Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wallpaper Çalışması
Uzun zamandır wallpaper çalışması yapmıyordum pas atıyım dedim.

effect.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok hoş, resmin orjinal halinide paylaşsaydın keşke, çalışmalarının değeri ortaya çıkardı.

orijinal-ara%C3%A7-1024x576.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Ali, güzel ve hoş olmuş. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neredeyse hiçbir şey yapmamışsın. Ya doğallığı koruyarak manüpülasyon çalışması yapsaydın ya da daha çok efekt ve texture koysaydın. Yani bir çalışmaya 5 dk ayırıyorsan süreyi 1-2 saate çıkarmayı denemelisin. Eline sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basit efektlendirme çalışması olmuş.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2018 Saat: 13:29)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neredeyse hiçbir şey yapmamışsın. Ya doğallığı koruyarak manüpülasyon çalışması yapsaydın ya da daha çok efekt ve texture koysaydın. Yani bir çalışmaya 5 dk ayırıyorsan süreyi 1-2 saate çıkarmayı denemelisin. Eline sağlık :)

Sadece kontrast arttırılmış, değil mi? @beratdemir
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2018 Saat: 13:29)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neredeyse hiçbir şey yapmamışsın. Ya doğallığı koruyarak manüpülasyon çalışması yapsaydın ya da daha çok efekt ve texture koysaydın. Yani bir çalışmaya 5 dk ayırıyorsan süreyi 1-2 saate çıkarmayı denemelisin. Eline sağlık :)

Önerin için teşekkürler pas atmak için yaptım tasarımı normal de tasarımlarıma 1 saat ayırıyorum zaten :)

(13-09-2018 Saat: 14:25)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece kontrast arttırılmış, değil mi? @beratdemir

Hayır sadece kontrast arttırmadım 3 tane efekt var bunlar dolgunluk , eğriler , ve kontrast. :)
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basit, geliştirilebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz tonlama, renklendirme bazlı çalışmalarda Lightroom veya Camera Raw kullanmak daha iyi ve avantajlı. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son derece basit ve yetkinizin hakkini vermeyen bi calisma.
Bence siz o pasi atmak için bol bol pratik yapin eğitim videosu izleyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping