Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Kategori/Forum İçeriği Çekme
Information 
Merhabalar,
Bir eklenti yazıyorum ve bir yerde takıldım. Forum değişkenleri ile istediğim forumu çekebildim fakat içeriğini de çekmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bilgisi olan var mı?
@karanlık-61

“We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.”
eski ve son arge ekibi lideri
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aa ergen benim yaptığım şeyimi yapmaya çalışıyorsun :D
Konu içeriğini ayrı yerden çektiren değişken yapacaksın sonra o yaptığın değişkeni kopyaladığın yere atacaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(25-11-2018 Saat: 15:36)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aa ergen benim yaptığım şeyimi yapmaya çalışıyorsun :D
Konu içeriğini ayrı yerden çektiren değişken yapacaksın sonra o yaptığın değişkeni kopyaladığın yere atacaksın.

Eyvallah

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2018 Saat: 15:37)Finn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2018 Saat: 15:36)brslkkr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aa ergen benim yaptığım şeyimi yapmaya çalışıyorsun :D

Eyvallah

yapamazsan discordumu biliyorsun oradan yürü bana yaptığım programı php uyarlayalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Şu konuyu incele https://community.mybb.com/thread-210775.html yaptığını iddia eden arkadaşta buradan yapıyordur.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler , Aisha*
Sağolasın abi.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi