Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WeBBoSS'un yükselişi hakkındaki konuşmam (7 gün & 24 saat içerisindeki hitimiz dahil)
2aWo7j.jpg

Merhaba sevgili D10 üyeleri, ben ertank.

Öncelikle yazımın hepsini okuyan kişilere şimdiden okudukları için teşekkür ederim.

Bu konumda sizlere webboss'un eski hitine yavaş yavaş yaklaştığını göstermek istedim. Yavaş olsa da forum işi sabır gerektirir, azim gerektirir.. (bana göre)

Öncelikle sitenizin (var ise) anasayfasına gelin ve kendinize şu soruları teker teker sorun.

"Nerede nasıl stratejiler uygulamalıyım? Nasıl bir dizayn'ım olmalı? Sitemin konsepti ne olmalı? Neye göre yönelmeli/yöneltmeliyim? Neyi neyle değiştirirsem daha iyi olur? Kategorilerim tam mı? Açıklarım var mı yok mu? Neyi geliştirmeliyim/değiştirmeliyim? Sitem SEO dostu mu?" vb. binlerce soru türü vardır belki, fakat ben bunları saymak istedim sizlere.

Demek istediğim şu ;
Bir işe giriştiğinizde projeye girişim yaptığınızda asla pes etmeyin, yanınıza dostlar alın, arkadaşlar alın, güvenebileceğiniz insanlar ile anlaşın sitenizi geliştirmek çabalayın, elinizden geleni ardınıza koymayın ve umudunuzu asla kesmeyin.

3 Ağustos da geri dönüş yaptım. Önce forumu admin'den açmasını istedim (kapanma listesindeydi) yavaş yavaş elimden geldiğince bütün hataları sorunları hallettim. Tanıtım konusu, rütbeler, site logosu, tema odur budur hepsini hallettim. Fakat bir yerden sonra imkanım olmadığı için gücüm yetersiz gelmeye başlamıştı..
Yanıma 2 dost aldım, burası sanal alem sanaldaki bir insana hiç güvenim yoktur dürüst olmak gerekirse ama güvendiğim insanlarda oldu ve yanıma aldığım insanlarda onlardan iki tanesi.
Öncelikle @κεıƨʟч doğan kardeşim ile tanıştım ve güçlerimizi birleştirdik daha sonra @LastWorld recep kardeşim ile tanıştık ve onunla da güçlerimizi birleştirdik foruma ben ve doğan (keisly) 'dan/den daha fazla katkısı oldu ona minnetarım.

Uzun yazı yazmak istemiyordum aslında buraya kadar okuyan varsa okuduğu için teşekkür ederim, özetlemek gerekirse ben bu yola tek başıma girdim şu an ise 2 kişi ile devam ediyorum. Ayrıca bir taşla iki kuş vurmak önemli değil ıskalarsanız kaybedersiniz o yüzden cebinizde 1 değil 2 mermi olsun. Bu cümlemi anlayan anlamıştır. :)

" Mükemmelliyetçilik adına. "

Sitemizdeki gelişmeleri sizlere D10 üzerinden tanıtım konumuzda güncel olarak sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz.

Son yapılan büyük gelişmeleri okumak için tıklayınız.

Sizi de bekleriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenin teması pek hoşuma gitmedi, fakat site de elimden geldiğince destek vereceğim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 06:00)HByktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenin teması pek hoşuma gitmedi, fakat site de elimden geldiğince destek vereceğim.

Şu an ki temamız başkasının temasının edit sürümü olsa bile elimizden geldiğince süslemeye, güzelleştirmeye, geliştirmeye ve sizlere beğendirmeye webboss'un tarzına uygun hâle getirmeye çalıştık ve geliştirmeye de devam edeceğiz. İleride belki özel bir tema yaptırabiliriz. Şimdiki temamız için önerileriniz var ise ÖM yolu ile her türlü öneriye açığım. Yorumunuz için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendim zamanında bir adet söz kullandım. İşlerimi belirlemesi adına (mükkemmelliyetçilik adına). Bu kadar popüler olması güzel. İnsanların hayatına bir iki bir şey katabiliyorsak. Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 12:04)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendimzamanında bir adet söz kullandım. İşlerimi belirlenesi adına (mükkemmelliyetçilik adına). Bu kadar popüler olması güzel. İnsanların hayatına bir iki bir şey katabiliyorsak. Başarılar.

Şunuda şöyle bırakayım;

(14-02-2018 Saat: 22:15)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: " Zirvenin sınırlarında, mükemmeliyetçilik adına. "

Bu konuyu sabah okuduğumu hatırlıyorum, fakat telefonda olduğum için cevap veremedim. 10TR.NET forumlarında şuanda aktiflik düşük. Kitle yakalamanız gerçekten güzel. Tebrikler, projeye bende destek vereceğim. Başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 12:04)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendimzamanında bir adet söz kullandım. İşlerimi belirlenesi adına (mükkemmelliyetçilik adına). Bu kadar popüler olması güzel. İnsanların hayatına bir iki bir şey katabiliyorsak. Başarılar.
Gözüme güzel gözüktü kullanmak istedim :D
(17-08-2018 Saat: 12:22)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Şunuda şöyle bırakayım;

(14-02-2018 Saat: 22:15)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: " Zirvenin sınırlarında, mükemmeliyetçilik adına. "

Bu konuyu sabah okuduğumu hatırlıyorum, fakat telefonda olduğum için cevap veremedim. 10TR.NET forumlarında şuanda aktiflik düşük. Kitle yakalamanız gerçekten güzel. Tebrikler, projeye bende destek vereceğim. Başarılar dilerim.

Bu konu sitemizden ziyâde forum açacak veya açıpta umudunu kaybetmiş insanlara heves yüklemek, umut vermek için de açıldı. Site geliştirme hakkında, kendi tecrübelerimden kısa bir özet'te geçtim. Projeye destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önceden FullOyunTR forumumuz vardı oradaki sinerjiyi şu anda WeBBoSS'ta yakaladım. Forumumuz bir haftada oldukça yol katetti. Bunu daha da geliştirmek istiyoruz. Sizlerin de desteğini bekliyoruz. Elimizden geldiğince eğlenelim, paylaşım yapalım, kafa dağıtalım bunun amacındayız. Ertan kardeşimin de yorumu oldukça güzel, benim hakkımda mübalağa etmiş biraz, gereken şeyleri yapmaya gayret ediyoruz. Herkese iyi eğlenceler. Forumumuzu mutlaka takip edin :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Projeye Destek verenlere teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform