Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 yaşındaki Google Chrome, yeni bir tasarıma kavuşuyor
#1
Açıkçası benim gibi material design severlerin hoşuna gideceğini sanıyorum :) Siz nasıl buldunuz ?

Google yıl dönümü sebebiyle Chrome'a yenilenmiş bir tasarım ile birlikte daha güçlü bir çok amaçlı adres çubuğu dahil olmak üzere yeni özellikler ekliyor.


chrome-new-look.jpg

10 yıl önce lansmanı yapılan Google tarayıcısı Chrome, gelecek günlerde yeni bir tasarımla karşımıza çıkacak. Google yıl dönümü sebebiyle Chrome’a yenilenmiş bir tasarım ile birlikte daha güçlü bir çok amaçlı adres çubuğu dahil olmak üzere yeni özellikler ekliyor. Yeni tasarım, yuvarlak şekilleri ve sekmeleri, yeni bir renk paletini ve güncellenmiş simgeleri içeriyor.

Google, bu yeni kullanıcı arayüzünü eklemek ve adres çubuğundaki komut, menü ve URL’leri yeni tasarıma uyacak şekilde değiştirmek için tüm Chrome’u güncelliyor. Bunun da tarayıcı büyük bir revizyon olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yeni yuvarlatılmış sekmeler için belki de Chrome’a dair en fazla göze çarpan tasarım değişikliği diyebiliriz. Bu yenilik, Chrome’u yıllardır mevcut olan yamuk şekilli sekmelerden uzaklaştırıyor. Chrome’un yeni sekmeleri, ilk bakışta aranılanı bulmanın daha kolay olması için tasarlandı. Bu da tarayıcılarında çok fazla sekmenin açık olmasını isteyenler için yararlı olacak.

Google ayrıca, sonuçların yanıtlarını doğrudan yeni bir sekme açmadan arama çubuğunda gösterecek yeni bir özelliğe de sahip olacak. Ünlüler, spor etkinlikleri ve hava durumu ile ilgili bilgiler, adres çubuğunda otomatik olarak görünecek ve kullanıcılar, açık bir sekme bulmak veya herhangi bir sekme açmak için adres çubuğunu kullanabilecekler.

Bu güncelleme telefonlar içinde mevcut.


Bunların yanında Google’ın, Chrome’un 10. yılı için meşhur dinozor oyunu Dino Game Easter Egg‘e de yeni bir düzenleme getirdiğini de belirtelim.

Google ayrıca önümüzdeki 10 yıl içinde Chrome’un neye benzeyebileceğine de işaret ediyor. Google’ın kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım sitelerini tespit etmek için makine öğrenimini Chrome’a ​​entegre etme ve şirketin yapay zeka yardımıyla tarayıcısını daha da akıllı hale getirme gibi planları bulunuyor.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Evet, güncelleme lazımdı.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#3
Çok güzel oldu abi ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiWTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping