Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LGS - Yardımınıza İhtiyacım Var.
Merhabalar, 2005'li tayfa olarak maalesef bu sene LGS adı verilen bir sisteme tabii tutulacağım.
Bu konuda öneri ve görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum.
Ayrıca, ders notlarımı ve konuları ezberlememin bana bir zararı olur mu? Ezberlemeyin öğrenin diye bas bas bağrıyorlar fakat zaten öğrendiğin şeyi ezberlemiş oluyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışmana gerek olduğunu düşünmüyorum pek. Eviniz kira ise gidin bir tane anadolu lisesinin etrafına taşının otomatik olarak iyi bir yere denk geleceksin zaten. Bak geçen dönem sınava girenlere ne oldu? 300 üstü alan insanlar açıkta kaldılar, düşük puanlı öğrenciler gittiler onların hakkı olan yerlere yerleştiler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Kardeşim, benim düşüncem yüksek puanlı bir öğrenci açıkta kalmaz benim evim şuna yakın buna yakın diyip açıkta kalmayın düzgünce çalış, yapıştır puanı git istediğin liseye sınav soruları nasıl olur bilemem hocaların az çok yardımcı olması gerek rehber öğretmen veya sınıf öğretmenleri ile görüşmeni öneririm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ögrendigin şeyi ezberlemiş olmuyorsun , mantığını kavraman gerek her şeyi ezberlemen mümkün değil ama öğrenmen mümkün.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Sen bu siteyi öğreniyorsun ama ezberlemiyorsun değil mi ? Derse çalışma dersi, derste dinle böyle adam olursun diğer türlü zor iş.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Sistem ile ilgili hiç bir fikrim yok. Zamanında SBS ille yerleşmiştik. Önemli olan mantık idi. Ezberlenecek konu var ezberlenmeyecek var. Hayatın he noktasında böyledir. Bir oyun oynuyorsun diyelim. Ezbere yaptığın olaylar seni bir noktaya kadar getirir ileri götürmez.
Ara
Cevapla PGM
(03-10-2018 Saat: 21:15)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çalışmana gerek olduğunu düşünmüyorum pek. Eviniz kira ise gidin bir tane anadolu lisesinin etrafına taşının otomatik olarak iyi bir yere denk geleceksin zaten. Bak geçen dönem sınava girenlere ne oldu? 300 üstü alan insanlar açıkta kaldılar, düşük puanlı öğrenciler gittiler onların hakkı olan yerlere yerleştiler.

Hayatın her alanında çalışmak gerekli. Ne olursa olsun çalışmadan kendine bir şeyler katamazsın. Elinden geldiğince yüzdelik dilimini yüksekte tut. %10 - 5 gibi hedefle tabii potansiyeline göre hedef koy. Zaten lisede çalışmaya başlıyorsun adam akıllıca. Kolay gelsin başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler
Görüşleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, uygulayacağım. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladığım kadarıyla sorular basit kazanımların lise duzeyine getirilip sorulması. Yani yapman gereken zorunda zorun soruları çozmen.Ezberle bir yere gelemessin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping