Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postbit Düzenlemesi
Merhaba arkadaşlar. Foruma döndüğüm günler "Keyifsizm tarzı postbit" kodu paylaşmıştım. Bunu forumuma da entegre edip düzenlemeler yapmaya çalıştım. Postbit-konu bütünlüğü uyumluluğu nasıl olmuş acaba? Yorumlarınızı beklemekteyim.

Görüntü:
www.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oradaki kısımlar açılır kapanır olsa daha iyi olur, tasarımsal olarak üst kısımda arka plana yazdığın yazılı texture olmamış. Rank da değişirse güzel olabilir bu tarz forumlar için. Eline sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2018 Saat: 17:07)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oradaki kısımlar açılır kapanır olsa daha iyi olur, tasarımsal olarak üst kısımda arka plana yazdığın yazılı texture olmamış. Rank da değişirse güzel olabilir bu tarz forumlar için. Eline sağlık :)

Teşekkür ederim. Texture kısmı için bir öneriniz varmıdır?
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyenin özellikleri görünür olsun diğer özellikler berat hocamın dediği gibi açılır kapanır olursa daha iyi olursa daha faydalı olur.Başarılı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2018 Saat: 18:22)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-08-2018 Saat: 17:07)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oradaki kısımlar açılır kapanır olsa daha iyi olur, tasarımsal olarak üst kısımda arka plana yazdığın yazılı texture olmamış. Rank da değişirse güzel olabilir bu tarz forumlar için. Eline sağlık :)

Teşekkür ederim. Texture kısmı için bir öneriniz varmıdır?

Yazılar daha sık ve opaklığı daha düşük bir texture güzel olabilir.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dikkate alacağım teşekkürler @beratdemir
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2018 Saat: 16:43)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Foruma döndüğüm günler "Keyifsizm tarzı postbit" kodu paylaşmıştım. Bunu forumuma da entegre edip düzenlemeler yapmaya çalıştım. Postbit-konu bütünlüğü uyumluluğu nasıl olmuş acaba? Yorumlarınızı beklemekteyim.

Görüntü:
www.png

Elinize sağlık bence de açılır kapanır olsa daha şık bir görünüm olabilirdi.

-Blogger-
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler boş vaktimde değerlendirme yapacağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Blogger , @beratdemir 

söylediklerinizi dikkate alarak bir çalışma yapmaya çalıştım. Açılır kapanır olduğu için link atmak zorundayım şimdiki durumu hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Örnek olarak açılan bir konu

Kod:
http://torrentmaxi.10tl.net/showthread.php?tid=11
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@LastWorld ilk başta açılır kapanır yerini göremedim. Rastgele basınca farkettim. Güzel olmuş yinede. Ayrıca forumu görmüşken diğer ayrıntıları da inceledim. Çok boğucu bir rengi var gibi geldi, özellikle üst menüye bakasım gelmedi.

Ama yinede güzel bir çalışma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Recep harika olmuş fakat postbit ilk gösteriminde hakkında bölümünün kapalı olması gerek. "pc özellikleri tıkla" misal tıklayınca kapanıyor. Açılıyor olması gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle emeğinize sağlık hocam , arkadaki text'i 30 yada 45 derc. yaparsanız daha hoş olabilir. Ayrıyetten kısa bir konuda soldaki özellikleri gizlediğinizde konu kısalıyor mu? :D
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2018 Saat: 15:44)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle emeğinize sağlık hocam , arkadaki text'i 30 yada 45 derc. yaparsanız daha hoş olabilir. Ayrıyetten kısa bir konuda soldaki özellikleri gizlediğinizde konu kısalıyor mu? :D

text ile alakalı çok uğraştım fakat bir sonuca ulaşamadım. Yapabilirseniz sizden beklemedeyim. Üye bilgileri açılır kapanır değil o nedenle onları kapatırken konu kısalması vs. söz konusu olmuyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping