Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçici Tema
Tema hızlı ve güzel. Mobildede bir sıkıntısı yok. Bir önceki tema mobilde adeta bir çöp bu temada devam edilmeli.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
(15-11-2018 Saat: 20:07)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema hızlı ve güzel. Mobildede bir sıkıntısı yok. Bir önceki tema mobilde adeta bir çöp bu temada devam edilmeli.

Şunu anlıyorum ki emeğe saygınız sıfırmış. En azından "çöp" demeyebilirdin. Keşke diyorum emeğimi ve vaktimi boşa harcamasaymışım...
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely , berartdmr , KılıfXAksesuar , Samet_pro
Mehmetcim ben olanı söylüyorum mobilde çok kullanışsız. Mobil dışında tema’nın zaten bir kusuru yok.Sürekli mobilden girdiğim için kullanamıyordum siteyi. Kaç kere şikayet ettim düzeltilmesi için kimse kaale almadı.
Ara
Cevapla PGM
(16-11-2018 Saat: 15:56)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mehmetcim ben olanı söylüyorum mobilde çok kullanışsız. Mobil dışında tema’nın zaten bir kusuru yok.Sürekli mobilden girdiğim için kullanamıyordum siteyi. Kaç kere şikayet ettim düzeltilmesi için kimse kaale almadı.

Hep şikayet edeceğinize çözüm odaklı olsaydınız siz kullanışlı hale getirseydiniz keşke çöp demek yerine...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely , mehmetext , Samet_pro
Bu benim işim değil. Bunu bu işin uzmanları halledemedikten sonra kendilerini o konumda görmesinler.
Ara
Cevapla PGM
Hala showteam.php açılmıyor kafayı sıyırıcam aylardır yokum burda her girdiğimde sadece showteam'i açmaya çalışıyorum düzelmiş mi diye
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose , Adolf Hitler
Destek sitesine yeni bir tema cizilirse iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2018 Saat: 13:03)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala showteam.php açılmıyor kafayı sıyırıcam aylardır yokum burda her girdiğimde sadece showteam'i açmaya çalışıyorum düzelmiş mi diye

Aaaa düzelmiş teşekkürler

(18-11-2018 Saat: 23:03)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek sitesine yeni bir tema cizilirse iyi olur.

Çizilmesine gerek yok ki default bile kullanılabilir bi iki ayarla bu sitenin pek bi olayı kalmadı zaten
tamam responsive isteyecekler bir sürü responsive basit temalar var extend mybb'de
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Bence sürekli değiştirmek mantıksız düzenleme ve geliştirme yapılmalıdır.Dikkat ederseniz kendine yer bulmuş büyük forumlar temaları değiştirmez geliştirirler.hatta DH 3 farklı modu var sanırım hepsi aynı temadan geliştirmişler.şuan ki tema bence iyi geliştirmesi ve güncellenmesi lazım.örnek kullanıcı profili kısmı.kullanıcıların olduğu kısım mobile tamamen uyumlu hale gelmeli editör dahil.mod kısmı olmasa da olur.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birkaç haftadır forumu ziyaret etmemiştim. Temanın güncel hali üzerinden yorumlamak bile çok zor geliyor. Eski temanın albenisi yanında bu çok daha kalitesiz gözüküyor. Yorumlarında çoğunu dikkatle okudum, bu tema responsive olmak dışında hiçbir artı katmamış. Yani temayı beğenen arkadaşlarda hangi sebep ile beğendiğini dile getirememiş.

Benim beğenmediğim ilk nokta postbit oldu. Bence şuan ki postbit bir önceki temanın postbitiyle kıyaslanınca çok gerilerde yer alır..

Forumu ezbere bilmeyen bir kullanıcı için ana sayfa düzeni diye birşey yok. Kategorileri ve alt forumlarını bulmak çok yorucu.

Yorumumu okurken " yorum " yazdığımı lütfen unutmayın! Buranın mybb odaklı faydalarının farkında olmasaydım mevcut tema sebebiyle " ctrl + w " yapar mutluluklar dilerdim. :)

Buraları daha iyi yerlerde görmek isteriz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping