Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çocuk Kitabevi Website Tasarımı
Merhaba arkadaşlar, şuanda çalışmakta olduğum şirketin çocuk markası için tasarlamış olduğum web site çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. Yapacağınız tüm yorumlar değerlidir. :)

Not: Reklam olmaması amacıyla bazı yerler sansürlenmiş ve gizlenmiştir.

16YjAY.png

Açılır Menü:

4jLYXY.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam , NoThing2Lose , #Lykia
d&r benzettim biraz
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2018 Saat: 21:36)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: d&r benzettim biraz

Teşekkür ederim. D&R sitesine birdaha bakmanızı öneririm :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Slider Telekom reklam etkileri görüyorum ?
Altta blog kutu içersinde yapmışsın üstte bir kısım almışsın bence tek tip yaparsan çok dikkat dağıtıcı olmaz.genele eklediğin resimler çocukların dikkatini dağıtacak satacağın ürünleri ön plana çıkarmalısın.koyduğun kaydırma tuşları kaydırmak için olduğu anlamak zorlanan olacaktır.genele hitap etmiyor.footer başlangıcı yada ayrımında kullandığın biraz eskidi ama yine de çocuklar uygun olabilir.tercih meselesi birazda.menüyü çocuklara özel nüanslar katarsak daha hoş görünücektir.elinize sağlık iyi çalışmalar...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teknik olarak doğruluğunu bilemem fakat renkler ve canlılıkları bana çok uyumlu geldi. Elinize sağlık
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2018 Saat: 21:34)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar, şuanda çalışmakta olduğum şirketin çocuk markası için tasarlamış olduğum web site çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. Yapacağınız tüm yorumlar değerlidir. :)

Not: Reklam olmaması amacıyla bazı yerler sansürlenmiş ve gizlenmiştir.

16YjAY.png

Açılır Menü:

4jLYXY.png

Ellerine sağlık dostum ben cok beğendim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Klasik tarzda gayet hoş bir tasarım. Lakin "indirim başladı" yazısı ve "oyun köşesi" bölümündeki o kenarlardaki iconumsu şeyler hoşuma gitmedi. Onlara güzel bir ayar çekilirse kalitesi daha da artacaktır bence. Elinize sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2018 Saat: 00:57)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Slider Telekom reklam etkileri görüyorum ?
Altta blog kutu içersinde yapmışsın üstte bir kısım almışsın bence tek tip yaparsan çok dikkat dağıtıcı olmaz.genele eklediğin resimler çocukların  dikkatini dağıtacak satacağın ürünleri ön plana çıkarmalısın.koyduğun kaydırma tuşları kaydırmak için olduğu anlamak zorlanan olacaktır.genele hitap etmiyor.footer başlangıcı yada ayrımında kullandığın biraz eskidi ama yine de çocuklar uygun olabilir.tercih meselesi birazda.menüyü çocuklara özel nüanslar katarsak daha hoş görünücektir.elinize sağlık iyi çalışmalar...

Şuan paylaştığım görsel şablon tasarımı yani şuan kodlanma aşamasında. Slider panelden değiştirilebilir bir slide olacak yani görseller tamamen temsili. Ayrıca her üçgen telekom değildir sadece benzetiliyor. Teşekkürler yorumunuz. İçin

Genel olarak site çocukların alışveriş yapması için değil, ebeveynlerin alışveriş yapması için tasarlandı. Ebeveynlerin çocukları için kitap alabileceği bir platform olacak. Yorumlarınız için teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok şık bir tasarım olmuş elinize sağlık d&r'ye çok benziyor :) ilham alınmış gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping