Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremarslan *yeni film teması çizimi
6206incin660229.png

Kod:
http://www.imgim.com/6206incin660229.png

önerin varsa yazabilirsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
En çok izlenenler 4 tane olupta, yorumlananların 3 tane olması baya sinir etti :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 12:06)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D

Hocam, arkadaş "Görünümde kötü duruyor." demek istemiş. Bence de görünüş açısından biraz kötü durmuş. Günün Filmi kısmını alıp En çok izlenenler kısmını daraltıp sağına koysanız daha hoş olabilir.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
ellerine sağlık dostum <3
vov.
PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım olarak şık, standart fakat arkaplanı beğenemedim keremarslan yazısının dışından gördüğüm kadarıyla..
PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 12:56)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2018 Saat: 12:06)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D

Hocam, arkadaş "Görünümde kötü duruyor." demek istemiş. Bence de görünüş açısından biraz kötü durmuş. Günün Filmi kısmını alıp En çok izlenenler kısmını daraltıp sağına koysanız daha hoş olabilir.

anladım teşekkür ettim :)
(09-09-2018 Saat: 13:18)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ellerine sağlık dostum <3

ben teşekkür ederim canım benim <3
(09-09-2018 Saat: 14:20)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım olarak şık, standart fakat arkaplanı beğenemedim keremarslan yazısının dışından gördüğüm kadarıyla..

o yazısız ne yaparım ben yahu, arkaplan bayağı hoş. resmi bilerek bozdum alıntı olmasın diye
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gerek birden fazla multi hesapları gerekte, eski hesaplarının banlanma sebebi ile forumdan uzaklaştırılmıştır. Kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping