Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site&Forum Önerisi
artık internette youtube&instagram dışında aktif olunacak bir yer yok forum desek turkhackteam forumu dışında aktif olduğum hiç bir forumda yararlı işe yarar konu yok & turkhackteam dışında mesaj attıktan 1 dakika geçmeden cevap veren forum yok & Yararlı konu açsan hakkını alacağın yer yok

Gerçekten aktif bir forum aryorum Genel olmasa daha iy olur metin2 gibi saçma sapan konularla şişirilmiş forumlar olmasa daha iyi olur

Yazılıma ağırlık veren forum önerisinde bulunun cidden her girdiğim sitede 3-4 dakikada bir ctrl+r yapıp aynı sayfayı görmekten bıktım
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
(25-11-2018 Saat: 15:58)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: artık internette youtube&instagram dışında aktif olunacak bir yer yok forum desek turkhackteam forumu dışında aktif olduğum hiç bir forumda yararlı işe yarar konu yok & turkhackteam dışında mesaj attıktan 1 dakika geçmeden cevap veren forum yok & Yararlı konu açsan hakkını alacağın yer yok

Gerçekten aktif bir forum aryorum Genel olmasa daha iy olur metin2 gibi saçma sapan konularla şişirilmiş forumlar olmasa daha iyi olur

Yazılıma ağırlık veren forum önerisinde bulunun cidden her girdiğim sitede 3-4 dakikada bir ctrl+r yapıp aynı sayfayı görmekten bıktım

E-Kitap paylaşımı, kısacası kitaplar üzerine bir forumum var. Seni de beklerim.

PHP Kod:
https://www.yazartozar.com/ 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 16:50)Blogger Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2018 Saat: 15:58)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: artık internette youtube&instagram dışında aktif olunacak bir yer yok forum desek turkhackteam forumu dışında aktif olduğum hiç bir forumda yararlı işe yarar konu yok & turkhackteam dışında mesaj attıktan 1 dakika geçmeden cevap veren forum yok & Yararlı konu açsan hakkını alacağın yer yok

PHP Kod:
Adam akıllı forum önerin dedim kendi 1 konusu olan aktif olmayan forumunamı çağırıyorsun ? ya yürü şuradan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
FrmTR öneririm. Her konuda aktif. Hem yardım edebilirsin üyelere, hem yardım alabilrsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 17:03)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2018 Saat: 16:50)Blogger Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

PHP Kod:
Adam akıllı forum önerin dedim kendi 1 konusu olan aktif olmayan forumunamı çağırıyorsun ? ya yürü şuradan

Biraz sakin ol sadece öneri yazmış arkadaş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 20:49)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz sakin ol sadece öneri yazmış arkadaş

Haklı bir isyan aslında @Rankings
Konu sahibi istediği şartları belirtmiş, aktif, her dakika içerik olan, kullanıcıları aktif bir ortam arıyor.
Blogger adlı kullanıcının önerdiği forum yeni daha.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 17:35)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: FrmTR öneririm. Her konuda aktif. Hem yardım edebilirsin üyelere, hem yardım alabilrsin.

Genel forumları sevmem & önerin için sağol
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ülkenin geldiği duruma bak. Sanırım arkadaş fazla kültürsüz ve cahil kalmış, kitap ile ilgili olan ve yararlı olduğu düşünülen her içerik değer görmeli bence.
Ne denilse batıyor galiba insanlara. Her şeyden kastın, fazla üyesi olan forumlar daha mı iyi oluyor? O forumlar da kurulduğunda fazla üye veya içeriği mi vardı? Gerçekten karakter ve kişilikli biri olsaydın insanca "teşekkürler, fakat ben daha çok üyeli ve aktif bir forum istiyorum" diyebilirdin. ;)

Ayrıca,
Kod:

Yazım hataların var, onları düzeltmeye çalışalım. Biraz dil bilgisi dersleri izle, kendini geliştir. Ondan sonra seviyeli şekilde tartışmana devam edebilirsin. Onun haricinde seni kale almayacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden tartışma çıkıyor anlamıyorum. Cevap vermeseniz lütfen. Tabi o bana ne demiş, altında kalmamalıyım değil mi? Konuya gelince, sosyal medya dışında öyle aktif bir sistem yok. Eğer konuna hemen cevap gelmesini istiyorsan tartışma çıkarman lazım.

Taifun
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
@Blogger Vay be. Kullanıcı yorumlarından ülke durumunu sorgulayabiliyorsun, tebrikler.

Her ikinizde saçma yorumlarınızı bir kenara bırakın.(öneri)
Kullanıcı forum önerisi istemiş, başka bir kullanıcı öneri yapmış ancak önerisi beğenilmemiş. Budur. İki tarafında üslubu, konuştuğu dil, hatalı. Zorla kendinize ceza verdirtmeye yada konuyu kapattırmaya çalışmayın. Ayrıca hiç biriniz TDK çalışanı değilsiniz, yani başkalarının imla hatalarını, yazım yanlışlarını iğneleyici bir üslup ile belirtmeyin.

Selametle kalın, hoşçakalın.

// Tartışmanıza seviyeli bir üslupla devam etmezseniz ikinize de susturma cezası vereceğim, haberiniz olsun. İster bu uyarıyı dikkate alır anlayışlı olursunuz, ister dikkate almazsınız ve cezaya razı gelirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
(25-11-2018 Saat: 22:31)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Blogger Vay be. Kullanıcı yorumlarından ülke durumunu sorgulayabiliyorsun, tebrikler.

Kullanıcı forum önerisi istemiş, başka bir kullanıcı öneri yapmış ancak önerisi beğenilmemiş. Budur. İki tarafında üslubu, konuştuğu dil, hatalı. Zorla kendinize ceza verdirtmeye yada konuyu kapattırmaya çalışmayın. Ayrıca hiç biriniz TDK çalışanı değilsiniz, yani başkalarının imla hatalarını, yazım yanlışlarını iğneleyici bir üslup ile belirtmeyin.

// Tartışmanıza seviyeli bir üslupla devam etmezseniz ikinize de susturma cezası vereceğim, haberiniz olsun. İster bu uyarıyı dikkate alır anlayışlı olursunuz, ister dikkate almazsınız ve cezaya razı gelirsiniz.

Sende sanırım yetkiyi alınca havalanan tiplerdensin. :D
Kendini fazlaca ileride ve yüksekte sandın, anlıyorum seni. Sabret hepsi geçecek ve nasıl davranman gerektiğini öğreneceksin.
Ayrıca sergilediğim tavır seni hiç ilgilendirmez. Yazdıklarımı beğenmiyorsan hemen konudan çıkabilirsin, kimse hakkında emir verici bir üslup ile konuşamazsın. Bunları ben öğretmeyeyim sana. Ne bu hava?
Not: Nasıl davranılırsa, ona göre bir cevap veriyorum. Kimse benimle (en azından Ciri gibi biri) bu tür bir üslupta konuşamaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence konuya müdahale lazım.
Taifun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Cillian
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Shelby
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
üzülüyorum bu forumda şımarık şımarık konuşmalar olunca. her şeyde bir yarış, üste çıkma çabası. büyüyün artık! burası insanların birbirine destek olması yardım etmesi için kuruldu sizin gibi çocukların birbirleriyle gereksizce tartışma yaratması için değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Adolf Hitler , NoThing2Lose
(25-11-2018 Saat: 21:54)Blogger Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ülkenin geldiği duruma bak. Sanırım arkadaş fazla kültürsüz ve cahil kalmış, kitap ile ilgili olan ve yararlı olduğu düşünülen her içerik değer görmeli bence.
Ne denilse batıyor galiba insanlara. Her şeyden kastın, fazla üyesi olan forumlar daha mı iyi oluyor? O forumlar da kurulduğunda fazla üye veya içeriği mi vardı? Gerçekten karakter ve kişilikli biri olsaydın insanca "teşekkürler, fakat ben daha çok üyeli ve aktif bir forum istiyorum" diyebilirdin. ;)

Ayrıca,
Kod:

Yazım hataların var, onları düzeltmeye çalışalım. Biraz dil bilgisi dersleri izle, kendini geliştir. Ondan sonra seviyeli şekilde tartışmana devam edebilirsin. Onun haricinde seni kale almayacağım.

Küfür***
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2018 Saat: 00:11)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2018 Saat: 21:54)Blogger Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ülkenin geldiği duruma bak. Sanırım arkadaş fazla kültürsüz ve cahil kalmış, kitap ile ilgili olan ve yararlı olduğu düşünülen her içerik değer görmeli bence.

Ayrıca,
Kod:

Küfür***

@admin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bu konuyu bu katogoriye kim taşıdı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 22:48)Blogger Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2018 Saat: 22:31)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Blogger Vay be. Kullanıcı yorumlarından ülke durumunu sorgulayabiliyorsun, tebrikler.

Sende sanırım yetkiyi alınca havalanan tiplerdensin. :D
Kendini fazlaca ileride ve yüksekte sandın, anlıyorum seni. Sabret hepsi geçecek ve nasıl davranman gerektiğini öğreneceksin.
Ayrıca sergilediğim tavır seni hiç ilgilendirmez. Yazdıklarımı beğenmiyorsan hemen konudan çıkabilirsin, kimse hakkında emir verici bir üslup ile konuşamazsın. Bunları ben öğretmeyeyim sana. Ne bu hava?
Not: Nasıl davranılırsa, ona göre bir cevap veriyorum. Kimse benimle (en azından Ciri gibi biri) bu tür bir üslupta konuşamaz.

Komiksin. Yetkiyi alınca havalanan tiplerden olmadığımı buradaki çoğu kişi bilir. 2013'ten beri de burada yetkiliyim. Dağdan gelip bağdakini kovma, boş yere de çeneni yorma. Ben olabildiğince düzgün bir üslup ile sizi uyardığımı hatırlıyorum. Bir de utanmadan Ciri gibi bir demişsin. Acaba sen kimsin de benim nasıl biri olduğumu bildiğini sanıyorsun merak etmiyor değilim. Ama neyse, bu başka zamanın konusu.
@brslkkr Yazdığı küfürlerden ötürü 1 ay uzaklaştırma cezası ve @Blogger 'a da 3 günlük susturma + 1 günlük %20 uyarı cezası verildi.

Hayırlısı olsun her iki tarafa da.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: #Lykia , Adolf Hitler

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping