Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitemde ki Sorun
Forum Sitemde resimde belirttiğim bir hata var şimdi resimde ilk olarak sol tarafta ST yazıyor ben onu nasıl silebilir ve ya nasıl düzeltebilirim temanın hangi bölümünde yer alıyor yardım ederseniz iyi olur 

Q20mJj.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site adresi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
site adresine gerek yok sadece bu çubuk bölümününü nereden düzeltebilirim

(30-08-2018 Saat: 10:25)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site adresi?

Kod:
turkhackguvenlik.com
/ ama şu an da sorunu bildirdiğim tema aktif değil bu temayı aktif edeceğim ama bu sorun var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Navigation şablonuna baktınız mı? Yoksa da css ye gelip f3leyip resmin linkini yapıştırın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2018 Saat: 11:06)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Navigation şablonuna baktınız mı? Yoksa da css ye gelip f3leyip resmin linkini yapıştırın.

tamam hallettim teşekkürler peki tema da büyük imzalar kullanan kişiler olunca temada bozulmalar oluyor onu nasıl halledebilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2018 Saat: 11:39)IKAP Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-08-2018 Saat: 11:06)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Navigation şablonuna baktınız mı? Yoksa da css ye gelip f3leyip resmin linkini yapıştırın.

tamam hallettim teşekkürler peki tema da büyük imzalar kullanan kişiler olunca temada bozulmalar oluyor onu nasıl halledebilirim

Tema galiba nulled ve 1.6 sürümü için? Temayı yüklerken "Versiyon Uyumluluğunu Yoksay" ' ı seçtiysen kesinlikle 1.6 temasıdır. Bozukluklar sürümle alakalı olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping