Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Destek 10tl hakkında
Arkadaşlar foruma girince çevrimiçi olan üyeler gözükmüyor mobilde sorun benden mi kaynaklı ben mi göremedim acaba @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar eklemiştik onu mobile, temayı resetleyince gitmiş yedekte yoktu. @Shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende fark ettim bendede yok.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde yok maalesef eksik bir durum. Umarım düzelir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Güncel!
Düzelir mi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saçma bir hata var oda şu. Responsive olarak tekrar ayarlıyorum. Fakat bir türlü destekte bunu çalıştıramıyorum. Temayı alıp başka bir sitede koyduğumda görünür halde oluyor. Çok garip. Çözümü arıyorum hala.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ozan15 , Aisha*
Mobilden kimonline bunun csslerine iyice bak ya display değerlerine bir bak yada varsa visibility değerlerine bir tanesi yazılmış mobilde sadece global bakma temayı bilmiyorum mobil için @media olabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha*
Direk responsive kısmını tekrar baştan düzelttim. Düzeldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ozan15 , Aisha* , kaRanLık-61
Bu arada buton kısmında sağ köşeli parantez sanırım fazlalık yanlışlıkla yapılmış onunda bulup silersen daha iyi olacak :-)
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Posbit butonlarda mı? Bende düzgün görünüyor da. @kaRanLık-61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2018 Saat: 19:22)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Posbit butonlarda mı? Bende düzgün görünüyor da. @kaRanLık-61

Sanırım  emin değilim.

Kod:
<div class="postbit_buttons post_management_buttons float_right">
        <!-- start: postbit_quote -->
<a href="newreply.php?tid=98545&amp;replyto=651968" class="postbit_quote postbit_mirage" data-tippy="" data-original-title="Alıntı ile Cevapla"><span>Cevapla</span></a>
<!-- end: postbit_quote -->
    }</div>
kodlar yukarıda PC bakmadım için yerine söyleyemiyorum.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Direk o kısmı gördüğünüz yerin resmini atmanız yeterli. Bende tüm kısımlar normal görünüyor da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2018 Saat: 23:50)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Direk o kısmı gördüğünüz yerin resmini atmanız yeterli. Bende tüm kısımlar normal görünüyor da.

vP9dM6.jpg

Postbbit kodları içindedir.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunu bulunmadın mı ? @Shelby
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Tekrar yazdığınızı görmemişim. Çerezleri temizleyip dener misiniz? Hem telefonda hemde PC'de bir sorun yok bende.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2018 Saat: 19:49)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar yazdığınızı görmemişim. Çerezleri temizleyip dener misiniz? Hem telefonda hemde PC'de bir sorun yok bende.

Bendede var, kontrol edelim discorddan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , Corleone
Düzelttim, kolay gelsin. // hata oldu üzerinde çalışıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Hala aynı mobilden girince gözükmüyor kimler çevrimiçi vs.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çerezleri temizlemen lazım Yusuf.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni konu açmak istemediğimden , bu başlık altından yazıyorum. Bir süredir uğrayamıyorum , en son forum bankasında bir sıkıntı vardı , bugün kontrol ettiğimde hala devam etmekte olduğunu gördüm , bu durumla ilgilenebilir misiniz ? Teşekkürler
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping