Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pro35x şikayet
Bu arkadaşı yine şikayet etmiştim uyarmıştınız. Şimdi gerekenin yapılmasını istiyorum. Sen de büyük işler yap sen de paylaş kardeşim? Burası benim arşivim gibi bütün her şeyimi burada paylaşıyorum ekran kartı aldığımda felan anı olarak kalıyor. Sanane bundan? Lütfen gereğini yapın sayın yönetim.

yqBYQj.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumla ilgili olmadığı sürece biz senin arşivini görmek zorunda değiliz ama?
Ara
PGM
Teşekkür verenler: pro35x
Denetleme ekibi konuya bakabilir mi?
@BizeHerYer61

@Breda
Kurallara göz gezdiriniz.
http://destek.10tl.net/announcements.php?aid=42
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2018 Saat: 18:49)Breda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumla ilgili olmadığı sürece biz senin arşivini görmek zorunda değiliz ama?

Şikayet konusuna yetkililerden başkasının mesaj atması yasak kardeşim...
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Ben zaten uyarmışım senin uyarma amacın ne?
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler , Aisha*
Arkadaşım niye böyle bilmiyom ama eskiden heralde ban yedi diye kardeşim burası illegal işler yapılan bir forumamı benziyor kardeşim eywallah paylaş ama senden ricam illegal forumlarda paylaş. ne desem boşda zaten yaşına veriyom ben sorun yok.

(25-10-2018 Saat: 18:49)Breda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumla ilgili olmadığı sürece biz senin arşivini görmek zorunda değiliz ama?

Sana cidden katılıyorum kardeşim ama bu arkadaş hic bir zaman anlamaz.

(25-10-2018 Saat: 18:31)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arkadaşı yine şikayet etmiştim uyarmıştınız. Şimdi gerekenin yapılmasını istiyorum. Sen de büyük işler yap sen de paylaş kardeşim? Burası benim arşivim gibi bütün her şeyimi burada paylaşıyorum ekran kartı aldığımda felan anı olarak kalıyor. Sanane bundan? Lütfen gereğini yapın sayın yönetim.

yqBYQj.png

Şimdi gidip ben hack yapayım birşey yapayım illegal bir yeri hackliyim buraya paylaşayım he tamam sonrada destek10 sitesini ekliyim sonrada burayı illegal siteye cevirelim bune kardeşim yanlış yol bunlar yanlış burası destek10 sen nerdesin biz nerdeyiz asıl bu arkadaşın yaptıgı şeyler yanlış ve bana göre bu arkadaşın burda olması cook ve cok yanlış onun yeri illegal forumlar bence
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@pro35x İyi kötü demişsinde, illegal konusunu göremedim adamın. Örnek atabilir misin?

@leojely Raporun takip altında.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@pro35x Leojely'nin yapacağı paylaşımlar onu ilgilendirir ne seni ne de beni. Yaptığı paylaşımlar forum kurallarına aykırı ise zaten forum yönetim ekibi olarak gerekli cezayı biz zaten veririz leojelyde bunu iyi bilir. İkiniz arasındaki kötü husumeti buraya taşımanızı tasvip etmiyorum özelden veya başka bir yerden istediğiniz konu hakkında tartışabilirsiniz.
Ayrıca kullandığın üslubun yanlış kurduğun cümle,kelimeler vs. Bırak isteyen istediğini yapsın ortada illegal veya yanlış bir iş varsa biz hallederiz zaten.

Ek olarak kullandığın kötü üslup yüzünden uyarı puanı veriyorum,tekrarı olması dileği ile.
@pro35x @Shelby
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping