Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu gün itibariyle okullar resmi olarak açılıyor.
İlkokul birinci sınıfa, ortaokul birinci sınıfa ve lise birinci sınıfa giden arkadaşlar bu gün okula başlıyor. (TURKİYE)

Sebebi ise MEB'den şaşırtmayan bir saçmalık ismini "Uyum Haftası" koymuşlar.. şaşırmadım gerçi, saçmalamaya yatkın bir kurum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lisede gram sayısal ders görmeden (sağlık meslek) bizden zorla sayısal isteyen sistemde ilk tercihte malesef yerleşemedim. Anadoluda okuyan arkadaşlarımız malum bölümleri doldurdular resmi olarak bir okulum yok. Allah nasip ederse ek tercihlerde bir yola koyacağım kendimi. Yeni eğitim öğretim yılı tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Saçmalamaya yatkın bir kurum"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyum haftası mantıklı geliyor. Yanılmıyorsam 4+4+4 yıllarının hepsinin ilk yılında bu hafta var. Ortama adapte mantıklı olabilir. Yoksa 12. sınıf birisi hoca diye 9'lara giriyor falan..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden saçma ? Mantıklı , arkadaş çevresine , derslere uyum sağlıyor çocuklar. 9.sınıfa yeni geçecek olanlar nereden bilsin lise nasıl bir şey falan.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping