Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monica Şikayetim
Merhaba herkese
Uzun zamandır forumunuzda üyeliğim var ve sitelerim için forumunuzu takip ediyorum. Kimi zaman geyik de yapılıyor gülüyorum, kimi zaman da işime yarayan konuları okuyorum.
Fakat forumunuzda gördüğüm öyle bir sıkıntı var ki belki sizler de bunun farkındasınız ama "elden gelen bir şey yok" diyorsunuz. 
Öncelikle hitabım sitenin adminlerinedir. Sonrasında da tüm forum halkına.
Neden olgun birkaç yöneticiyle çalışmaktansa ergenlik çağına yeni adım atmış onlarca insanı yetkili yapıyorsunuz ki?

Şikayetime dönecek olursam arkadaşın birisi 3-5 kuruş kazanmak için link kısaltma servisi kullanmış ve burada da tıklatmak için konu açmış dil dökmüş anlayacağınız. Zaten başlı başına saçma durum bence ama altındaki bir yöneticinin yorumu beni daha da çok güldürdü.
Biz orada nothing2lose arkadaşla uyarmışız konuyu açan arkadaşı ve onun nezdinde admini değil mi?
jgzj4n.png

Ben bu 2 yorumda da olumsuz bir şey göremedim bilmem siz gördünüz mü?
Fakat az önce bahsettiğim "ergenlik dönemine yeni girmiş yönetici arkadaşımız" konuyu düzenlemeden bırakıyor ve birilerini kollama çabasına düşüyor.
EmQpV8.png
Bize ne oluyor değil mi? Merakımız yok zaten, aslansın sen halledersin...

Üslubundan ve konuyu görüpde uygulamada bulunmamasından dolayı şikayetçiyim.
+ Ek olarak arkadaş konulara ingilizce yorumlar atıyor Bkz
+ Forum Kuralları md.10 
10)Forumun Dili Türkçedir. Bu Sadece Yabancı Diller İçin Destek Bölümü Dışında Hiç Bir Şekilde Başka Dilde Mesaj Yazılması Yasaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Corleone , NoThing2Lose
Merhaba,

Şikayet için teşekkürler öncelikle derli toplu bir konu olmuş.
Yaş sadece bir rakam... Önemli olan aileden ve çevreden alınan saygı ve davranış terbiyesi.
İnsanları yaşları ile yargılamak, başlı başlına saçmalık. Yoksa 23-24 yaşında olan çocuklarda var bu ülkede. Önemli olan saygı.
İyi niyete inanmak istiyorum açıkcası kimsenin bu sitenin zararını düşüneceğine inanmıyorum. Çalışanlardan ve üye olan arkadaşlardan.

1 aylık %2 derecesinde uyarı verdim. Özel olarakta uyardım. Devamı olursa olacaklar herkesin bilidği gibi zaten.

2. konun ise, senin dediğin gibi geyik anlamında bırakabiliriz orayı çokda sık boğaz etmeye gerek yok insanları dozu artmadıkça.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: KılıfXAksesuar
Şikayet konularına katılmak yasak fakat Monica adlı arkadaşın %2 uyarı almasının sebebi nedir? Konuyu düzenlemedi diye mi? 1 saat sonra admin düzenlemiş, kapanmış gitmiş. serzenişinde çok çok haklı. Rapor butonu ne işe yarıyor? Forum kurallarında belirtilmemiş bir konu çeşidi..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2018 Saat: 13:47)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şikayet konularına katılmak yasak fakat Monica adlı arkadaşın %2 uyarı almasının sebebi nedir? Konuyu düzenlemedi diye mi? 1 saat sonra admin düzenlemiş, kapanmış gitmiş. serzenişinde çok çok haklı. Rapor butonu ne işe yarıyor? Forum kurallarında belirtilmemiş bir konu çeşidi..

Üslubu ve tavrı bir üye olarak beni rahatsız etti sizi etmemiş olabilir. Burası size veya bana değil forum işleriyle uğraşan birçok insana hitap ediyor. Davranışlar da bununla eşdeğer olmalı diye düşünüyorum.
@Cillian teşekkür ederim müdahaleniz için. Benim derdim birilerinin ceza alması değil birilerine doğruyu gösterebilmek, yanlışı doğruyla örtebilmek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Samet_pro
Buarada rapor et sorunu düzeltildimi hata vardıda yanlış hatırlamıyorsam? @cillian
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2018 Saat: 13:47)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şikayet konularına katılmak yasak fakat Monica adlı arkadaşın %2 uyarı almasının sebebi nedir? Konuyu düzenlemedi diye mi? 1 saat sonra admin düzenlemiş, kapanmış gitmiş. serzenişinde çok çok haklı. Rapor butonu ne işe yarıyor? Forum kurallarında belirtilmemiş bir konu çeşidi..

@leojely Şayet forum kurallarına belirtilmemiş diyerek link kısaltma servislerinden bahsediyorsan forum kurallarına tekrar göz gezdirebilirsin.

Forum Kuralları 13. Madde a bölümü;
Alıntı:Herhangi bir onay olmadığı sürece link kısaltma servislerine ait linklerin paylaşımı yasaktır. Eğer konuya link kısaltma servislerine ait link eklenecekse orijinal linkin de eklenmesi gerekmektedir ve orijinal link kısaltılmış linkin üstünde olacak, yazı puntolarında(boyutlarında) herhangi bir düzenleme yapılmayacaktır. Eklenecek linkler [code] etiketleri arasında eklenmelidir.

Yine aynı şekilde Monica adlı yetkilinin "Biz görüyoruz, bir şey demiyoruz" demesi ve devam ettirmesi yönündeki üslubu da yanlış. Madem görüyor -düzenlemeyecek kadar önemli işi olmadığı sürece- düzenlemeli. Ayrıca açık arama diye bir şey de yok, o linki ben görsem ben de aynısını derdim. Vesaire, vesaire.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose , KılıfXAksesuar
@Cillian: Bu konuyu açan arkadaştan şikayetçiyim sebebi şudur; en alt metininde aslansın sen, halledersin içerikli bir yazı yazmış. Bu yazı şikayet ettiği kişiyi küçümseme, kırmaya yönelik yazılmış; gerekli cezayı verebilirmisiniz? Bu arkadaş üsluptan bahsederken kendisi üslupsuz konuşmuş. ^^
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Denetleme ilgilensin.
@BizeHerYer61
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2018 Saat: 02:39)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Cillian: Bu konuyu açan arkadaştan şikayetçiyim sebebi şudur; en alt metininde aslansın sen, halledersin içerikli bir yazı yazmış. Bu yazı şikayet ettiği kişiyi küçümseme, kırmaya yönelik yazılmış; gerekli cezayı verebilirmisiniz? Bu arkadaş üsluptan bahsederken kendisi üslupsuz konuşmuş. ^^

:)) "Aslansın sen halledersin" motive edici bir sözdür bilmiyorsanız uzatmayın bence.
Üslup konusunda eğitim verebilecek kadar eğitim aldığıma emin olabilirsin dostum. Bence sen fazla paranoyaksın, destek almalısın bu da benim önerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu tartışma çıkmaması adına kapatıyorum neticede şikayet konusu çözülmüş. İlgilenmem gereken konu hakkında çözüme ulaştığımda zaten haberiniz olur.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping