Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ee nabersiniz xd
(24-09-2018 Saat: 15:19)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu yorumu yapmak zorunda değilsin Murat,çünkü boş bir yorum yorum yapılmak için yapılmış bir yorum. Sıktıysa yazmayacaksın o zaman. Yorum atacaksanda tarafsız şekilde at yorumunu.

Kişiye yönelik yazmamış konunun aşılması gerektiğini söylemiş.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:boş olduğunu biliyordumda bu kadar bilmiyordum şahsen. Böyle birşeyi yaptıktan sonra bunun birde yasal işlem tarafı var biliyorsundur umarım gerçi sen 18 yaşını doldurmadığın için olan annene babana olacak. Artık rahat dur ki insanlar o pis yüzünü görmesin.

Site sahibinin attığı cevaptan sonra böyle saçma bir yorum yapıp, hakaret edip, konuyu kilitleyip gidersen... (site sahibi yapmamış). Nasıl bir tepki bekliyordun acaba karşıdan? İlla yüzünüze bunu vura vura mı söyleyeyim? Teşekkür etmesini mi bekliyordun? Tepki olarak verilmiş cevap. Sen adama hakaret etmesen oda sana etmeyecek değil mi? Bunu kavrayacak akla sahipsiniz sanırım. Bunu bile bile göre göre hala neyi uzatıyorsun anlamıyorum sabrımı mı sınıyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Bu sistemin admini "sistemi kötülemiyor, fikir beyan ediyor" diyor, siz "sistemi kötülüyor" diyerekten yorum yapıyorsunuz.

Geçmiş olaylar konusunda bir fikrim yok, yaptıysa bir terbiyesizlik linklerini konuya ekleyin kanıt olarak. Çünkü bu konuda kışkırtma Denetleme Ekibi Liderinden geliyor. Tabi karşı tarafında söylemi pek hoş değil ama yine de bir kışkırtma var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
İyi o zaman bizde bundan sonra bize yapılan kışkırtmalardan sonra bize kışkırtma yapan kişinin ailesi üzerinden oynayalım oyunu yani sizin söylemek istediğiniz bu
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok mu alıgansın, her şeyi tepesinden mi anlamak istiyorsun yoksa keyfi keder mi yorum yapıyorsun anlayamadım, senin anlayacağın dilden de konuşacak değilim. Tarafsız bir bakış açısıyla konuya giren biri olarak kullanıcı yarı tehditvari, yarı uyarıcı bir dille sistemdeki açıktan bahsetmiş, nasıl yapılacağından bahsetmiş. Bunu üstü kapalı birilerine atıfta bulunarak yapmış(ki bu kişi sensin; link istedim) Neyse, sonra sen kalkmış
Alıntı:gerçi sen 18 yaşını doldurmadığın için olan annene babana olacak. Artık rahat dur ki insanlar o pis yüzünü görmesin.
diyerekten kullanıcıyı kışkırtmışsın. (Üstünü çizdiğim alan değil, o kazara oldu) Diğer kısım bir kışkırtmadır. Leojely'nin yorumunda değilim şuan. Senin yaptığın yorumdan çıkan sonuç bu.

Yazdığım yorumu düzgünce okumanı tavsiye ederim. Kullanıcının yaptığının da hatalı olduğunu belirttim ve senden varsa geçmişte yaptığı kötü davranışları buraya atmanı istedim. Sen kalkmış bize yapılanlara ailesi üzerinden cevap verelim, oyun oynayalım diyorsun.
Bazen keşke yetkimi bırakmasaydım diyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely antipatin de olsa sitenin iyiliğini düşünsende üslubun yanlış. Sarkastik şekilde konuşman insanları gücendiriyor. En azından seni tanıdığımdan beri konuşma tarzın bu şekilde. Kendine doğru benimsemişsin fakat kendi gözümden söylüyorum. Söylediklerinin doğruluğunu bilmiyorum çünkü bahsettiğini genellersek "hacking" hakkında bilgim yok. Ama belli ki bu kadar kavram yalan değil bilgili olup beyan etmen gayet güzel bir şey. Meraklanmadım değil. Araştırma isteği geldi.

ve dakika 1 kavga 1. Boşuna birbirinize çekememezlik yapıyorsunuz. Biraz daha optimist olup birbirinizi tanımaya çalışın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
@Hakoon Sende biz gibi yetkilisin madem kanıt istiyorsun araştır bak benden veya bir başkasından birşey beklemene gerek yok. Benim kullandığım dil doğru veya yanlış ben bunun bilincinde isem zaten sorun yok. Bunu sana açıklayacak değilim. Görevini bırakıp bırakmaman hakkında yorumda bulunmak istemiyorum sevdiğim bir admin”din”.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
Araştıracağım konusunda hiç şüphen olmasın. Ben buraya küfürler ederek yada surekli igneleyici sekilde konusarak yada ne bileyim surekli birilerini rahatsiz ederek konuşayım, bilincli bir sekilde bu tarz yorumlar yaparak durumdan hep ben hakli cikayim. Biraz abartılı bir ornek olsa da yaptigin bu. Kullandigin dilin yanlisligina sen karar vermiyorsun ne yazik ki. Sana gore o dil dogru çünkü. Eger bilincli olarak da yanlis dil kullanıyorsan yine yanlis davranista bulunmuş olursun. Konuyu yeterince uzattık, bana kalsa devam da ederim de sen pek olumlu konuşmaya yanaşacak değilsin, neyse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
Arkadaşın anlattıkları yöntemleri 3 sene önce yapıyorduk, biz de lakin şuan bu yöntemlerin hiç biri çalışmıyor açıkların hepsi 'var' gibi görünse de yok, resep/kapsıyor dışı milimum hack ile uğraşan insanlar Shell açıklarının artık sonlara doğru gittiğini yerini script'e bıraktığını bilir nitekim Shell benim için 566,290,RC x upload'tan sonra bitti. Şuan da en etkili Hack yöntemi programsal değil de social manager, veya sosyal hacker olarak adlandırılan yöntemdir. Yöntem demişken bu arkadaşlar programları etkin bir şekilde kullanmak dışında yutturmayı, enjecte etmeyi daha uygun buluyor! Bana kalırsa arkadaşı(mız)'ın bulduğu yöntemler burası için geçerli değil, şu free host Siteler de ise yarayabilir. Sosyal mühendislik demişken nedense insanların aklına keylogger geliyor buda beni 2008'e götürüyor. Bu arada saygılarla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2019 Saat: 15:55)ibrahimykr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşın anlattıkları yöntemleri 3 sene önce yapıyorduk, biz de lakin şuan bu yöntemlerin hiç biri çalışmıyor açıkların hepsi 'var' gibi görünse de yok, resep/kapsıyor dışı milimum hack ile uğraşan insanlar Shell açıklarının artık sonlara doğru gittiğini yerini script'e bıraktığını bilir nitekim Shell benim için 566,290,RC x upload'tan sonra bitti. Şuan da en etkili Hack yöntemi programsal değil de social manager, veya sosyal hacker olarak adlandırılan yöntemdir. Yöntem demişken bu arkadaşlar programları etkin bir şekilde kullanmak dışında yutturmayı, enjecte etmeyi daha uygun buluyor! Bana kalırsa arkadaşı(mız)'ın bulduğu yöntemler burası için geçerli değil, şu free host Siteler de ise yarayabilir. Sosyal mühendislik demişken nedense insanların aklına keylogger geliyor buda beni 2008'e götürüyor. Bu arada saygılarla
Merhaba dostum eski konularımı incelerken yorumuna denk geldim o zamanlar görmemiştim. Anlattığım olay geçerliydi maalesef fakat sistem ehcp kullandığı için özel bir config istiyordu. Bende yurtta kalıyordum o sıralar pek kovalamadım arkasını. Shell falan sokabiliyordun fakatiİşin ipini koparan kısmını halletmek için uğraş istiyordu. Yoksa kolayca Alpha'da giriyordu sunucuya c99'da. Bazı sistemler için bu anlattığım şeyler hala mümkün çünkü yenilik denen şey firmalarda. Diyelim 200 tane whm var 50 tanesi 2015-2016'da güncelleme almış en son. sqlmap atıyorsun siteye tak diye indiriyor çekiyorsun sql url filtresi bile yok adamlarda. Haliyle işlem yapması da kolay oluyor. Diğer kısımlara gelirsek evet haklısın günümüzde sistemlerin gelişmişliğinden dolayı en en en yetkili hack yöntemi sosyal mühendislik. Ben 2020 yılında tam anlamıyla bağımı kestim bu işlerden birkaç yasal problemden dolayı. Yarın tekrar başlayacak olsam sosyal mühendislikten ilerlerim. Yine instagram hesabı vururken 2Fac açık hesapları sosyal mühendislik ile ele geçirirdik. illeg4lizm turksecurity redhatz cyberizm ajanlar hepsine selam olsun güzel günlerdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu konuyu hiç görmemiştim, emsalsiz olmasa bu site 3 yıl ilerde olurmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely
(15-12-2021 Saat: 22:34)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyu hiç görmemiştim, emsalsiz olmasa bu site 3 yıl ilerde olurmuş.

Puahahahaha.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2021 Saat: 22:34)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyu hiç görmemiştim, emsalsiz olmasa bu site 3 yıl ilerde olurmuş.

(16-12-2021 Saat: 22:27)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Puahahahaha.

Bu tür kışkırtmalarınızdan sonra ceza aldıktan sonra lütfen yeni hesap açıp cezalarınızın açılması için yeni konu açmayın. Siz olduğunuz zamanda gördük forumu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kışkırtma yapmadığım gerçeği söylediğim gayet ortada, zayıf egosu yüzünden bana ceza veren ilk yetkili değilsin merak etme :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Wenchernz
Güldüğüm için tehtid ediliyorum.

@admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda 2 yazı oluyor, o da kavga yazısı :) Türkiye'nin özeti gibi.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Pirate , EmSaLSiZ , kaRanLık-61
kavga etmek istemem. iyi bir noktaya değindiğimi düşünüyorum. bu eski konuda denetleme ekibinin başı olan yetkili çok çocukça bir davranış sergilemiş. bu gaaaaayet ortada. benim yazdığım bu yorumdan sonra artık böyle davranmıyorum, önceden yazdığım bu yazıların arkasında olsam da üslubumun yerli yerinde olmadığını kabul ediyorum gibi bir cevap gelse, ben gıkımı çıkaramam, saygı duyarım. ama üstüne uyarı yedim? benim yazdığım şeyin de "üslubunun" yerli yerinde olmadığı görünse de, abartı yaparak, maalesef ki gerçekten çok da uzak olmayan bir şey söyledim. çünkü bu tarz yetkili bireyler bu sitenin üyelerini boğuyor. ben bunu ilk ban yediğimde yaşadım, belki admin beyin haberi yoktur bile bundan ama bu bir toplu bandı. ve banlanan yetkililer de forumun en emektar üyeleri. banlanma sebebi de bir yetkiliyi pek sevmediğimiz için aramızda makarasını yapıp dalga geçmek. ve çoğumuz da 14-15 yaşında falanız. çocukların kendisiyle aralarında dalga geçilmesine sinir olduğu için ortalığı mahveden, üstüne üstlük bu çocukların kendisine "komplo" kurduğunu iddia eden bir yetkili var bu sitede. çocukluk aklımla bir de sonradan haklı olduğumu bilmeme rağmen kişisel olarak özür diliyorum, bunu samimi mi yaptım yoksa bu sitede varlığımı sürdürmek için mi yaptım bilemiyorum. malum gerçekte pek varoluşunu hissetmeyen, internette kabul görmeye çalışan bir çocuktum sonuçta, ve bu sitede oldukça farklı demografilerden aynı yaşta çocuklar bulunuyordu. neden bu kadar izole olmuş farklı çocuklar kendini bu sitede bir arada bulup birbiriyle dostluklar kurmak isteyip, burada yetkili olarak itibar görmek istediler? ve tabii ki gerçekten katkı yapmak, çocuk aklımızın yettiği kadar. bu konuyu çok başka yerlere çektim, bunu başka bir zaman konuşuruz, konuşmak isteyen olursa tabii. 
yazdığım hiçbir şey herhangi bir sonuca bağlanmadı fakat ilk banlanışım içimdeki sarkastik isyankar yanımı ortaya çıkardı. bu anlattığım spesifik olayla ya da buna sebep olan kişiyle de herhangi bir derdim yok. past perfect anlatıyorum bunları. sonuçta destek.10tl.net bir anıt mezarına dönüştü, ben bunları anlattım diye ciddiye alınıp cevap verileceğimi ya da şutlanacağımı düşünmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmSaLSiZ
bana niye uzun yazı yazma perileri geldi durup dururken bilmiyorum, çok uykusuzum düzgün yazamadım. her neyse bu sitedeki kişiliklerimiz birbirini pek sevmese de, kişisel bazda, "insan karakteriniz" hakkında herhangi bir varsayımda bulunamam. aksine bu boyutta hepinizi seviyorum. burada olup sayılı bireylerin yaşadığı, nadir tecrübe edilen internet anıları adına!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şu siteye girip çıkan iki üç üye kalmış ona da gelip uyarıyı basıyosunuz sanki bi anlam ifade ettiğini düşünüyorum gibi. anlam ifade etmediğini düşünmediğimin kanıtı bu yazıları yazmam zaten. ki bu yazıların nasıl bir tepki alacağını, geçirmek istediğim süzgeçlerden hiçbir şekilde geçmeyeceğini biliyorum. çünkü daha önce DEFALARCA denedim. çıkış yapa basıp bir daha girmemeliyim bu siteye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizin eseriniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform