P Neyse, buda bir başlangıç değil mi zaten? Hepinize merhaba arkadaşlar, ben Pirasyonel. Sizlerle tanışabilmek açısından kendimi tanıtarak başlıyorum. 14 yaşındayım, LGS'ye tam gaz hazırlanan ve hedefinde Türkiye'nin en iyi lisesi olan bir öğrenciyim. Sizlerle tanışabilmek için zaman bulmam bile mucize! Dinim yok, ateistim. Bazı insanlar beni bu konuda yargılasa da ben seçimimi çoktan yaptım. Tabi ki çok uzun süren bir araştırma sonucu. Bu yüzden bunu ifade etmekten hiç çekinmiyorum. Hayvanları ve insanları severim. Hatta hayvanlara olan sevgim o kadar fazla ki sırf sokak hayvanlarını doyuracağım diye aç kaldığım bile oluyor. En az hayvanlar kadar da kitap okumayı seviyorum. Bana kalırsa kitaplar başka bir boyuta geçmek gibi bir şey. Kendimizi bu Dünya dan soyutlayıp başka bir Dünya ya gidiyoruz. Su gibi kitap ve dergi okurum. Bu arada en son Zamanın Kısa Tarihi adlı kitabı okudum. Fiziği o kadar sadeleştirerek anlatmış ki fizikle hiç alakası olmayan birisi bile anlayabilir. Fizik demişken en büyük hedefimde güzel bir üniversitede fizik okuyarak fizikçi olmak. Evrene karşı çok büyük bir ilgim var kendimi fizik ve astrofizikle tatmin edebilirim sanırım. En çok hayranlık duyduğum ve örnek aldığım insanlar M. Kemal Atatürk, Einstein, Stephen Hawking, Bill Gates ve Elon Musk. Konu dağıldı sanırım. Foruma üye olma sebebim kendimi html, css gibi dallarda geliştirmek. PHP temelim var, güzelde gidiyordum fakat okullar açılınca yarım kaldı. Her neyse hepinize merhabalar, tanıştığıma memnun oldum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(08-12-2018 Saat: 15:35)Pirasyonel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk kodlama öğrendiğimizde yaptığımız ilk şey "Hello World" olur ya, başlık biraz ona benzedi :P Neyse, buda bir başlangıç değil mi zaten? Hepinize merhaba arkadaşlar, ben Pirasyonel. Sizlerle tanışabilmek açısından kendimi tanıtarak başlıyorum. 14 yaşındayım, LGS'ye tam gaz hazırlanan ve hedefinde Türkiye'nin en iyi lisesi olan bir öğrenciyim. Sizlerle tanışabilmek için zaman bulmam bile mucize! Dinim yok, ateistim. Bazı insanlar beni bu konuda yargılasa da ben seçimimi çoktan yaptım. Tabi ki çok uzun süren bir araştırma sonucu. Bu yüzden bunu ifade etmekten hiç çekinmiyorum. Hayvanları ve insanları severim. Hatta hayvanlara olan sevgim o kadar fazla ki sırf sokak hayvanlarını doyuracağım diye aç kaldığım bile oluyor. En az hayvanlar kadar da kitap okumayı seviyorum. Bana kalırsa kitaplar başka bir boyuta geçmek gibi bir şey. Kendimizi bu Dünya dan soyutlayıp başka bir Dünya ya gidiyoruz. Su gibi kitap ve dergi okurum. Bu arada en son Zamanın Kısa Tarihi adlı kitabı okudum. Fiziği o kadar sadeleştirerek anlatmış ki fizikle hiç alakası olmayan birisi bile anlayabilir. Fizik demişken en büyük hedefimde güzel bir üniversitede fizik okuyarak fizikçi olmak. Evrene karşı çok büyük bir ilgim var kendimi fizik ve astrofizikle tatmin edebilirim sanırım. En çok hayranlık duyduğum ve örnek aldığım insanlar M. Kemal Atatürk, Einstein, Stephen Hawking, Bill Gates ve Elon Musk. Konu dağıldı sanırım. Foruma üye olma sebebim kendimi html, css gibi dallarda geliştirmek. PHP temelim var, güzelde gidiyordum fakat okullar açılınca yarım kaldı. Her neyse hepinize merhabalar, tanıştığıma memnun oldum.

Yaşın daha 14 müş daha önünde kocaman bir hayatın zamanın olacak çok fikir değiştirirsin hayata bakış açın değişir daha yolun başındasın paşam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft , Corleone , Adolf Hitler
(08-12-2018 Saat: 15:35)Pirasyonel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk kodlama öğrendiğimizde yaptığımız ilk şey "Hello World" olur ya, başlık biraz ona benzedi :P Neyse, buda bir başlangıç değil mi zaten? Hepinize merhaba arkadaşlar, ben Pirasyonel. Sizlerle tanışabilmek açısından kendimi tanıtarak başlıyorum. 14 yaşındayım, LGS'ye tam gaz hazırlanan ve hedefinde Türkiye'nin en iyi lisesi olan bir öğrenciyim. Sizlerle tanışabilmek için zaman bulmam bile mucize! Dinim yok, ateistim. Bazı insanlar beni bu konuda yargılasa da ben seçimimi çoktan yaptım. Tabi ki çok uzun süren bir araştırma sonucu. Bu yüzden bunu ifade etmekten hiç çekinmiyorum. Hayvanları ve insanları severim. Hatta hayvanlara olan sevgim o kadar fazla ki sırf sokak hayvanlarını doyuracağım diye aç kaldığım bile oluyor. En az hayvanlar kadar da kitap okumayı seviyorum. Bana kalırsa kitaplar başka bir boyuta geçmek gibi bir şey. Kendimizi bu Dünya dan soyutlayıp başka bir Dünya ya gidiyoruz. Su gibi kitap ve dergi okurum. Bu arada en son Zamanın Kısa Tarihi adlı kitabı okudum. Fiziği o kadar sadeleştirerek anlatmış ki fizikle hiç alakası olmayan birisi bile anlayabilir. Fizik demişken en büyük hedefimde güzel bir üniversitede fizik okuyarak fizikçi olmak. Evrene karşı çok büyük bir ilgim var kendimi fizik ve astrofizikle tatmin edebilirim sanırım. En çok hayranlık duyduğum ve örnek aldığım insanlar M. Kemal Atatürk, Einstein, Stephen Hawking, Bill Gates ve Elon Musk. Konu dağıldı sanırım. Foruma üye olma sebebim kendimi html, css gibi dallarda geliştirmek. PHP temelim var, güzelde gidiyordum fakat okullar açılınca yarım kaldı. Her neyse hepinize merhabalar, tanıştığıma memnun oldum.

çocuk şu yaşında yapabileceğin en güzel şeyi yapıyorsun, "kitap okumak". malesef ki şu zamanda gençlerimiz başlarını oyunlardan kaldırmıyor, ne sosyallik var ne bilgi edinme. oysa biz zamanımızda öğrenmek için deliriyorduk. ansiklopedilerin içindeki kurtlardık biz. hayatını tamamıyla etkileyecek büyük adımlar atmışsın bu yaşında 1. Dini görüşün 2. Meslek seçimin. açıkçası seni takdirle karşılıyorum ateist olman umurumda bile değil, umarım nice yıllarını nice güzelliklerle doldurursun. son olarak sana diyeceğim en büyük şey sosyal olmayı unutma, hiçbir şeyin seni o denli üzmesine izin verme, gez, insanları tanı, mesafeni koru, seçimlerini asla ve asla tek başına yapma, her zaman bir büyüğüne danış. sana hayatında gönülden bol şans diliyorum html-css gibi konularda takılırsan hiç çekinmeden bana danışabilirsin. başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önce hoş geldin. Ahmet'in dediği gibi daha yolun başındasın. Bir bakış açının olması en azından iyi. Bir hedefinin olmasıda güzel. Tek bir olaydan bahsedeceğim. İlerledikçe bunu sende görürsün... Hayatında yaşadağın 10 saniyelik bir olay dahi bütün felsefeni değiştirebilir. Bundan mütevellit fikirlerine sahip çık ama bağlı olma, daha fazla düşün yeni fikirlere açık ol. Kolay gelsin :).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Knooker , Adolf Hitler
kelimeleri akıcı seç.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin, umarım iyi vakit geçirirsin. PHP sorun olduğunda bana özelden yazabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kadar uzun yazında adını aramadım değil. Hoşgeldin umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform