Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adile Naşit - Çizim Çalışması #
https://i.hizliresim.com/Y6ZDnj.png %90
@Time Traveler @Helper @mehmetext
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, güzel gidiyor devam. İnci Küpeli Kız ve Kaplumbağa Terbiyecisi çalışmalarını da bekliyorum senden :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir çalışmanın mause ile yapilabiliritesi % kaçtır acep :D? Elinize sağlık.

Birde kullandığınız çizim aleti mi desem bilemedim , onun adı ne diye geçiyor /:
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 00:07)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir çalışmanın mause ile yapilabiliritesi % kaçtır acep :D? Elinize sağlık.

Birde kullandığınız çizim aleti mi desem bilemedim , onun adı ne diye geçiyor /:

Yapılabilirite kelimesinde kullandığın ekin ingilizceden geçtiğini biliyo muydun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 00:09)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2018 Saat: 00:07)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir çalışmanın mause ile yapilabiliritesi % kaçtır acep :D? Elinize sağlık.

Yapılabilirite kelimesinde kullandığın ekin ingilizceden geçtiğini biliyo muydun...

Bir takım düzenlemeler; mause*mouse, yapılabilirite*yapılabilite. Çizim aleti ise grafik tablet.

Tasarım yine senin klasiğinde olmuş. Tek takıldığım nokta Adile Naşit'in kaşlarının daha ince ve belirgin olduğu. Arkaplana da nostaljik bir hava verirsen çok güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Mouse ile çizim yapılıyor. Bu tarz olmasa da onun da kendine has bir havası var tabii ki. Vexel art araştırmak istersen.

(12-09-2018 Saat: 00:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir takım düzenlemeler; mause*mouse, yapılabilirite*yapılabilite. Çizim aleti ise grafik tablet.

Tasarım yine senin klasiğinde olmuş. Tek takıldığım nokta Adile Naşit'in kaşlarının daha ince ve belirgin olduğu. Arkaplana da nostaljik bir hava verirsen çok güzel olur.

Çizim henüz bitmedi, ufak ayrıntılar üstünde çalışıyorum. Kaşları arkadaşım da söyledi fakat gerçek fotoğrafında da aynen bu şekilde fazla belirgin değil. Bu nedenle yapmak istemedim fakat biraz daha koyuluk uygulayacağım. Arka planı da yapacağım yani bu tasarım sayılmaz hoca :)

(12-09-2018 Saat: 00:04)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık, güzel gidiyor devam. İnci Küpeli Kız ve Kaplumbağa Terbiyecisi çalışmalarını da bekliyorum senden :)

Yorum için teşekkür ederim fakat çizilmiş resmi neden bir daha çizeyim hocam :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok gerçekçi olmuş Berat, eline emeğine sağlık :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

BİLİYO dum.

(12-09-2018 Saat: 00:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Demek istemiyorum ama forumda zamanla insanların kişilik problemi oluşuyor , kendisini forum dışında olduğundan farklı bir seviyede görüyor , burada bir makale hazırlamıyoruz , Türk diline olan hassasiyetinizi anlıyorum ancak bu kadar sık boğaz etmeyin. Zira elbet sizin de bilmediğiniz şeyler vardır. Burada "Bilmemek ayıp..." cümlesini dile getirmeyin. Yanlışı bildirmenin pek çok yolu var. Dilimize sadece Arapça eki eklenerek pek çok kelimenin kazandırıldığınıda bildiğimize göre bir yorumda bulunmadan önce yorumunuzu tartarak yazarsak keyifli bir forum ortamı oluşturabiliriz.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 08:25)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok gerçekçi olmuş Berat, eline emeğine sağlık :)

Teşekkür ederim :*
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba beratdemir bu çalışmanı da çok beğendim diğer çalışmalarını da incelemiştim bence bu işten para kazanabilirsin harika ellerine sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 20:17)Breda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba beratdemir bu çalışmanı da çok beğendim diğer çalışmalarını da incelemiştim bence bu işten para kazanabilirsin harika ellerine sağlık

Pek sanmıyorum, daha profesyoneller bile zor iş buluyor, kendi arkadaşımdan biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Berat gine kendi çapınca güzel bir çalışma çıkarmışsın.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum sadece bilgilendirmek istedim niye bu kadar celallendin anlamadım ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil , cümle biçimimde rahat rahat yazdığım ifadelerimin bağırılmaya çalışması takdir edersinki rahatsız eden bir durum.Bunu belirtmek istedim . Hayırlı akşamlar :)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 20:58)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2018 Saat: 20:17)Breda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba beratdemir bu çalışmanı da çok beğendim diğer çalışmalarını da incelemiştim bence bu işten para kazanabilirsin harika ellerine sağlık

Pek sanmıyorum, daha profesyoneller bile zor iş buluyor, kendi arkadaşımdan biliyorum.

Bir belediyenin grafik işlerinden sorumlu olabilir. Panolar için 5 dakikalık iş. 5 milyar para alıyorlar ve boş zamanları çok oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2018 Saat: 00:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2018 Saat: 20:58)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir belediyenin grafik işlerinden sorumlu olabilir. Panolar için 5 dakikalık iş. 5 milyar para alıyorlar ve boş zamanları çok oluyor.
Belediye işi için bile bir takım referanslarının olması ve gerekli sertifika/belgelere sahip olmak lazım. Ben kendimce çizim yapıyorum, para kazanmaya kalksam reklam işini çok kolay halledebilirim. Çevrem var az çok fakat ben para kazanmak amaçlı değil, kendimi elimden geldiğince geliştirmek istiyorum. Dergi işine girebilirim, dergiler için çizimler yapabilirim anca bu olabilir bu durumda :) 

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping