Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayın En İyileri Kısmı Güncellenmiştir.
Ayın en iyileri kısmı güncellenmiştir bilginize. Dahada iyi işlere yönelmeniz dileği ile.
@Taifun - Hediye olarak 1 hafta gold üye rankın verildi.
@AperioN
@beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler , Aisha* , Ausgleicher
Neden bu seçim oylama ile yapılmıyor anlamıyorum
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cidden bu ay hakettiğimi düşünüyordum.
PGM
Teşekkür verenler:
Seçimden itirazı olanlara çalışmalarımı tek tek buraya serebilirim, teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2018 Saat: 21:32)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seçimden itirazı olanlara çalışmalarımı tek tek buraya serebilirim, teşekkürler.

Biz sana çalışmıyorsun demedik ki, biz de çalışıyoruz dedik. Neden alındın?
PGM
Teşekkür verenler:
Alınmak falan değil, merak eden varsa gösterebilirim dedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arda arkadaş sana hak etmedin dememiş ayrıca ne yapıp ettiğini biz zaten görüyoruz rahat olsana. Ben bu seçimin neye göre olduğunu merak ediyorum eğer yönetimde yapılıyorsa adil olduğunu düşünmüyorum anket şeklinde oy verilerek seçilmesi kanaatindeyim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(26-09-2018 Saat: 00:21)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arda arkadaş sana hak etmedin dememiş ayrıca ne yapıp ettiğini biz zaten görüyoruz rahat olsana. Ben bu seçimin neye göre olduğunu merak ediyorum eğer yönetimde yapılıyorsa adil olduğunu düşünmüyorum anket şeklinde oy verilerek seçilmesi kanaatindeyim.

Hatırladığım kadarıyla ayın üyesi görev dağıtılımında seninde önerin/fikrin vardı. Dediğin kişiler şuanda ayın enleri görevlisi.

(15-07-2018 Saat: 22:08)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyla ar-ge ekibindeki La Fontaine ile Nothingloseye görev verebiliriz İsmail.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ikiside in aktif bir üye olduğu için şuan kimin seçtiğini merak ettim ve neye göre
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Dream41
Ben seçiyorum herkesi inceleyerek. Sıkıntı mı var? Bırakın da ona da biz karar verelim isterseniz...
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Ausgleicher
@Taifun Gold üye rankın süresi dolduğu için alındı. Çalışmalarınız devamını dilerim. (2 gün geç oldu evde değildim.)...
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping