Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Escobar hkk.
Merhaba, destek sitesine sık-sık uğramıyorum. Birkaç kez girdiğim zaman gözüme ufak tefek saçma hareketler çarptığı için bu konuyu açma gereği duydum.

Hayatı sanaldan ibaret olan arkadaştan bahsetmek istiyorum; imzasında destek sitesini ve destek sitesindeki yetkili adaylarını aşağılayacak kelimeler yazmış. Bu kişinin kendisi; yetkili adaylarından daha beceriksiz ve düşüncesiz birisidir.

Bu tür kişilerin böyle düşünce yapısı ile bu forumda kalmaması kararında olduğum için böyle bir konu açtım.

Teşekkürler.. @admin, @TaaRRuz, @Shelby.

X6NYWD.png
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İmzanın destek sitesine yönelik olduğunu kanıtlarsan bir daha girmemek üzere çıkış yapıyorum, eğer kanıtlayamazsan sen aynısını yapıyor musun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 02:33)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İmzanın destek sitesine yönelik olduğunu kanıtlarsan bir daha girmemek üzere çıkış yapıyorum, eğer kanıtlayamazsan sen aynısını yapıyor musun?

Seninle diyaloğa girmeyeceğim. Ben şikayet-ihbar konumu açtım; gereken kişiler ilgilenir ve gerekli işlemleri yapar. Byy ;)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 02:36)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2018 Saat: 02:33)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İmzanın destek sitesine yönelik olduğunu kanıtlarsan bir daha girmemek üzere çıkış yapıyorum, eğer kanıtlayamazsan sen aynısını yapıyor musun?

Seninle diyaloğa girmeyeceğim, ben şikayet-ihbar konumu açtım; gereken kişiler ilgilenir ve gerekli işlemleri yapar. Byy ;)

İşine gelmedi değil mi? Öyle olsun bakalım Cem Bey.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 02:31)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, destek sitesine sık-sık uğramıyorum. Birkaç kez girdiğim zaman gözüme ufak tefek saçma hareketler çarptığı için bu konuyu açma gereği duydum.

Hayatı sanaldan ibaret olan arkadaştan bahsetmek istiyorum; imzasında destek sitesini ve destek sitesindeki yetkili adaylarını aşağılayacak kelimeler yazmış. Bu kişinin kendisi; yetkili adaylarından daha beceriksiz ve düşüncesiz birisidir.

Bu tür kişilerin böyle düşünce yapısı ile bu forumda kalmaması kararında olduğum için böyle bir konu açtım.

Teşekkürler.. @admin, @TaaRRuz, @Shelby.

X6NYWD.png

hayır yani ne alaka? amacınız escobar'ı göndermek mi? uğraşın durun. bakalım nereye kadar tepineceksiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hemen biri hakkında şikayet konusu açmalıyım. Sizce de sıkmadı mı? :( Yani bazı şeylere takılmayıp kendinizce takılsanız daha güzel olmaz mı?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 03:18)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen biri hakkında şikayet konusu açmalıyım. Sizce de sıkmadı mı? :(

ahaahahahha aynen öyle Berat.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle birbirinizin kuyusunu kazmak yerine beraber birleşip faydalı bir iş yapsaydınız daha faydalı olurdu değil mi? Berata ( @beratdemir ) katılıyorum.
@Escobar 'ın böyle bir şey yazmasıda hatalı. Bu tür (yetkililer hakkında) şeyleri imzaya yazmak değilde adminlerle konuşabilir/adminlere düşüncenizi bildirebilirsiniz. Yetkili kurallarında bile var bu, üyelere uyarlayıp attım.

Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
-----> Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı:
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama saygı her şeyden önemlidir. Bu sadece burada değil bütün hayatınızda da önemli bir konu. Ana prensibimiz "İnsana Saygı" konularda üyeler kendi aralarında tartışmalardan kaçınmalı forumu rahatsız etmeden kendi aralarında çözmeleri en doğru yoldur.

----->İmza Sorunsalı:
Bazı yetkililerin imzasında gördüm, "Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı" kuralında belirtildiği gibi üyeler arasında saygı olmalıdır. o yüzden bu arkadaşlar imzalarını düzeltmelerini beklemekteyim kendilerini buraya yazmayacağım. Dışarıda olan olaylar burayı ilgilendirmemektedir.

Ama düşüncesini belirtmiş Yusuf, tabi rahatsız oluyorsanız @bizeheryer61 'in dediği gibi Yusuftan kaldırmasını isteriz kaldırır olayları ne kadar büyütüyorsunuz?
Şikayetinin sonucu konuya @Shelby veya @BizeHerYer61 tarafından yazılır. Ayrıca şikayet konularında denetleme ekibi liderini ve 3.admini etiketleseniz yeterli/halledilir. Sonuçtan tatmin olamazsanız diğer adminlere başvurursunuz zaten. Bir not düşeyim, ben herhangi bir taraf tutmuyorum. (#Captain, Escobar tarafı falan.) Sonra yanlış anlaşılıyor.

(19-08-2018 Saat: 09:34)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bazen bazı üyelerin ne kadar boş yaptığını görüyorum. Birlikte çalışıp güzel işler yapmak varken bu şikayet merakı niye? Yusufa olan şikayet yüzünden neden şikayet sahibini şikayet ediyorsun şimdi? Tamam şikayet edebilirsiniz bu sizin en doğal hakkınızda şikayet ederken lütfen saygın bir dille şikayet etmeye ve gereksiz şikayetler etmemeye özen gösterelim. Bir not düşeyim, ben herhangi bir taraf tutmuyorum. (#Captain, Escobar tarafı falan.) Sonra yanlış anlaşılıyor.

(19-08-2018 Saat: 02:49)İbrahimG Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2. Olsa bile buna kimse karışamaz, kendi düşüncesidir.

Yusufu şikayet edeninde kendi düşüncesi, buna kimse karışamaz. Kullanıcı imzadaki yazıdan rahatsız olduğunu saygılı bir dille belirtmiş, neden hep ters cevap vermek zorundasınız ki? Bırakın şikayetle siz değil ilgili kişiler ilgilensin.

Hayır güzel ortam kurmak ve faydalı işler yapmak varken neden böyle şikayet konularına yöneliyorsunuz cidden anlamak zor.

(24-05-2018 Saat: 01:38)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olgun bir arkadaşlık ortamı kurmak varken, bir birimizin kusurlarını arama çabası niye? Bırakın her şeyi suyuna. Bilgilenin, bilgilerinizi bir birinizle paylaşın. 10TL'yi geliştirmede yardımcı olun.. Bu mantıklı seçenekler varken neden kötü yolu seçiyoruz bilmiyorum.

Ayrıca yetkili kurallarında olan bir kuralı şöyle üyelere uyarlayıp buraya atayım;

Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
-----> Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı:
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama saygı her şeyden önemlidir. Bu sadece burada değil bütün hayatınızda da önemli bir konu. Ana prensibimiz "İnsana Saygı" konularda üyeler kendi aralarında tartışmalardan kaçınmalı forumu rahatsız etmeden kendi aralarında çözmeleri en doğru yoldur.

----->İmza Sorunsalı:
Bazı yetkililerin imzasında gördüm, "Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı" kuralında belirtildiği gibi üyeler arasında saygı olmalıdır. o yüzden bu arkadaşlar imzalarını düzeltmelerini beklemekteyim kendilerini buraya yazmayacağım. Dışarıda olan olaylar burayı ilgilendirmemektedir.

Aynısı üyeler için geçerli bence.

@Escobar @#Captain @İbrahimG
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf’un imzası bildiğim kadarı ile bayağıdır var. Madem sizi bu kadar rahatsız ediyor bu imza rica ederiz Yusuf’tan kaldırır. Şikâyet konusu açacak kadar önemli bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Bu konuda hala kararlıyım fakat Yusuf hocamı kırmak da istemiyorum, imzamı kaldırıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi önce bir kere konuyu şikayet kısmına taşıdım. Neden başka bir kısmı açılmış anlamadım.

2. Husus:
Kod:
http://destek.10tl.net/announcements.php?aid=42

Şikayet konusu kuralları, Ne demiş? Sayın ilgililer ve şikayet eden kişi ve edilen kişi sadece yorumda bulunabilir.

Herkes bir birine saygı duymalı dedikçe. Forumu açıyoruz arkadaşlar bir birine sallıyor.

Kendinizce haklı olabilirsiniz.

İmzasını da kaldırmış zaten, arkadaş. Pek sıkıntı olmamalı konu. Eğer bir yerin iyi olmasını bekliyorsak, biraz bizimde inisiyatif göstermemiz gerekli. Hem Cem'in Hemde Yusuf'un anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buraya şikayet eden ve edilen dışında kimsenin yazmaması lazım. Bu kurallar bu şekilde işliyor. 50 tane kuraldan örnek veren arkadaşlar bu kuralı bilmiyor sanırım... Her ne olursa olsun şikayet varsa değerlendirilir. Onun gerekli, gereksiz olduğuna bırakın da biz karar verelim...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform