Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Kitabı Modern Teması - %100 Responsive (Mobil Uyumlu)
Merhabalar,
Bundan 2 ay önce MyBB 1.9 sürümünde kullanılacak olan temayı, MyBB 1.8 sürümüne uyarlamış ve kullanıcılarımızın beğenisini kazanmıştık. MyBB 1.9 sürümünün yaklaşması ile birlikte, hemde kullanıcılarımızdan gelen istek üzerine temayı sizlerle paylaşmak istedik. Herkesden tema hakkındaki yorumlarını heycanla bekliyoruz...

Özellikler;
- Minimize edilmiş Css yapısı.
- Tablo sisteminin kaldırılması.
- Hızlı sayfa açılması süresi.
- Seo uyumlu.
- %100 responsive

Uyarılar !
- Dream41 adlı grafiker arkadaşımız tarafından uyarlanmıştır.
- Footerdan telif linklerini ve kodlayan sitenin adını silmek yasaktır. Gerekli yasal süreçler izlenebilir.

İyi kullanımlar.

"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"

Rar Şifresi: mybbkitabi.com

Demo:
Kod:
https://mybbkitabi.com/index.php

.rar   MyBB Kitabı Modern Tema.rar (Dosya Boyutu: 184.28 KB / İndirme Sayısı: 208)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Adolf Hitler , kaRanLık-61 , jacks
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Elinize sağlık sağlam bir çalışma olmuş.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , BizeHerYer61
Ne tesadüf ki, bu temanın aynısını yabancılar da yapmış ^^ Olabilir, koskoca dünyada aynı tasarımları kullanabilirsiniz. Fakat, nasıl kodlarınız aynı olabilir ki? :D Ve ben bu yabancı adamı neredeyse 1 senedir takip ediyorum :) Kalkıp sizin temanızı çalacağını da düşünmüyorum :) Canlı önizleme de koyayım şöyle: https://mybb.jsoltesz.com/mybb-1.9/index.php

Hala inanmıyorsanız, MyBBKitabi'nın kaynak kodlarına bakarsanız aşağıdaki github'dan çekilmiş kodu göreceksiniz:
<link href="https://mybb.github.io/1.9-ui-framework/assets/css/main.css" rel="stylesheet">
Ve bu kodu ne tesadüf ki yabancı kişi de kullanmış.

Yani bu temayı Dream41 yapıp yabancılara verdiyse, helal olsun yani :'D Acaba Dream41 ne zaman yapmış bu temayı? Cidden merakımdan soruyorum.
İsmail, senin böyle bir şey yapmayacağını biliyorum. Bence senin de bundan haberin yoktu.

Sırf bunun için de ban yemeyelim bi zahmet :))
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
"MyBB 1.9 sürümünde kullanılacak olan temayı, MyBB 1.8 sürümüne uyarlamış" Şuanda orada kullanılan MyBB sürümü 1.9 diye biliyorum. Ali'de temayı uyarladı diye biliyorum bir kod alım olayı varmı bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oradaki MyBB sürümünün 1.8 olduğunu biliyorum. Hem 1.9 olsa bile temayı Dream41 yapmadı ki, kodların alıntı olduğu besbelli gözüküyor. Fakat konuda onun yaptığı söyleniyor.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- Bu tema ücretli olarak dağıtılan veya bir siteye özel olarak yapılan bir tema değil. Bir dahaki MyBB sürümünde gelecek olan tema. Ve bu şuan default olan temalar yerine geçecek.

- Geçen hafta Euan'ile Resmi mybb sitesi olmak adına konuştuk sitemizi inceledi bir problem olsa zaten MyBB geliştiricileri bize iletirdi.

- Tabii niyette önemli bunları söylerken. İsteyen arkadaş kullanır isteyen kullanmaz. Kullanmayanda bir sonraki MyBB sürümünde default olarak kullanacak zaten.

- Uyarlama olarak değiştirdik. Ayrıca o site MyBB 1.9 'un şuana kadar yapılmış bir kısmı ile çalışmakta. MyBB 1.8'de temayı yapıp sonra 1.9'a geçirmek saçmalık olacaktır. Ki Bunuda MyBB geliştiriceleri yapmıyorlar. ^^

----.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Dediklerinde haklısın ama konu ile ne alakası var?
Ben ortada emek hırsızlığının olduğunu söylüyorum ve sen bunun hakkında hiç bir şey söylemiyorsun.
Sen konuda yazmadın mı, temanın coderi Dream41 diye? Yazdın.
Benim niyetim belli, yalanı veya yanlışı açığa çıkarmak, ve bunu çok da iyi yaptığımın farkındayım.
--
Bu arada konuyu "Uyarlama: Dream41" ile yazman hiç bir şeyi gizlemedi. Ama, olmuş bir hata artık.

Bu arada konunun orjinali:
- Tema Dream41 adlı adiminimiz tarafından kodlanmıştır.
değiştirilen;
- Uyarlama Dream41 adlı grafiker arkadaşımız tarafından kodlanmıştır.

Haklı olduğumuz halde ceza almayız umarım :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala ne anlattığın farkında mısın? Bir yanlış yapılmış düzeltiğimizden bahsedilmiş yorumda. Tema “ücretli” veya özel yapılan bir tema değil. Geliştiricilerle aramızda bir olay yok konuşmuşuz... Bilmiyorum ne anlatıyorum acaba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de anlattığımın farkındayım ama sen hatanızı örtbas ettiğinin farkında mısın peki?
Haha hala cevabımı alamadım.
Her neyse, hakkımızı savunurken haksız yere düşmeyelim, daha kibar olacağım.
Şunu da buraya koyayım da, düzeltiverin. https://i.hizliresim.com/r1Ap8M.jpg
Geliştiricilerle konuşmanız umrumda değil, sadece burada milleti kandırmayın diye uğraşıyorum.
Neyse, daha fazla bu konu hakkında kendimi savunmak istemiyorum. Zaten aklı olan burada neyin döndüğünü anlar.
Tema için teşekkürler, elinize sağlık.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@mehmetext öyle bir yazıyorsun ki kardeşim yorum atmaya zorluyorsun beni ya insanların açıklarını aramaya ne meraklısınız öyle bir yorumlar yapıyorsunuz ki hayatta hiç birşeyiniz alıntı veya değiştirilmiş değil anladığım kadarıyla her şeyi 0 dan kendiniz ''yaratıyorsunuz'' anladım
Ara
Cevapla PGM
Gerçekten çok büyük bir problemimiz var, Tema Aliye ait değilde Ali uyarlamış. Bunun yüzünden tüm MyBB geliştiricileri bizi uyaracak değil mi? Tek dertleride bu zaten.

Küçük bir yazım hatası yüzünden bunları emek hırsızlığı olarak görmende cidden iyiymiş. Uyarlama değilde piyasada paylaşan biziz. 1.9 çıkmadan önce paylaştık farkımız olsun diye. Temanın MyBB 1.8 üzerinde kodlandığıda bariz bir şekilde ortada. Kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz. Madem kaynak kodları inceliyorsun bunuda görmelisin değil mi? :)

Bunu tüm dünyada yapan ilk kişi biziz, emeğe saygılı olun sonra eleştirinizi yapabilirsiniz. ("Elinize sağlık.") // Yorumu yazarken yapmışsınız, bu iyi.

Ayrıca EuanT incelemişte size mi kaldı MyBB geliştiricileri varken emek hırsızlığı tespiti?

Kolaysa da siz yapabilirsiniz aynısını. Burda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Anlaşılan niyet/amaç gayet belli. Aklı zekası olan kişiler neler döndüğünü kavrıyor zaten. :)

Neyse iyi kullanımlar dilerim herkese kolay gelsin.

Emeğimize sağlık ;)

"Saygıyla,Aşkla,Hoşgörüyle"
Ara
Cevapla PGM
Mehmet’cim maalesef 7/24 bilgisayar başında oturamıyorum. Çok başka işlerim var tek işim bunlar değil. Konunun ilk başında ne diyor. Tema uyarlanmıştır. u-y-a-r-l-a-n-m-ı-ş-t-ı-r.... Altta uyarılar kısmına ne yazıyor? Tema yapımıcısı Dream41 z ne yaptık onu hata olduğu için uyarladı diye değiştirdik değil mi? Birde değiştirdikten sonra yaptığım yorumdada söylüyorum değiştirdik diye... Bu hata örtmek mi? Hata düzeltmek mi? Bir sabırlı olursanız temayıda düzelticez diğer olaylarıda. Sıcak evinden karnın tokken bu yorumları yazmak gerçekten çok basit. Hayatım biri yorum yapsada düzeltsem olarak geçmiyor. Geçinmeye kendimi doyurmaya çalışmakla geçiyor. Üstteki yazıları okumadan konuşmak, boşluğun dibi galiba. Biraz daha zeka, düşünme, hani onlar et değil.

- Hatta yoğunluktan gönlünüz olsun diye, Uyarlama diye yazıp sondaki kodlamayı bile kaldıramamışım. El insaf.
Ara
Cevapla PGM
Link Güncellendi.
Ara
Cevapla PGM
http://javacheats.10tl.net
- Footerdan telif linklerini ve kodlayan sitenin adını silmek yasaktır. Gerekli yasal süreçler izlenebilir.

@Cillian
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha* , Adolf Hitler
@Bilsoft ve @mehmetext’ in temaları. Kendileri yasal bir süreç işler mi bilmiyorum. İlgileneceğiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne diyebilirsin ki bu insancığa? Geçenlerde de böyle yarım yamalak çekememiş temayı, bizimle iletişime geçmeye çalışıyor utanmadan. "Temayı nede olsa çektim, temizini atın bari uğraştırmayın" diyerekte muhattabımızın zeka seviyesi hakkında en güzel spoileri vermekle beraber bizide bambaşka diyarlara aldı götürdü. Eğer bu yazıyı okuyorsa, kendisine hayatında başarılar dilemek isterdik ama o zeka ile bunun imkansızlığının bilincinde olduğumuzdan, insan ırkına iyilik yapıp nefes almayı bırakmayı düşünmesini tavsiye ederiz. Böylece o küçük beynini de bilime bağışlayarak bir işe yaramasını sağlayabilir. D10 üzerine düşeni yapsın, bizde gerektiği gibi prosedürlere uygun şekilde hareket edeceğiz. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , #Lykia , Adolf Hitler , Novruz
@bilsoft 10TL yönetimi üstüne düşeni yapmış bulunmakta, siteyi kapattık. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft , Adolf Hitler , Aisha*
RAR dosyasının içi boş. Android 8.0.0.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2018 Saat: 20:54)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: RAR dosyasının içi boş. Android 8.0.0.

Taifun

sorunu hallettim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping