Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En afilli çıkma teklifi (help plz)
https://i.hizliresim.com/j6dRdn.png

Beyler kıza çıkma teklifi edeceğim güzel birşeyler önerin be kız anladı yapacağımı sabahtan beri söyle söyle söyle söyle diye kafamın etini yiyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Acil işim var aşkım de.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Adının utku olduğunu sanıyordum burakmıydı :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ne olursa olsun mesaj sosyal medya yoluyla açılma! çağır biyere buluş öyle söyle eğer mesaj vb. yolla açılırsan karşı tarafa cesaretinin olmadığını ifade edersin tavsiyem budur.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Adolf Hitler
@ROKS
seni yeniden görmek ne güzel :)
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Baktım elim gönder tuşuna gitmiyor bende hikayeyi gizliye alıp hikayeyi gören tek kişi sensin, seni seviyorum. Yazıp attım gördü cevabı yarın verecekmiş

(26-09-2018 Saat: 20:23)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Acil işim var aşkım de.

Zekanıza hayran kaldım murat bey :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım sen Almanyada yaşadığına eminmisin?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
(26-09-2018 Saat: 23:03)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım sen Almanyada yaşadığına eminmisin?

Dışarıdan takip ettim üşenmeyip araştırma yaptım.
ve şu sonuca vardım:

Alıntı:Adım Utku19 yaşındayım.

İsminin utku olduğunu ima ediyor fakat resimde sevdiği kız Burak diyor. Allahın hikmetine bak sen? 

Almanya(Deutschland)'da yaşadığını biyografi kısmına yazmışsın, bu konuda pek konuşamayacağım ama gel gelelim ikinci mesele ve ciddi bir meseleye "Aalen'nin U19 takımında forvetlik yapmaktayım." diyorsun. Üşenmeyip tekrardan araştırma yaptım dediğin takımın futbolcularına ulaştım. Burak ya da Utku adında birisi yok??

https://imgur.com/a/rU2heHT (Forvet'te oynuyorum demişti forvetteki oyuncuların resmini aldım.)

Allah bilir sen kıza fake resimler atıp bu benim demişsindir de neyse..
Sana bir önerim var, biyografine güzel bir söz yazmışsın onu değiştirip sana şöyle yazayım:
"Yanlışın yüzünden kovulduysan, kendin ol,doğal ol. Ortamlarda insanları ***** yerine koyma."

Konuya gelirsek
En afilli çıkma teklifi olmaz. Kendi içinden ne geliyorsa onu söylersin işte gerçek aşk budur. Yeni neslin sevgilili olalımmı dediğinde olalım aşkım denildiği gibi değildir bu işler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
Ben Turkcell den yola çıkarak söyledim. Ve kullandığı internet Türk Telekom. Almanya’da bu ikiside yok.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
(27-09-2018 Saat: 08:21)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Turkcell den yola çıkarak söyledim. Ve kullandığı internet Türk Telekom. Almanya’da bu ikiside yok.

Turkcell Almanya'da mevcut ama. Turkcell Europe olarak geçiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
gıcıklık yap güven kazan sonra açıl direk
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun Burak...

Burak'cım sana naçizane tavsiyem Sayfalar dolusu küfürler ettiğin yere geri gelmemen. Ve bunu başka bir kimlik yaratarak yapmaman. Rusya ve İtalya'da yaşadın.. Anladım. :). Hayatınız yalan olmuş. Bunca Zamandan beridir bunu anlatmaya çalıştığım için şuan üzülüyorum. Meğersem siz kendinizi rezil etmeyi zaten iyi biliyormuşsunuz. Gerçekten yazık. Ama ahtım olsun ki bunları unutmayacağım. İnşallah bunlardan haberi vardır.

Hayatınızda başarılar diliyorum . Olursa... (gibilerin)

(Burak Tayhan multisi olarak banlanmıştır.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler: #Lykia

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping