Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ttnet fiber rezilliği
her ay o kadar para ödüyorum ancak şu hızın rezilliğine bakın. ttnet bölgemde superonlineyi yasakladıgı için mecburum kullanmaya ama şu hıza bakın resmen işkence. neden böyle ?

9NPYdr.png
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TTNET'e zam geldi zaten 75 tl köle gibi ödüyoruz
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben iyi sonuçlar aldım. 
Kod:
http://www.speedtest.net/result/7640134165

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar ben size nedenini soruyorum siz başka kafalardasınız ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2018 Saat: 15:23)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben size nedenini soruyorum siz başka kafalardasınız ?

AKK'yi geçmişsindir ondandır.

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AKKyi geçmiş olabilirim ama bu her ay böyle. Her gün aynı dert.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2018 Saat: 18:14)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AKKyi geçmiş olabilirim ama bu her ay böyle. Her gün aynı dert.

Modemin güçsüz olabilir.

https://uzmanim.net/soru/internetim-cok-yavasladi/13596

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telekom Kaynaklı Problem Arkadaşlar boşa modemden fln demeyin adamlar portu bile calıyor haksız bir kazanc saglıyorlar... hilekar arkadaşlar onlar. telekom cöpdür başka bişe demem cok cektim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklısın zorunda olsam kullanmam türk telekom. Bulunduğum mahalleye yasaklamışlar türk telekom harici bir internet kullanamıyorum bu nasıl iştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaz başında iş yerimizdeki interneti eve nakil isteği yaptık. Her başvurumuzda 7 gün içerisinde internet bağlatılacak cevabını aldık.(En az 10 kez şubeye gittim) Ve sonuç hala evde internet yok. Ttnetten başka alternatifim olmadığı içinde mecuburen bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 ay daha bekleyeceğim. Hala hızda sorun yaşarsam yetkili kurum ile görüşeceğim yine sonuç alamazsam hakkımı aramak için başvurucaz artık bir yerlere. 100mblik dosyayı 1 saatte indirdim teşekkürler ttnet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Akk var mı ? Varsa dolduktan sonra hız kaça düşüyor? :P
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başka bir firmaya başvur, internet gelmesse başvurduğun firmaya söyle onlar halleder. (Aynı olay benimde başıma gelmişti 20kb alıyordum)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TTNET'ten memnun olan nadir kişilerden biriyimdir sanırım. Bursa'da yaşıyorum. Bulunduğum konumda doğalgaz bile yok düşünün fakat 24 mbps hız rahat alıyorum. AKK dolduğu zamanda 8 mbps hız alıyorum. 100 GB AKN var. Sadece 49 TL ödüyorum. Müşteri hizmetleri de her aradığımda gerekli yardımı yapıyorlar. Bana karşı hiç kötü bir durumları olmadı ama çok şikayet edilen bir firma.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"ttnet bölgemde superonlineyi yasakladıgı için" ne demek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basbaya Türk telekom bölgemde başka bir internet kullanımını yasaklamış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2018 Saat: 15:45)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basbaya Türk telekom bölgemde başka bir internet kullanımını yasaklamış.

Bu bilgiyi Süper Online mı verdi ? Öyle bir yetkisi yok ki.. Öyle bir gücü de yok..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu bilgiyi bana Türk Telekom verdi Superonline'de onayladı. Hatta ev telefon numaram vardı o bile gitti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onlar sizi kandırmış öyle bir şey yok onlar yalan haberden başka birşey yok. şikayet edersiniz dilekce vs başkana sonrasına bak telekom nasıl vercek o hizmetleri size onlar başka sağlayıcıya gecmesin diye numara..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herhalde bende inanmadım ancak daha sonrasında Turkcell Superonlineyi aradım. Ben hep turkcell internet hemde telefon kullanıyordum. Ve ikiside bir anda kapatıldı Türk Telekom bulunduğumuz bölgede sadece onu kullanmamız gerektiğini söylerek diğer firmaları engellemiş. Bir tek ben değil apartmanımda hatta çevre apartmandaki Turkcell Superonline kullanan herkes TTNET'e dönmüş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping