Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek 2.0 Optimize & Ufak Değişiklikler
Merhaba,
Kullandığımız tema @AperioN tarafından optimize edilmiştir. Öncelikle kendisine teşekkürler. Bu arada sizler için bir kaç tanede değişikliğimiz var. Tema hakkında değişiklikler hakkında sorularınızı/sorunlarınızı konudan belirtebilirsiniz.

Küçük Değişiklikler;
- Genel bakış eklentisi biraz sıkıntılı olduğundan prostats sürümüne geçiş yapıldı.
- Yeni Tooltip.
- Ayrıca sizleri kırmayıp istediğiniz Banner reklam alanını getirdik. Dükkanda 1 ayda sınırlı sayıda bulunacaktır. (Newpoints erişim sorunundan dolayı şuan eklenemedi. En kısa zamanda markete eklenecek.)
- Bayrama özel logomuz sitedeki yerini aldı. Tasarım ekibine teşekkürler. @Grafikeriniz

Kolay gelsin.

@admin @TaaRRuz Bilginize.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Prostat eklentisinin gelmesi güzel olmuş fakat, tarih, zaman kısmında ayın tarihi değil de kaç dakika veya saat önce açıldığı olsa daha iyi olur.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş @aperion @shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde bir değişiklik yokki?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2018 Saat: 16:58)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mobilde bir değişiklik yokki?

iOS cihazlardan erişim için özel kodlar eklenecek, android mobil erişim tamam sayılır, android optimize çalışmaları devam ediyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2018 Saat: 12:38)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Kullandığımız tema @AperioN tarafından optimize edilmiştir. Öncelikle kendisine teşekkürler. Bu arada sizler için bir kaç tanede değişikliğimiz var. Tema hakkında değişiklikler hakkında sorularınızı/sorunlarınızı konudan belirtebilirsiniz.

Küçük Değişiklikler;
- Genel bakış eklentisi biraz sıkıntılı olduğundan prostats sürümüne geçiş yapıldı.
- Yeni Tooltip.
- Ayrıca sizleri kırmayıp istediğiniz Banner reklam alanını getirdik. Dükkanda 1 ayda sınırlı sayıda bulunacaktır. (Newpoints erişim sorunundan dolayı şuan eklenemedi. En kısa zamanda markete eklenecek.)
- Bayrama özel logomuz sitedeki yerini aldı. Tasarım ekibine teşekkürler. @Grafikeriniz

Kolay gelsin.

@admin @TaaRRuz Bilginize.

reklam kısmı güzel düşünülmüş fakat bannere tıklandığında yan sekmede açılması daha sağlıklı bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli olan düşünülmesi target="blank" ile 2 saniyede halledilir. :)

Değişikliklerin daha da güzelleştirilmesi dileğiyle elinize sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Halettik.

Bu hayatta doğru her zaman ✓' dir. :) @LastWorld
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2018 Saat: 12:42)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Prostat eklentisinin gelmesi güzel olmuş fakat, tarih, zaman kısmında ayın tarihi değil de kaç dakika veya saat önce açıldığı olsa daha iyi olur.

Gereken ayarlar admine ( @Shelby ) gönderildi. Çalışmalara devam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@shelby hocam bide showteam.php düzeltilse çok güzel olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Novruz Artık prostats'ta dakikaya göre baz alıyor.

@NoThing2Lose

O sistemle alakalı bir durum. @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerinize sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazla bir değişiklik olmamış gibi; yinede yeni bir tema yerine bu temayı kullanmanız gayet iyi olmuş.
https://instagram.com/alphazzers
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 02:21)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fazla bir değişiklik olmamış gibi; yinede yeni bir tema yerine bu temayı kullanmanız gayet iyi olmuş.

İlahi Cem ^-^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 11:09)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 02:21)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fazla bir değişiklik olmamış gibi; yinede yeni bir tema yerine bu temayı kullanmanız gayet iyi olmuş.

İlahi Cem ^-^

Ben doğruları söyledim. :D ;)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bir çok kod hatalarını ve SEO ayarlarını güncelledim. Tipsy'yi güncelledim, Android mobil uyumluluğu biraz daha düzelttim hâlâ düzeltmeye çalışıyorum. Bunlar tamamen bitince temayı tasarımsal olarak geliştireceğim.

Bunlardan daha aklına gelen bir şey varsa bana ulaş, kolay gelsin. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping