Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mathilda Digital Painting Study #
https://i.hizliresim.com/MDQp7k.png
@Helper @Time Traveler ve diğer arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum :)
Bu sefer bakarak çizdim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu adam nerelerde yahu :)

Çok ama çok muhteşem olmuş , bence ödüllü yarışmalara katılmalısın hatta uluslararası varsa onlara katıl ülke olarak Rusya'yı temsil et :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2018 Saat: 13:55)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam nerelerde yahu :)

Çok ama çok muhteşem olmuş , bence ödüllü yarışmalara katılmalısın hatta uluslararası varsa onlara katıl ülke olarak Rusya'yı temsil et :D

Bu sene yarışmalara katılmayı düşünüyorum :) Bu adam kendini geliştirmeye çalışıyor.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten hoş olmuş. Bu işe yoğunlaşmayı denemelisin. Şirketlerde Illustrator olabilirsin. Ayrıca yaparken speed art ile videoya alırsan hem hızını artırırsın hem de izleyiciler için iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2018 Saat: 20:35)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten hoş olmuş. Bu işe yoğunlaşmayı denemelisin. Şirketlerde Illustrator olabilirsin. Ayrıca yaparken speed art ile videoya alırsan hem hızını artırırsın hem de izleyiciler için iyi olur.

Speed Art işini deneyeceğim hocam. Aslında baya fark var hız konusunda, önceden 1 gözü 1 saate vs. çizerdim şu an 10 dk mı alıyor :) Para kazanmak isteseydim şu ankinden daha kötü olabilirdim. Çünkü amacım para kazanmak olacak, sürekli aynı tarzda şeyler çizmiş olacağım. Benim hedefim kendimi geliştirebildiğim kadar geliştirebilmek. Geliştirme aşamasından sonra işi paraya bağlayıp Wacom Cintiq alabilirim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık bu tasarımda özellikle saçlar hoşuma gitti. Bir önceki tasarımındaki yüz hatlarına göre bu biraz sönük kalmış açıkçası. Saç kısmı güzel ve net. Bu netliği yüze de uygulayabilirsen daha güzel duracaktır. Kaşlara özellikle netlik kazandırmalısın bence. Renk geçişlerinde de hafifletmeler olabilir.

Sol gözün, göz çevresi ve göz torbası gerçekçi olmuş. Sağdaki gözün torbası, çevresi vs. düz kalmış. Önceki tasarımdakine baktığında aşırı gerçekçi. Demekki yapabiliyorsun. 10dk'ya sığdırmaya çalışma bence. Bir de bütün gün başında da bekleme derim, günden güne yeni fikirler geliyor insana. 

3pSxJj.png

Renk geçişleri
Sağ yanaktaki renk geçişi gayet güzel.

cdpOr4.png

Şunu da ekliyeyim, böyle eleştiriler yapıyorum da profesyonel bildiğimden değil. Ne demişler; bir işi bilen yapar, az bilen eleştirir, bilmeyen çamur atar :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2018 Saat: 22:35)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık bu tasarımda özellikle saçlar hoşuma gitti. Bir önceki tasarımındaki yüz hatlarına göre bu biraz sönük kalmış açıkçası. Saç kısmı güzel ve net. Bu netliği yüze de uygulayabilirsen daha güzel duracaktır. Kaşlara özellikle netlik kazandırmalısın bence. Renk geçişlerinde de hafifletmeler olabilir.

Sol gözün, göz çevresi ve göz torbası gerçekçi olmuş. Sağdaki gözün torbası, çevresi vs. düz kalmış. Önceki tasarımdakine baktığında aşırı gerçekçi. Demekki yapabiliyorsun. 10dk'ya sığdırmaya çalışma bence. Bir de bütün gün başında da bekleme derim, günden güne yeni fikirler geliyor insana. 

3pSxJj.png

Renk geçişleri
Sağ yanaktaki renk geçişi gayet güzel.

cdpOr4.png

Şunu da ekliyeyim, böyle eleştiriler yapıyorum da profesyonel bildiğimden değil. Ne demişler; bir işi bilen yapar, az bilen eleştirir, bilmeyen çamur atar :)
Yorum için benden daha fazla uğraşmışsınız hocam, gerçekten teşekkür ederim :) Önceki çalışmalarımda genellikle siyah beyaz tercih ediyordum. Çünkü derinliği vermek daha kolay ve şurda ne kullanmıştım burda hangi rengi kullanmalıyım derdi yok. Değişiklik olsun diye renkli bir çalışma denedim elimden şu anlık bu geldi :)

Soldaki göz ilk başladığım kısımdı. Bilirsiniz ilk uğraştığınız kısım genellikle daha da iyi olur. Son kısımda dediklerinizi yapmam (yani daha uzun süre üzerinde çalışıp gerçekçiliği sağlamak) daha iyi olacaktır. Haklısınız :)

Resimli bir şekilde gösterdiklerinizi baştan gözden geçireceğim. İlk baştaki hedefim yağlı boya tarzı çalışıp yüzdeki yumuşaklığı saçta da uygulamaktı. Saç keskin oldu, yüz yumuşak oldu buna da dikkat edeceğim.

Son cümleye gelirsek; ben sizin bilginize güvendiğim için özellikle yorum istiyorum :) 

Beğenmenize sevindim, eleştiriniz için çok teşekkür ederim, bitirip düzenlersem tekrardan konu paylaşacağım. :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık hocam, başarılı çalışma olmuş. Kesinlikle devam etmelisin, birde dudak yapmak zormu acaba ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2018 Saat: 09:44)Silkroad Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık hocam, başarılı çalışma olmuş. Kesinlikle devam etmelisin, birde dudak yapmak zormu acaba ? :)
Göz dudaktan biraz daha zordur fakat ben çalışmalarımda genellikle göz ve burun çizdiğim için dudak yapma konusunda fazla iyi değilim. Yapınca botokslu falan oluyor :) Ama deneyip bitireceğim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping