Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuda Ayarları Düzenleyebilecek? [MyBB Ücretli İş]
Forumun kategorilerini içeriğini rütbelerini ve renkleri düzeltecek arkadaş arıyorum. Eğer gerçekten güzel ve çabuk iş çıkarılırsa 30 TL'lik steam kodu verilecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
parasız, ücretsiz olarak ilgilenebilirim hocam yarın akşam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha hızlı destekte bulunabilmek adına lütfen site adresinizi giriniz. 10TL.NET dışı sitelere destek isteğe bağlı olarak verilmektedir. Ayrıca bu tür başlıklara müsamaha göstermemekteyiz. Düzenleyiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2018 Saat: 00:23)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha hızlı destekte bulunabilmek adına lütfen site adresinizi giriniz. 10TL.NET dışı sitelere destek isteğe bağlı olarak verilmektedir. Ayrıca bu tür başlıklara müsamaha göstermemekteyiz. Düzenleyiniz.

Konu gereken bölüme taşınmıştır, farkındaysan bu bir destek konusu değil. Başlık ve konu içeriği tarafımca düzenlendi.

(22-08-2018 Saat: 22:40)destekvernaxxx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumun kategorilerini içeriğini rütbelerini ve renkleri düzeltecek arkadaş arıyorum. Eğer gerçekten güzel ve çabuk iş çıkarılırsa 30 TL'lik steam kodu verilecektir.

Merhabalar,
Discord üzerinden bana ulaşabilirseniz halledebiliriz.
Discord: AperioN#9903
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2018 Saat: 00:23)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha hızlı destekte bulunabilmek adına lütfen site adresinizi giriniz. 10TL.NET dışı sitelere destek isteğe bağlı olarak verilmektedir. Ayrıca bu tür başlıklara müsamaha göstermemekteyiz. Düzenleyiniz.

Javacheats.10tl.net

hocam discord gönderdim bakın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping